Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Özdemir Şarkışla’da - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.10.2011, 17:23   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Özdemir Şarkışla’da

CHP Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir, Şarkışla Ozanlar ve Şairler Derneği΄nin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlediği ΄΄Atatürk΄΄ konulu fotoğraf serginin açılışını yaptı. Şarkışla Belediyesi Kültür ve Sanat Galerisi΄nde düzenlenen serginin açılışını yapan milletvekili Özdemir, ülke olarak yaşanan acının çok büyük olduğunu belirtti.

Hakkari΄deki şehitler ve Van΄da yaşanan depremin herkesi üzdüğünü ifade eden Özdemir, şunları kaydetti: ΄΄Evet bir tarafta üzüntümüzü yaşayacağız, ama bu üzüntülerimiz Cumhuriyetimizin 88. yılında Cumhuriyet etkinliklerinin iptal edilmesini gerektirmiyor. Sayın genel başkanımızın da söylediği gibi eğer Cumhuriyet projesini iyi anlıyor olabilseydik, Cumhuriyeti iyi kavrıyor olabilseydik belki terörü yaşamıyor olacaktık, yani doğal afetlere belki ülke olarak çözüm bulma şansımız yoktur. Ama bugün terörün bu noktaya gelmiş olması, gerçekten ulusal birliğimizi tehdit ediyor noktaya gelmiş olması, uzun yıllardan bu tarafa ülkeyi yönetenlerin Cumhuriyete, Cumhuriyetin kurucu felsefelerini hayata geçirememiş olmalarında yattığına inanıyorum. Bu Cumhuriyeti kuranlar Cumhuriyet΄in kurucu felsefesi Misakı Milliye içerisinde yaşayan Türküyle, Kürt΄üyle, Çerkez΄i Alevi΄si, Sünnisiyle, herkesi eşit, yurttaşı eşit sayan bir Cumhuriyet anlayışı bugün hayata geçirilebilmiş olsaydı, bugünkü yaşadığımız sıkıntıları yaşamıyor olacaktık diye düşünüyorum.΄΄
Özdemir, ΄΄Cumhuriyet Bayramları sıradan bir etkinlik değil, şenlik değil adı üstünde Cumhuriyet. Kendisi bir fazilet ve bugün eğer bu ülkede birlikte yaşaya biliyorsak her şeyden önce bu Cumhuriyete ve Cumhuriyeti kuranlara başta Mustafa Kemal Atatürk΄e borçlu olduğumuzu her vesileyle bilmemiz gerekiyor΄΄ diye konuştu.

Belediye başkan yardımcısı Halil Kavlak da, serginin açılışında emeği geçenlere teşekkür ederek, bu tür faaliyetlere her zaman açık olduklarını kaydetti.
Dernek başkanı Servet Yıldırım ile dernek üyesi Tayfun Hakverdi de, sergileri hakkında davetlilere bilgi verdi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.10.2011, 20:38   #2
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 922 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Özdemir Şarkışla’da

Memleketimiz için hayırlı ve uğurlu olsun. Havası sert, insanı mert, ozanlar diyarı güzel memleketim.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)