Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.05.2007, 00:52   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 908 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart TANITIM GÜNLERİ

Üniversitelerin, Fakülte ve Yüksekokullar mesleklerini tanıtmak ve daha bilinçli meslek ve üniversite tercihi yapabilmeyi sağlamak amacıyla bugün Cumhuriyet Üniversitesi önderliğinde tanıtım günleri düzenlenecek.

4-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikler çerçevesinde bugün saat 10.00’da Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu’nda açılış töreni ve gösteriler düzenlenecek olurken, katılımcılara halk oyunları gösterileri, step, aerobik ve jimnastik gösterilerinin yanısıra pop müzik konseri verilecek.

Ayrıca Üniversiteler ve Meslekler Tanıtım Günleri çerçevesinde açılan stantlarda katılımcılara üniversitelerle ilgili çeşitli bilgi ve belgeler verilecek olurken, yarınki programda ise Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından halk müziği konseri, eğitim fakültesi organizasyonu ile de pop müzik konseri düzenlenecek.

Cumhuriyet Üniversitesi önderliğinde Sivas’ta bugün başlayacak olan tanıtım günlerine Anadolu Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Girme Amerikan Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Lefke Avrupa Üniversitesi, Mersin Deniz Tic. YO. Yakındoğu Üniversitesi’nin yanısıra çeşitli oda ve meslek grupları da katılacak.

M.E.C. Merda Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası, Tabipler Odası, TMMOB Mimarlar Odası, İş Kurumu, Rehberlik Araştırma Merkezi, Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji, Sivas Koleji, Simge Özel Eğitim Merkezi, Ufuk Sınav Dergisi Dershanesi, Karebil Dershanesi ve Cumhuriyet Üniversitesi Fakülte ve Yüksekokulları de stant açarak tanıtım yapacak.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2007, 15:40   #2
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: TANITIM GÜNLERİ

Üniversiteler bizim gibi Andalu şehirlerinin tanıtımında,gelişmesinde önemli
faktörlerden biri,Cumhuriyet üniversitesi köklü ve gelişmeye açık bir
kuruluş,üniversite-sanayi işbirliği yeterince geliştirilebilinirse Sivas ekonomisine
katkısıda büyük olur.Şehrimizin marka değerlerinden biride
üniversitemiz,umarım üniversitemiz daha kaliteli kampüs alanlarına ve
labaratuvar şartlarına sahip olarak hem ülkemize hem şehrimize büyük
faydalar getirecektir.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2007, 15:55   #3
€LBeyli58
Yiğido

€LBeyli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

€LBeyli58 Şuan €LBeyli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.06.2007 12:30

Tecrübe Puanı: 645 €LBeyli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: TANITIM GÜNLERİ

€yvallahh
.............................. ...
€LBeyli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2007, 15:44   #4
Deliilyasliyiz
Tecrübeli Yiğido

Deliilyasliyiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deliilyasliyiz Şuan Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2012 19:23

Tecrübe Puanı: 686 Deliilyasliyiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: TANITIM GÜNLERİ

arkadaşlar yok mu sitemizde cumhuriyet uni. de olan sivaslilar.
Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)