Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.11.2009, 18:45   #1
Nikbin
Usta Yiğido

Nikbin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nikbin Şuan Nikbin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2012 17:55

Tecrübe Puanı: 631 Nikbin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sunucu Erdoğan'ı eleştirince...

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Açılmıyosa şuradan izleyebilirsiniz ; [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

SUNUCU ERDOĞAN'I ELEŞTİRİNCE...
Ünlü yönetmen Sinan Çetin, AK Parti'yi öve öve bitiremedi. Gazeteci, eleştirince dayanamadı

Sinan Çetin, Açılım konusunda sohbet ettiği bir kişinin Demokratik Açılım'ın arkasında ABD ve hatta CIA'nın olduğunu söylemesi üzerine, ‘İsterse açılımın arkasında Kuşum Aydın olsun, ben tamamen destekliyorum. Bu barışı Kuşum Aydın yapacak olursa tüm kalbimle destekliyorum' dediğini kaydetti.

ERDOĞAN'I ELEŞTİRDİ

Posta Gazetesi yazarı, gazeteci Candaş Tolga Işık'ın "Bunu Konuşalım" programına katılan Çetin'e Işık'ın ‘AKP'ye hiç eleştiriniz yok mu, mesela ben bazen Başbakan Erdoğan'ı asabi buluyorum' sözlerine Sinan Çetin'in verdiği cevap oldukça ilginçti. Sinan Çetin: ‘Valla ben ilk defa bir başbakanımızı çok beğeniyorum. Yani kusura bakma. Uzun boylu babayiğit, cool, harika, sözünde duran, yani ilk defa bir delikanlının ülkenin başbakanı olduğunu görüyorum' şeklinde konuştu.

Öte yandan, Çetin'in ‘Tayyip Erdoğan gerçekten bu ülkeyi çok seviyor. Ben bunu görüyorum' sözlerine sunucu Işık'ın ‘Tabi bu arada diğer siyasi parti başkanları ülkeyi sevmiyor diye bir sonuç çıkarmayalım' cevabına Çetin'in verdiği ‘Bu sonucu siz çıkartıyorsunuz. O sizin kötü niyetiniz' cevabı dikkat çekti.

"OYUM TABİKİ ERDOĞAN'A"

TV8 ekranlarındaki Bunu Konuşalım programına katılan ünlü yönetmen ve yapımcı Sinan Çetin, gündemdeki açılım konusunda ilginç değerlendirmelerde bulundu. Çetin: ‘Yani giden canların ve kanlar duracaksa ben oyumu tabiî ki Tayyip Erdoğan'a vereceğim. Bunu kim yapacaksa ona vereceğim oyumu. Bu ülkede en çok Türklerin barışı özlediğini inanıyorum. Sadece Kürtlerin değil ‘ diye konuştu.

"AKP'Yİ DESTEKLİYORUM ÇÜNKÜ"

AKP'yi dinci ve muhafazakar bir parti olarak görmediğini kaydeden Çetin, şunları söyledi:' Ben AKP'yi destekliyorum, çünkü Türkiye'deki değişimin öncülüğünü yapıyorlar. Benim gözümde Türkiye'deki devrimi gerçekleştiriyorlar. Ben onları muhafazakar bir dinci parti olarak görmüyorum. Ben orada Ali Babacan gibi Erdoğan gibi çok değerli öncüler olduğuna inanıyorum'

"İKTİDARDA AKP OLDUĞU İÇİN İRTİCA GELMEZ"

AKP'yi Türkiye'nin değişiminin önderi olarak gördüğünü ifade eden Çetin: ‘ Yani irtica denen korkunun başımıza AKP tarafından getirilmeyeceğine eminim. Yani eğer irtica gelmeyecekse başta AKP olduğu için gelmeyecektir. AKP'yi Türkiye'nin değişimi, dönüşümünün önderi olarak görüyorum. Bu değişimi CHP yapabilseydi hemen oyum CHP'nin de olur. CHP Türkiye'deki değişime dönüşüme muhalefet ediyor' dedi. (Ensonhaber)

» Burası dünya… Sefası da fani, cefası da…

Nikbin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2009, 18:49   #2
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1316 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Sunucu Erdoğan'ı eleştirince...

Allah razı olsun ... övmüş mü yermiş mi anlamadım... Akp nin tabanı kaydı...bir muhafazakar sanmam ki artık akp ye oy versin..
Alt 20.11.2009, 18:57   #3
Nikbin
Usta Yiğido

Neden ki ? Önemli olan da bu değil mi ? Muhafazakar olarak bilinen bir adama,
bir partiye muhafazakar olmayan insanların oy vermesi,iyi işler yaptığını,ülkeyi ileriye götürdüğünü söylemesi...

Tabi bu konuşmayı farklı yerlere çekmek de mümkün ama biz duyduğumuz gibi anlamak istiyoruz.
Güzel konuşmuş bence : )

Alt 20.11.2009, 19:01   #4
goramaz
Usta Yiğido

Alıntı:
Nikbin Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Neden ki ? Önemli olan da bu değil mi ? Muhafazakar olarak bilinen bir adama,
bir partiye muhafazakar olmayan insanların oy vermesi,iyi işler yaptığını,ülkeyi ileriye götürdüğünü söylemesi...

Tabi bu konuşmayı farklı yerlere çekmek de mümkün ama biz duyduğumuz gibi anlamak istiyoruz.
Güzel konuşmuş bence : )
nikbin kardeşim.. ben siyasetçi değilim.. sadece fikrim (yanlış da olabilir) Akp oy aldığı kesimden kaydı ... muhafazakar kesim yerine daha üst kesimin partisi olma yolunda...
benzetme uygun olur mu bilmiyorum... sosyal demokratlar içinde,,, chp gibi .. biraz daha üst kesim insanların partisi olma yolunda...
Alt 20.11.2009, 19:16   #5
Nikbin
Usta Yiğido

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
nikbin kardeşim.. ben siyasetçi değilim.. sadece fikrim (yanlış da olabilir) Akp oy aldığı kesimden kaydı ... muhafazakar kesim yerine daha üst kesimin partisi olma yolunda...
benzetme uygun olur mu bilmiyorum... sosyal demokratlar içinde,,, chp gibi .. biraz daha üst kesim insanların partisi olma yolunda...
Olabilir sizin fikrinizdir ama asla katılmıyorum buna.Aksine her kesimden insanın
desteklediği bir parti haline geldi Akparti.

+

Başbakan ne için uğraşıyor ? Çözümü için değil mi ? Ol deyince olmuyor öyle herşey.Mantıklı düşünmek gerek . Allah'ın izniyle sabrın sonunda selamet gelir.

Alt 20.11.2009, 19:27   #6
goramaz
Usta Yiğido

Alıntı:
Nikbin Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Olabilir sizin fikrinizdir ama asla katılmıyorum buna.Aksine her kesimden insanın
desteklediği bir parti haline geldi Akparti.

+

Başbakan ne için uğraşıyor ? Çözümü için değil mi ? Ol deyince olmuyor öyle herşey.Mantıklı düşünmek gerek . Allah'ın izniyle sabrın sonunda selamet gelir.
çözümün altına ben de imzamı atarım oyumu da atarım sorun değil...ama açılımın şu an ki hali nereye gidiyor belli değil...bakın samimi söylüyorum ben sadece Akp ilk krulduğunda oyumu verdim.. ne belediyede ne de genel seçimlerde akp ye oyum gitmedi...
ama kürt açılımını en çok destekleyenlederden biri de bendim sitede ...ben kendi adıma hayal kırıklığına uğradım... hiçbirimiz o görüntüleri izlemeyi haketmedik...ama zararın neresinden dönülürse kardır..süreç işliyor...bir anda olmuyor evet ama bu yöntemle de olacağından süphem var açıkcası.

sorun çözülecekse veririm oyumu yine sorun değil..
Alt 20.11.2009, 19:33   #7
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1029 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
çözümün altına ben de imzamı atarım oyumu da atarım sorun değil...ama açılımın şu an ki hali nereye gidiyor belli değil...bakın samimi söylüyorum ben sadece Akp ilk krulduğunda oyumu verdim.. ne belediyede ne de genel seçimlerde akp ye oyum gitmedi...
ama kürt açılımını en çok destekleyenlederden biri de bendim sitede ...ben kendi adıma hayal kırıklığına uğradım... hiçbirimiz o görüntüleri izlemeyi haketmedik...ama zararın neresinden dönülürse kardır..süreç işliyor...bir anda olmuyor evet ama bu yöntemle de olacağından süphem var açıkcası.

sorun çözülecekse veririm oyumu yine sorun değil..
hatayı görmek ve hatadan dönmek insanlığın en büyük erdemidir
Alt 20.11.2009, 18:58   #8
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1029 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

ONLARA ARTIK SOSYALİSTMİ DİYELİM YOKSA SOSYAL DEMOKRATMI ?
Alt 20.11.2009, 18:59   #9
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bana da tercüman olmuş Sinan Çetin...Eğer barış gelecekse, kan ve gözyaşı bitecekse açılımı destekliyorum.Arkasında ister Amerika olsun ister İsrail...
Alt 20.11.2009, 19:04   #10
goramaz
Usta Yiğido

ben açılımın şu haliyle AKP ye oy vermem... başta ümitliydim ...ama ümitlerimi dondurma kararı aldım...arkasında amerika olunca''onlardan gelen hayır Allah'tan gelsin'' diyorum..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)