Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslılar' ın Dayanışma Köşesi > Yurtiçindeki Sivaslılar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yurtiçindeki Sivaslılar Yurtiçindeki Sivaslıların Tanışma ve Dayanışma Köşesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.07.2007, 15:46   #11
mustafa yiğit
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mustafa yiğit Şuan mustafa yiğit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.09.2008 21:39

Tecrübe Puanı: 0 mustafa yiğit FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: İstanbul'daki Sivas'lılar

istanbuldaki sivaslılara selam bende izmirden

istanbulda bu sezon sivasspor un 5 maçı olacak istanbulda bulunan 2 milyon sivaslıya diyorumki sivassın her maçında istanbulda en az 50 bin taraftar olması kazım ama ben ist. gereken ilginin olmadıgını düşünüyorum çünkü 7 sivas ili kadar sivaslı var ist da da ondan bu sene sivası şahlandırma zamanıdır özellikle ist da haydi sivaslılar ayaga kalkma zamanı
mustafa yiğit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)