Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas' ta Yatırım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas' ta Yatırım Sivasa Yatırım, Sivas Yatırım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.11.2008, 00:31   #36
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 636 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVASIN 2008 YATIRIM ROTASI

Arkadaşlar sitenin yeni üyelerinden biriyim.SİVASSPOR .COM un üyelerindenim.Saatlerdir bu konudaki mesajları okudum(32 sayfa)Sivas'ta yaşanan son gelişmelerle ilgili mesajlarınız beni çok mutlu etti.Gönül isterderdi ki 40-50 bin ÜYESİ OLAN BİR SİTEDE bu önemli konuyla ilgil çok sayıda kişi görüş belirtsin.AMA bu konuda hep aynı kişilerin mesajları var.Umarım sitemizin diğer üyeleri de bu önemli konuda mesajlarını yazarlar.Unutmayalım ki birlikten kuvvet doğar.İlerleyen günlerde ben de bu konudaki tartışmalara mesajlarımla katılacağım. Herkese Sivas'tan saygı ve sevgilerle.....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)