Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Birbirimizi Tanıyalım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Birbirimizi Tanıyalım Yiğidoların Buluşma Noktası

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.11.2008, 12:54   #1
FALÇATA 58
Tecrübeli Yiğido

FALÇATA 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FALÇATA 58 Şuan FALÇATA 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2009 14:10

Tecrübe Puanı: 613 FALÇATA 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart www.sivasspor.com un yeni kadrosu

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Bu güne kadar ilkeleri, güvenirliliği ve başarılı çalışmaları ile gerek hemşerilerimizin gerekse yurttaşlarımızın takdirini kazanan sitelerimizde yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Yönetim kadromuza katılan yeni isimler, görev ve yetki dağılımı ile geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.

Statik yönetici anlayışı yerine sorumlulukların paylaşımı ve görevlerin dağılımı esasına göre çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sitemizin her geçen gün izlenirliliğinin artması, üyelerimizin istek ve önerilerinin dikkate alınarak değerlendirilebilmesi ve beklentilerin yüksek tutulmasına uygun olarak dinamik bir yapılanmaya geçiş yapacağız. Bu güne kadar amatör ruhla çalışmalarımızı sürdüğümüz sitemizde profesyonel yönetim anlayışına geçerek, amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelliğe önem vereceğiz.

Yeni bir heyecan ve yeni bir solukla başarılı grafiğimizi yükseltmeye devam etmek, Sivas’a ve Sivaslılara daha kaliteli hizmet vermek için kadromuzu genişlettik, yönetim şemamızı geliştirdik, görev ve yetki dağılımını yaptık.

İşte Yeni Kadromuz;

Site Grup Başkanı
Rüştü Elmas

Genel Koordinatör
Ertuğrul Özdemir

Site Koordinatörü
SivasLady

Yurt Dışı İlişkiler Koordinatörü
Ayhan Bayrak

Yurt İçi İlişkiler Koordinatörü
Osman Günay

Site Editörü
Furkan

Sivas Temsilcisi
Bekir Bayrak

İstanbul Temsilcisi
Boun

Ankara Temsilcisi
Myway

İzmir Temsilcisi
İzmirliyigido

Genel Forum Yöneticileri
Jakobieen
Yiğiter
Sönmez

Alt Forum Yöneticileri
TracyMcGrady58 (Serbest Alan)
Sensetik- Besyo_cu (SivasSpor Bölümü)
Abdullah Duman (Taraftarlar Bölümü)

HEPİNİZE BAŞARILAR
.............................. ........

GöZlEr Ne reNk olUrSA OLsUn GöZYaŞı heP aYnI rEnkTiR !!!
FALÇATA 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)