Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
} İŞTE AKP NİN CANIN SIKAN 7.000.000 KİŞİYE GİDEN MAİL - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.02.2009, 14:37   #11
58 memo
Yiğido

58 memo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 memo Şuan 58 memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.03.2014 20:59

Tecrübe Puanı: 692 58 memo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: } İŞTE AKP NİN CANIN SIKAN 7.000.000 KİŞİYE GİDEN MAİL

akp nin yolsuzlukları çıktığı zaman dikkat ediyorum hep aynı şeyi ısıtıp ısıtıp
getiriyorlar
şimdi akp nin yolsuzluklarıyla-başörtüsünün ,türbanın ne alakası var?
köşeye sıkışınca bu metodu kullanıyorlar
deniz fenerini,yimpaşı,kombassanı,ge micikleri,devletin önemli kurumlarının peşkeş çekildiğini niye görmüyorsunuz?
heybeliada ruhban okulunun açıldığını,misyonerliğin arttığını,yabancıların talimatıyla kilise,havra ve sinagogların onarıldığını,Akp nin izniyle İncirlikten kalkan savaş uçaklarının Irakta 1.5 milyon masum Müslümanı öldürdüğünü görmüyormusunuz,ya da işinize mi gelmiyor
dönüp dolaşıp hep aynı şeyi malzeme yapıyorlar
herkesin ailesinde başörtülü var
58 memo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 4 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 4 Misafir)