Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bu Yürek Sen'in İçin ..ya Rabbi.. - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > DİN BÖLÜMÜ > Dini Download > İslami Şiirler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.04.2009, 12:30   #11
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5445 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Bu Yürek Sen'in İçin ..ya Rabbi..

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

ALLAHIM BENİ NEFSİME BIRAKMA...

yarabbi huzurunda durup yalvariyorum.
Ben aciz garp bir kulunum ben nefsime uydum,sana
layik kul olamadim.
Verdigin nimetlere layikiyla sükredemedim.
Yarabbi ben nefsimi emirlerini yerine getirdim senin emirlerini deyil.
Ben nefsimin hosuna gidenleri yaptim senin hosuna gidenleri deyil.
Yarabbi anladimki o benim düsmanimmis meyer o beni felakete sürükledi.
Yarabbi gördümki beni bu dünyada nefsim rezil etti perisan eyledi.
Yarabbi ilahi yarabbi nefsimi tanidim o yardimi bilmiyor yardimi sevmez sadece kendini taniyor biliyor.
Yarabbi beni onun eline birakma nefsimin eline birakma Yarabbi nefsim beni atese sürüklüyor pismanim senden af diliyor sana yalvariyorum.
Ey yücelerin yücesi ey merhametlilerin merhametlisi yarabbi
ben artik sana kul olmayi köle olmayi istiyorum.
Huzurunda yalvariyorum beni kabul eyle yarab beni nefsimin elinden kurtar
sana layik kul olmayi senin kölen olmaya raziyim.
Raziyim senden gelen herseye.
Nefsim bana giybeti ettirdi,nefsim tem´belligi gezmeyi eglenmeye seviyordu.
Nefsim ölümü hic düsünmedi ,nefsim düseni kaldirmayi sevmedi.
Yarabbi bana sen elini uzatmasaydin bana sen yardim etmeseydin.
Nefsimi tanimiyacak hayatimi nefsimin kölesi olarak kalacaktim.
Yarabbi seni tanidim sen benim rabbimsin ben senin emirlerine uymak senin
yasaklarina karsi riayet etmek istiyorum.
Senden af diliyorum ben pismanim yapmis oldugum günahlara.
Beni huzuruna kabul eyle ,hayatimin geri kalan kismini
senin rizani kazanarak gecirmemi nasip eyle.
Yarabbi malimla canimla bu yolda mücadele etmemi nasip eyle.
Ey yüce rabbim nefsim aciya bu dünyada rahata ailsmisken orda onca aciya nasil katlanacak.
Beni burda nefsimle seytanla insanlarin serrinde cinlerin serrinden kurtar yarabbi.
Raziyim senden gelen herseye raziyim nefsimle savasmaya verdiklerin emanetleri hayirlisiyla teslim etmemi nasip et.
Allah´´im görüyorsun biliyorsun isitiyorsun herseyi gören isiten bilen rabbim.
Ben pismanim bana nasuh tövbesini nasip et.
Benim senden baska kimsem yok .
Benim senden baska gidecek yerimde yok.
Beni senden baska sevecek anlayacak bilecek kosucak isteyecek kimsen yok.
Derdimin dermani sende kalbimin gönlümün sultani ben sana muhtacim.
Halimden sen anlarsin seven sevdiginin halinden anlar.
Beni senden baska kim anlar kim dinler ben garip zavalli caresiz bir kulunum.
Ben herseyimi birakip sana kulluk etmek istiyorum kovma beni huzurundan yarabbi.
Kime giderim kime derdimi anlatirim senden baska kime el acarim su garibi senden baska kim anlar.
Yarabbi herseyi sen verdin sen alirsin.
Senin verdiklerini senin yolunda feda etmemi nasip eyle.
Su garibin canini senin yolunda gazp et yarabbi.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)