Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

TEGV KANGAL ŞUBESİ Kitap Yardım Kampanyası - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Yarışmalar ve Aktiviteler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yarışmalar ve Aktiviteler Sivaslilar.net te yapılan yarışmaları burda bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.11.2010, 18:11   #1
V1CT0RY
Yasaklı

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

V1CT0RY Şuan V1CT0RY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.06.2011 02:04

Tecrübe Puanı: 0 V1CT0RY FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart TEGV KANGAL ŞUBESİ Kitap Yardım Kampanyası

" Eğitimin yapamayacağı hiçbirşey yoktur. Hiçbir şey onun etki alanının dışında kalamaz. Kötü ahlakları iyiye çevirebilir; kötü ilkeleri yıkar ve yerine yenilerini koyar; insanları melekler seviyesine çıkarabilir.?" Mark Twain

TEGV Kangal Şubesinde İhtiyaç Sahibi Fakir Öğrencilerimizin Kitap ve Eğitim Malzemelerine İhtiyaçları Var.Onlar Okumak İstiyorlar , Gönüllü Öğretmenlerimiz Onların Bu İsteklerine Karşılıksız Destek Veriyorlar.Ancak Eğitim Materyalleri ve Kitapları Sınırlı Sayıda...

Hepimizin Evinde Eski Kitaplar , Yaprak Testler , Soru Bankaları , Hikayeler , Romanlar , Ders Kitapları , Ansiklopediler vs. Var...Onlar Bir Köşede İşe Yaramaz Bir Şekilde Bekleyeceğine Fakir Çocuklarımıza Bir Işık Olsunlar...

Şimdiden ilgi gösterecek herkese teşekkür ederim.

İHTİYAÇ LİSTESİ

■Eğitici - öğretici oyuncaklar, (lego - oyun hamuru - yap boz - vs)
■7-16 Yaş Hikaye,Roman ve Her Türlü Kitap
■Yaprak Test,Ders Meteryalleri,Soru Bankaları...
■Yardımcı Kaynaklar vs..
■Ansiklopedi ve Kaynak Nitelikli Kitaplar....

Kitaplarınızı;

KİME: TEGV Kangal

NEREYE: Kangal TEGV Demir Export Öğrenim Birimi İstasyon Caddesi Kangal/Sivas 0-531-854-52-23

ALICI : Öğretmen Kenan DÖNMEZ

ÖNEMLİ:Sivas İçinden Kitap veya Diğer Yardım Malzemeleri Bende Toplanacak.1 Kitap 1 Çocuk...

Kitap Göndermek İsteyen Ancak Kafasında Soru İşareti Bulunan Herkes Bu Başlıktan Bana Ulaşabilir ya da facebook.kitapkurdu@hotmail.co m Adresine e-mail Yoluyla Ulaşabilirsiniz....

ETKİNLİK ADRESİ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

" Eğitimdir ki bir milleti; ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder."

Mustafa Kemal ATATÜRK
V1CT0RY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı V1CT0RY'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)