Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

BAŞKAN ODYAKMAZ, CEZAEVİNDEN TELGRAF GÖNDERDİ - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.08.2011, 15:19   #11
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: BAŞKAN ODYAKMAZ, CEZAEVİNDEN TELGRAF GÖNDERDİ

Alıntı:
aktassa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın Kıbrıslı.
Çok basit.
Girin google'a ve araştırın bakalım. Kimi kenara çağırmış ve yapmış bu hareketi saat 19:58'de. Yani, maç başlamadan 2 dakika kadar önce.

Cley kardeş selam. Bu sene yaz gelmedi bir türlü, çok geç geldi diye şikayet ediyorduk değil mi? Çok ince ayrıntı yakalamaya çalışmışsın ama bence olmamış. Neden mi? 22 Mayıs'a ait hava raporunu öğrenmek çok da zor değil.. Bak ne diyor sitenin birisi;
KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; bugün Sinop, Çorum, Samsun, Amasya, Ordu, Tokat, Yozgat, Sivas ve Erzincan çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ani sel, lokal su baskını, lokal dolu yağışı vb.) yetkililerin ve vatandaşların dikkatli olması gerekmektedir.

Demekki yağışlı ve rüzgarlı olmuş. Bu da kaban giymelerini destekler ve senin tezin de çürür. Yani maçta şike yok, tüm TV'ler hepsi Sivasspora karşı birleştiler ve komplo uyguladılar, ve hala neden o işareti yaptığını açıklayamayan bir başkan içeride.
ÇOK İLGİNÇ ve GÜLÜNÇ....
Kaleciye yaptığına dair hiçbir şey göremedim lütfen siz hangi sitede gördüyseniz yollayınız bakayım. Cidden iyi araştırdım benim gördüklerimin hepsi de Aziz Yıldırım'a birşey anlatırken yaptığını söylüyor...

2. olarakta dediğim gibi herşey olabilir herşeyi söylemiş olabilir, bir köşe yazarımız telefon açıp sormuş hatırlamamış sonra fotoğrafı ve haberi yollamış vallahi hatırlamıyorum demiş başkan üzerinde durmuyorum çok önemli birşey değil diyor 4 atacağız demiş olabilir ama hatırlamıyorum diyor. Köşe yazarı da bu açıklamadan sonra hala öküz altına buzağı arayanlara "Sizin içiniz fesat" diyor... Bakınız yani orada herşeyi demiş olabileceğini düşünmüyorsanız ben size o yazarın dediğini demeyeceğim ama şaşırdığımı söyleyeceğim. Eğer şike olduğuna inanan birisi iseniz maç skorunun önceden belirlenmiş olabileceğini ya da attığımızdan 1 fazla yiyeceğiz gibi bir düşüncenin olması gerektiğini düşünmüyor musunuz? Yılların deneyimi insanlar şike yapacaklarsa canlı olarak 20000 kişi ve TV'den ve gazetelerle de milyonların karşısında böyle bir acemilik yaparlar mıydı? O fotoğrafı çekip basan foto muhabirinin ve gazetesinin işgüzarlığı bu olay başka birşey değil... BÖYLE DELİL OLMAZ...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)