Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.03.2013, 16:20   #25
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivasa gelen bir belediye başkanı elini yüzünü bile yıkamadan başkan oldugu sabah ilk el atacağı iş Üniversite raylı sistem yada Metrobüs sistemi getirmek , Sivas'a bir AVM kazandırmak(Kasabalarda bile var) ve otopark sorununu çözmek, çarşıya çıkmaya illet ettirdiler beni başkana soruyorlar park sorununu yürümeyi öğrenmemiz lazım obezite oluyor insanlar diyor ya sen küfret daha iyi ne demek yürüsünler ilk geldiğin gün çözeceksin bunu o ucube hali kaldırıp yerine bir otopark yapsan ne olurdu ben kaldırır diye beklerken adam bide o pislige yatırım yapıyor bide hal festivali diye birşey uydurdu ama 1.geleneksel hal festivalinden sonra devamı gelmedi. bu tuttu Spor Kompleksi yaptı yap ammenna ama bari son zamana bırak sahayı yap tribünler kalsın Yapılacak o kadar çok iş varki senin uğraştığın şeylere bak Benim öfkem kinim nefretim ne biliyomusunuz arkadaşlar yıllardır bu günü bekledik Sivas sonunda Sivaslıların kendi adamlarımızın oldu 10 kişi ailemden oy verdik en büyük projem imar revizyon projesi diyen bir adamı başkan seçmişiz insanlar elle tutup gözle görmediği şeyi taktir etmezler.Doğan Ürgüp hayallerimizi yıktın bir daha seçilemezsin hiç 2.döneme bismillah diyeceğim felan deme senin diyeceğin şey belli velladalin amin.
İmar planı yapmak maharet değil ki..Bunu herkes yapabilir.mesele şehrin ufkunu açacak bir planı yapmaktır..İmar planı böyle bir plan mı şimdilik bilemiyoruz..
Şehrin trafik sorunuyla alaklı olumlu tek hareket yapmadılar..yolları daraltıp,paralı otopark diye satmaları da cabası..
Şehrin sıkışıklığna rağmen hanımlar kültür merkezini iyice şehrin içine yapmak da memlekete vurulmuş bir baltadır..
Yazıcıoğlu bulvarı...Asfalt ve aydınlatma direğinden başka bir şey gören varsa söylesin..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)