Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.03.2010, 07:30   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 908 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart [Akıncılar] - Akıncılar Şoförler Odası Başkanı Minnetoğlu oldu

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Akıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Odasının olağan genel kurulu İlçedeki Belediye’ye ait çok amaçlı salonda gerçekleştirildi

İki liste ile gidilen genel kurulun divan başkanlığını Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal yaptı.
Divan Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkarın devlete vergisini veren, istihdam sağlayan, devlete sıfır riski olduğunu belirterek, esnaf ve sanatkarlara uygun yasaların da biran önce çıkarılmasını istedi. Esnaf ve sanatkarın zor ve sıkıntılı bir dönemden geçtiğini dile getiren Köksal, esnafın kan ağladığını hatırlatarak, Birlik olarak esnaflara yardımcı olmaya gayret gösterdiklerini bu konuda esnaf vakfı kurarak hem esnafa, hem de çocuklarına yardımcı olmak istediklerini kaydetti
Esnaf teşkilatı olarak birbirimize sahip çıkmak zorundayız diyen Köksal, “Bizler Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği olarak her zaman başkanlarımızın yanındayız ve onların destekçisiyiz. Elimizden geldiği kadar, kanunlar çerçevesinde; gerek maddi, gerekse manevi her zaman yanında olmaya gayret göstereceğiz” dedi.
Daha sonra Akıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Odasının 4 yıllık çalışmaları hakkında bilgi verildi. Oda başkanı Sadık Minnetoğlu, imkanlar çerçevesinde üyelere hizmet etmeye gayret gösterdiğini belirterek, üyelerin odalarına sahip çıkmalarını ve zamanında aidatlarını yatırmalarını istedi.
Denetim Kurulu faaliyet raporu, gelir-giderler, bilançolar ve çalışma programı Birlik Genel Sekreteri Hüseyin Özfidan tarafından okunduktan sonra ibra edildi. Dilek ve temenniler bölümünde söz alan diğer aday Mesut Beyaz ise yapacağı çalışmalar hakkında bilgi vererek üyelerden destek istedi
Yapılan seçim sonrasında Sadık Minnetoğlu 50 oy alarak güven tazelerken, diğer aday Mesut Beyaz ise 28 oyda kaldı.
Yönetim Kurulu Abdurahman Aydın, Halim Coşkun, Yavuz Araz, Arif Şen, Emin Yiğit ve Mustafa Zerenden oluştu.
Denetim Kurulunda ise Nami Şeremet, Fatih Pekgöz ve Yakup Erol yer aldı.

Sivas Hürdoğan.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil