Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.04.2007, 00:16   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 908 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart TANITIM ŞART!

15-22 Nisan Turizm Haftası dün gerçekleştirilen törenlerle başladı. Turizim haftası dün Atatürk Kültür Merkezi’nde Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü'nün açılış konuşması ile başlarken, Pürlü, Sivas'ın Turizim potansiyeli haftası hakkında bilgiler sundu.

Vali Veysel Dalmaz bir konuşma yaparak Sivas'ın çok önemli bir il olduğuna işaret etti. Vali Dalmaz, “Sivas tarih itibariyle eski çağlara dayanan ve her dönemde önemli bir ildir. Osmanlı ve Selçuklularda her zaman önemli bir merkez olmuştur. Şimdi ise yine aynı derecede önemlidir. Çünkü Cumhuriyetimizin temeli bu ilde atılmıştır. Bu nedenle Sivas'ı tanıtmalı ve insanların bilinçlenmesini sağlamalıyız. Değerlerimizi ön plana çıkartmalı bunları iyi kullanmalıyız. Artık insanlar kültür ve tarihe önem vermeye başlamıştır. Bu bilinçle çocuklarımızı yetiştirmeliyiz. Kültürümüz tarihimizde Turizm içinde yer almaya başlamıştır. Bu nedenle turizm atağı başlatmalıyız. Organizeler yapmalıyız. İnsanları Sivas'a çekip tarihi zenginliklerimizi göstermeliyiz. Ben buradan herkesi bilinçlenmeye ve bilinçlendirmeye davet ediyorum. Sivas orta anadolunun kavşağındadır. Bunu iyi kullanmalıyız. Eğer böyle olursa gelişmesi kaçınılmazdır. Otel açmak yeterli değildir, tanıtmak gereklidir” dedi. Daha sonra Vali Veysel Dalmaz tarafından, Turizm İl Müdürlüğü tarafından belirlenen Sivas'ın turizmine katkıda bulunanlara plaket verildi.

Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenin ardından Atatürk Kültür Merkezi’nden Hükümet Meydanına kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Turizm Haftası Kongre Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen programla son buldu. Burada ise Halk oyunları, Konser ve Kangal köpeği gösterileri yapıldı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.04.2007, 00:18   #2
GuNaY
Super-Moderator

GuNaY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GuNaY Şuan GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.11.2013 23:42
Pool Jam Champion!
Tecrübe Puanı: 10 GuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: TANITIM ŞART!

Valimiz Sivas'ımızın tanıtılması yönünde çok güzel projeler geliştirmiş.
Kendisini tebrik ediyorum.
Bu hızla gidersek en kısa zamanda turizm şehri olacağız

Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere.

Sevda Mavidir, Mavi ise Umut,

Sen Yüreğini Hep MAVİ Tut...
GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.04.2007, 00:55   #3
Fatih Bayrak
Yiğido

Fatih Bayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Bayrak Şuan Fatih Bayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.01.2011 12:07

Tecrübe Puanı: 10 Fatih Bayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: TANITIM ŞART!

Tanitim sart.
Ne yazikki tanitima ve Reklama harcanan paralarin bosa gittigini düsünen insanlar bile var hala.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)