Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.03.2008, 19:28   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Romanya Lotosu Sivasspor'a Yaradı

Romanya'da sayısal lotodan 9.3 milyon Avroluk ikramiye kazanan Sivaslı gurbetçinin, Sivasspor'a 100 bin dolar maddi destekte bulunduğu bildirildi. Sivasspor'un resmi internet sitesinde yer alan habere göre, 2 ay önce Romanya'da sayısal lotodan 9.3 milyon Avro'luk rekor ikramiyeyi kazanarak ülkede tarihe geçen Sivaslı Ali Arslan, Kasımpaşa maçının ardından Sivasspor'a 100 bin dolar maddi destekte bulundu.

Sivas'tan 17 yıl önce çıktığı, Romanya'da açtığı firmanın yanı sıra başarılı çalışmaları, sosyal ve kültürel faaliyetlerde ve mağdurlara destekte de adından söz ettirdiği belirtilen Ali Arslan, Sivasspor'un 4-0 kazandığı Kasımpaşa maçının ardından Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Asbaşkan Erdal Sarılar ile bir araya gelerek kulübe 100 bin dolar bağış yaptı.

Sivaslı ve Sivassporlu olmaktan gurur duyduğunu, Sivasspor'un Turkcell Süper Ligi'ne çıkmasıyla birlikte Sivas adına marka haline gelen takımı desteklemek için karar verdiğini ifade eden Arslan, "Sivaslıyım. Sivasspor'un hastasıyım. İmkanlarım ölçüsünde Romanya'dan gelerek maçlara gidiyorum. İstanbul'da oynanan tüm maçlara gittim. Sivasspor Sivas'ın markası oldu. Sivas adına Sivasspor'dan, Sivasspor'u bugüne getirenlerden Allah razı olsun" diye konuştu.

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve ekibine Sivas adına teşekkür eden Arslan, şöyle konuştu: "İki ay önce Romanya'da sayısal lotodan 9.3 milyon Avro'luk rekor ikramiyeyi kazanarak ülkede tarihe geçtim. Benimle ilgili herkes bir şeyler konuştu. Ben iş adamıyım. Elbette kazandığım ödülü nasıl değerlendireceğimi çok iyi bilirim. Sivasspor benim takımım, benim yöremin takımı. Bu takıma her Sivaslı gibi benim de destekçi olmam gerekiyordu. Ben de Başkan Mecnun Otyakmaz'ı arayarak 100 bin dolar bağışta bulunmak istedim. İstanbul'a geldiğimde hem Kasımpaşa maçını izledim, maç sonrasında da destekte bulundum. Takımın başarısı ortada. Her Sivaslı bu takıma destekçi olmalı. Sözde değil, özde Sivaslılık ruhu ile herkes elinden geleni vermeli."

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ise Sivasspor'un sadece yönetim kurulunun değil, tüm Sivaslıların takımı olduğunu belirterek, "Bu takıma nüfus cüzdanında 'Sivas' yazan herkesin destekçi olması gerekiyor. İş adamımız Ali Arslan'a teşekkür ediyoruz" dedi.
Alt 02.04.2008, 16:27   #2
mesut koc
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mesut koc Şuan mesut koc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.01.2011 13:50

Tecrübe Puanı: 0 mesut koc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Romanya Lotosu Sivasspor'a Yaradı

sivasli olarak ve AVRUPA SIVASLILAR DERNEGI olarak Ali Arslan bey e Allahrazi olsun diyor Tesekkür ve Saygilarimizi sunuyoruz. Tüm sivaslilari Almanyada olacak olan Sivaslilar gecesine Davet ediyoruz. 20.04.08 Dortmund BEYAZ SARAY da bekliyoruz.
mesut koc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2008, 16:52   #3
_CaNeR_
Yeni Yiğido

_CaNeR_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_CaNeR_ Şuan _CaNeR_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2008 16:02

Tecrübe Puanı: 0 _CaNeR_ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Romanya Lotosu Sivasspor'a Yaradı

Gazetede Okumuştum , SivasSpor'a Sahip Çıkması Sevindirici.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)