Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Program Alanı > Antivirus ve Güvenlik Programları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Antivirus ve Güvenlik Programları Güvenlik Programları Hakkında Paylaşım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.02.2008, 10:24   #1
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 752 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Pfeil BitDefender Total Security 2008 11.0.9

Tanıtım:
BitDefender Total Security 2008, SoftWin firmasının tam sistem koruma yazılımına iki ek araç ekleyerek oluşturmuş olduğu çok güçlü bir yazılımdır. Tüm güvenlik araçlarına ek olarak yazılıma sistem yedeğini alabilme ve sistem performansını iyileştirebilme özellikleri eklenmiştir.

Virüslerden ve Casus Yazılımlardan Koruma :
Bilgisayarı saat başı güncelleme ile birlikte, bilinen virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü niyetli yazılımlara karşı koruma.
Gelişmiş sezgisel algılama tekniği kullanılarak bilinmeyen virüsleri engelleme.
Casus yazılım tehditlerini gerçek zamanlı izleme ve engelleme.
"Rootkit"ler gibi en yeni bilinen gizli tehditleri algılama ve temizleme.
Sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanma.

Sahte E-Postalardan Koruma :
Sahtekarlık teşebbüsleri için açılan tüm web sayfalarında filtre kullanarak sahte elektronik posta saldırılarına karşı koruma sağlama.
Web sayfalarını ve elektronik postaları kullanarak bilgisayar üzerindeki kişisel bilgilerin çalınması riskini azaltma.

Güvenlik Duvarı :
Bilgisayar korsanları tarafında bilgisayar üzerinde gizlenmiş olan internette iken çalışan uygulamaları denetleme.
Bilgisayarınıza ağ üzerinden yapılan tüm giriş ve çıkışları denetleme.

Reklam İçerikli E-Postaları Engelleme :
Farklı türdeki reklam içerikli elektronik postaları gelen kutusuna erişmeden önleyebilme.
Yeni uyum sağlama kabiliyetine sahip motor ile yeni çıkan spam türlerine daha hızlı yanıt verebilme.

Ebeveyn Denetimi :
Uygun olmayan web sitelerine ve elektronik postalara erişimi engelleme.
İnternet erişimini zaman periyodlarına göre ayarlama.

Yedek Alma :
Sistem üzerinde oluşabilecek herhangi bir hasara karşı sistemin yedeğini alarak sistem koruması sağlama.

İyileştirm :
Disk üzerindeki gereksiz verileri silerek bilgisayarın daha hızlı çalışabilmesini sağlama, hızlandırma işlemleri yapabilme.

Ücretsiz Saat Başı Güncelleme :
Kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek bırakmadan her saat başını yazılımın günceliğini denetleme ve gerekli güncellemeleri kendiliğinden yapma. Güncelleme işlemi için gerekli olan dosyalar herhangi bir nedenden dolayı hasar gördüğünde dahi bu dosyaları tamir ederek güncelleme işlemini gerçekleştirme.

7 Gün 24 Saat Destek :
Yazılımla ilgili soruların yöneltilebileceği ve yardım alınabilecek güvenlik uzmanlarından 24 saat telefonla ve e-posta ile destek alabilme.

Oyuncu Kipi :
Bilgisayarda oyun oynandığı sırada yazılımın sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanabilmesi için ayarlarını kendiliğinden değiştirebilmesi.

Not : Yazılımın 64-Bit destekli sistemler için uyumlu sürümünü [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] tıklayarak innDirebilirsiniz.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 10.02.2008, 12:23   #2
By_CharisMa_15
Yiğido

By_CharisMa_15 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

By_CharisMa_15 Şuan By_CharisMa_15 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.03.2009 17:45

Tecrübe Puanı: 618 By_CharisMa_15 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: BitDefender Total Security 2008 11.0.9

paylaşım için saol tskler emegıne saglık

By_CharisMa_15 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.07.2008, 21:56   #3
akifeker2
Tecrübeli Yiğido

akifeker2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

akifeker2 Şuan akifeker2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2009 15:32

Tecrübe Puanı: 623 akifeker2 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BitDefender Total Security PC YI RESMEN OLDURUYO SAKIN KURMAYIN!!!!!!!!!!

akifeker2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.07.2008, 22:39   #4
CeO
Yeni Yiğido

CeO - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CeO Şuan CeO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2010 14:52

Tecrübe Puanı: 0 CeO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

merhaba arkadaşlar benim bilgisayar hobim var buraya o yüzden yazdım. arkadaşlar iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmak için şu prensibi unutmayın. yüzde yüz güvenli bir sistem yoktur. bilgisayardaki güvenlik duvarlarını her zaman en üst düzeyde tutun. ve bilgi alışverişinde dikkatli olun. internetten resim dahi indirseniz tarama yapın bişey olmaz demeyin. bunlar benim tavsiyelerim. tecrüben ne diye soracak olursanız orhanatmaz@hotmail.com mailim ekleyebilirsiniz. ben paylaşmayı severim.
CeO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)