Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Eglence Bu Bölümde eglenebilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.11.2008, 23:21   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 796 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Reden İnsan Modelleri

son gece çalışıp öss yi kazanan insan modeli

üniversitede hiç çalışmadım deyip 100 alacak olan insan modelidir.

-abi sınav nereye kadardı? ben daha yeni başladım da çalışmaya..

tüm sene boyunca çalışıp kazanamayanlar tarafından temiz bir sopa yemeyi hak eden tiptir.

her zaman olur böyle tipler,peygamber misali iner bir şeyler...

100 soru ve 500 seçenek var. 500 seçenekten 100 tanesi kesin doğru. yani doğru sonuçları tek tek bulmam gerekmiyor. tek yapmam gereken doğruları doğru olmayanlardan ayırıp kutucuklara işaretlemek. bunu yapabilmek için 2 yıl çalışmama gerek yok. gideyim eğleneyim; son gün bakarız" diyen ve bu yalın bakış açısını ilk kez kendi farkettiği için başarılı olan insan modeli.

- abi inanmayacaksin ama sabahladim öss gecesinde, bir gece çalıştım ama süper puan tutturdum.
- hadi ya nereye kazandin şemsettin?
- bogaziçi tıp abi. mezun olunca direkt amerikaya gidiyormuşsun, öyle diyorlar.

son gece çalışıp öss'nin kalbini kazanan insandır, birliktelikleri daimidir.

öss arifesi saat 22:36

- oğlum, yarın sınavın var çalıştın mı sen bakiyim? *
+ ya anne çalışırız yaa.
- iyi fazla vakit geçirme. yarın erken kalkıcan...

öss arifesi saat 23:47 (monolog)
- lan film de bitmedi bitmedi arkadaş... ne uzun filmmiş.. yarıda bıraktık iyi mi? neyse eveet yarın nerelerden çıkabilir acaba? bi bakalım... bu ne ya? üslü sayılar ne demek?...

öss sonrası saat 12:37
- nasıl geçti sınav yavrum?
+ ne bileyim yaptık işte birşeyler...
- canın biraz sıkkın gibi?!
+ yok bir şey...

öss'den 1 ay sonrası saat 11:30 (basın toplantısı)
- öss üç puan türününde de türkiye birincisi oldunuz neler diyeceksiniz?
+ ulan çatliycam... allah aşkına biri bana söylesin.. filmin sonu nasıl bitti?

o son gece çalışmasa da kazanacak olan kişidir.

bu insan modelinin ilerleyen dönemlerde başbakanlığa aday olup hiç bir kampanya çalışması yapmadan son gece televizyona çıkıp acaip bir konuşma patlatarak başbakan olması da muhtemeldir .

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2008, 23:10   #2
yerliturkuaz
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 796 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: İnsan Modelleri

günde 1000 soru çözdüğünü iddia eden insan modeli

bunların yüzünden çok insan evladı evde anasından babasından azar işiterek bunalıma girmiştir

günlük 15 saatten fazla sürmesi demektir ki normal insan bünyesi kaldırmaz.

işbu eylem öss'ye zamanında tarafımdan sırf yapmış olmuş olmak için gerçekleştirilmiştir. 15 saat değil birkaç saat sürmüştür, amaç soruyu çözmüş olmak olduğu için daha çerez görülen konular seçilmiş, araya birkaç "geçen yılın öss'si" de sıkıştırılmıştır. dolayısıyla labarba kişisi sırf o titri kazanmanın eğlencesiyle bir günlüğüne bu tanıma uyan kişi olmuştur.

öss den önce, öss den sonra diye değerlendirilmesi gereken, annenizin üzerinde psikolojik baskı yapmanıza neden olabilecek insan modeli ha bilemedin motifidir. şöyleki;
öss den önce;
- oğlum nolucak senin bu halin sabahtan akşama televizyon. ahmet çakar mı kurtaracak seni. erman toroğlu mu gircek senin yerine sınava. kalk gitte biraz soru çöz bak nuran hanımın oğlu maşallah makina gibi çocuk günde 1000 tane soru banamısın demiyormuş. allah insana öyle hayırlı evlat versin işte ah ah.

öss den sora;
-eee nurancım naptı sizin oğlan.
+vallaha necla ne olsun girdi işte istediği yer olmuyormuş. anne ben tercih yapmayacam dedi işte seneye bir daha deneyecek. sizinki naptı
-vallaha bizim oğlanda bilgisayar mühendisliği istiyordu. onu yazacak herhalde bakalım gerçi babasıyla ben tıp yaz diyoruz ama napıcaksın. okuyacak olan onlar artık nereyi isterlerse.
+tabi tabi öyle neyse neclacım benim ocakta yemeğim var. ona bakıyım bu hafta gün derya da idi dimi.
-tabi tabi hayatım onda neyse sen yemeğe bak. hadi iyi günler.

+bak necla hanımın oğlu bilgisayar müh. yazacakmış allah ım tıp istiyorlarmışta çocuk istemiyormuş.
=tamam anne yaa
+sus günde 1000 soru çözdünde noldu allah bilir nasıl çözdü o soruları sen anca bizi kandır. allah ım nasıl hayırlı evlat . allah öyle evlat versin insana 1000 soru çözmüşmüşte bilmem ne ah ahhh

yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.11.2008, 01:13   #3
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1032 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

otobüste teyzelerin ve amcaların kendinlerini yaşlı hissetmemesi için onlara yer vermeyen insan modeli
Alt 21.11.2008, 01:17   #4
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1032 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

telefona cevap vermeyen insan modeli
Alt 03.12.2008, 22:56   #5
yerliturkuaz
Usta Yiğido

Uykusu gelipte Sivaslılar netten ayrılamayan insan modeli

Örnek ben

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)