Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Yıldızeli
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yıldızeli Yıldızeli İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.05.2009, 06:14   #1
sandal-58
Usta Yiğido

sandal-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandal-58 Şuan sandal-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.03.2010 01:45

Tecrübe Puanı: 616 sandal-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart sandalköyüyildizelisivas

Sandal köyü Yildizelinin batisinda ilceye yakalsik 18 km uzakliliktadir. Köyde demiryolu ve karayolu ile ulasim saglanmakta olup köy yolu asfalttir. Köye telefon, saglik ocagi, köy evi ve Ilkögretim Okulu bulunmaktadir. Köy camiisi minarelidir. Köyde sürekli hizmet veren ve hemen her ihtiyaca cevap verecek bir market bulunmaktadir. Ayrica köyden Yildizeli ne ve Sivas a ulasimi saglayan dolmus seferleri yapilmaktadir. Köy Sivas Ankara karayoluna 4 km uzaklikta bulunmaktadir. Daha önce bozkir olan Dereler mevkii zamanin muhtari Kadir Köse tarafindan agaclandirilmis ve köyümüz orman köyü olmustur. Kadir Köse beye ayrica tesekkür ederiz. Kanalisasyon calismalari tamamlanmis, icme suyu sorunuda giderilmistir. Sandal köyü sinirlari icinde piknik yapilacak cok alan vardir. Özellikle Aksu mevkii hem icme sulari hemde dogal güzellikleri ile kesfedilmeyi bekliyor. Dogal güzellikleri ile Sandal Köyü ziyaret etmeye deger. Sandal da koyun yogurdunun tadi bir baskadir ayrica 28 subat tarihinden sonra muhtarlik görevi selahattin yilmazdan saban köseye gecmistir
saygilarimla.

buradan tüm sandalli hemserilerime slmlar ben adem köse almanya köln den bir tesadüf eseri ulasmis oldugum bu forma cok sevindim. kavakli bir arkadasin dedigi gibi bizm neden bir sitemiz yokki neden olmasinki diye düsündüm bu yil izne gittigim de köyden bir cok resimle dönecegim insallah köyümüze bir site yaparak köyümüzün bütün güzelliklerini paylasabilecegimiz bir sanal ortam yapma düsünceseindeyim bu düsüncemde bana yardimci olacak tüm degerli abilerimin ve kardeslerimin fikir ve önerilerini bekliyorum.

Konu sandal-58 tarafından (20.05.2009 Saat 06:15 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
sandal-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)