Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bir Şok Daha-Uçuşlar Kalktı - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.03.2010, 23:07   #21
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1175 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bir Şok Daha-Uçuşlar Kalktı

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın Kıbrıslı ben şirketlerin farklı olduğunu anlatmaya çalışıyorum. 2 şirket anlaşabilir normalde de siz demek istediğimi anlamamak için sürekli farklı şeyler sorma politikası içerisindesiniz anlamak istemiyorsanız o sizin bileceğiniz iş.

Dünyada 6 milyon Sivaslıdan acaba kaç tanesi Sivaslı? 180 kişilik 2 uçağı dolduramayanlar mı? Şehirlerine hiçbir katkı sağlamayanlar mı? Biraz para bulunca kaçanlar mı? Herşeyi devletten bekleyenler mi? Hatta Sivas'ı hiç düşünmeyenler mi?

Ayrıca az önce gelen maile göre bu yılda Pegasusun uçuş planında Sivas yok.
Pegasus'a lafım olamaz özel şirket o, ama Sunexpress devletin şirketidir ve devlette kar amacı olmadan halka hizmet etmelidir.Söylediğim bu ama siz Sunexpress'in THY bağlı olmadığını düşündüğünüz için zaten benim söylediğimi kabul edemezsiniz çünkü Pegasus ile Sunexpress'in bir farkı yok size göre...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2010, 23:11   #22
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 645 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Pegasus'a lafım olamaz özel şirket o, ama Sunexpress devletin şirketidir ve devlette kar amacı olmadan halka hizmet etmelidir.Söylediğim bu ama siz Sunexpress'in THY bağlı olmadığını düşündüğünüz için zaten benim söylediğimi kabul edemezsiniz çünkü Pegasus ile Sunexpress'in bir farkı yok size göre...
Evet farkı yok bana göre ve devlete göre de bunu da mail ile sordum cevap gelince yayınlayacağım.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.03.2010, 23:32   #23
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1175 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Evet farkı yok bana göre ve devlete göre de bunu da mail ile sordum cevap gelince yayınlayacağım.
Bakınız bir haber paylaşıyorum, Sunexpress'in yaz tarifeleri ve diğer konuları ile ilgili bir haber... Basın toplantısı yapmışlar ve basın toplantısının yapıldığı yer de çok ilginç, THY Genel Müdürü, Sunexpress hakkında övünerek basın toplantısını THY Genel Müdürlük binasında yapıyorlar... Şimdi Sunexpress'in yaz tarifeleri ve diğer konuları hakkında aralarında organik bir bağ yoksa THY Genel Müdürü Temel Kotil neden basın toplantısı yapar???? Neden Sunexpress'in müdürü değil de THY Genel Müdürü açıklama yapar ve İç ve Dış hat seferlerini açıklar??? Soru soruyorsunuz diyorsunuzda aslında birşey sormaya ve THY ile Sunexpress arasındaki bağı göstermek, ispatlamak için çaba harcamaya gerek yok bu haber herşeyi gösteriyor...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Yani aslında bu haberi koyarak şöyle bir başlıkla versem hiç problem olmayacaktı..

"THY GENEL MÜDÜRÜ TEMEL KOTİL SUNEXPRESS'İN BU SENE YAPACAĞI SEFERLERİ AÇIKLADI SİVAS YOK" o zaman sorun olmazdı heralde, tartışmaya da gerek kalmazdı...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?

Konu Kibrisli tarafından (28.03.2010 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2010, 23:36   #24
gönlüm58
Yasaklı
NO AVATAR

gönlüm58 Şuan gönlüm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2010 21:51

Tecrübe Puanı: 0 gönlüm58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bakınız bir haber paylaşıyorum, Sunexpress'in yaz tarifeleri ve diğer konuları ile ilgili bir haber... Basın toplantısı yapmışlar ve basın toplantısının yapıldığı yer de çok ilginç, THY Genel Müdürü, Sunexpress hakkında övünerek basın toplantısını THY Genel Müdürlük binasında yapıyorlar... Şimdi Sunexpress'in yaz tarifeleri ve diğer konuları hakkında aralarında organik bir bağ yoksa THY Genel Müdürü Temel Kotil neden basın toplantısı yapar???? Neden Sunexpress'in müdürü değil de THY Genel Müdürü açıklama yapar ve İç ve Dış hat seferlerini açıklar??? Soru soruyorsunuz diyorsunuzda aslında birşey sormaya ve THY ile Sunexpress arasındaki bağı göstermek, ispatlamak için çaba harcamaya gerek yok bu haber herşeyi gösteriyor...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Yani aslında bu haberi koyarak şöyle bir başlıkla versem hiç problem olmayacaktı..

"THY GENEL MÜDÜRÜ TEMEL KOTİL SUNEXPRESS'İN BU SENE YAPACAĞI SEFERLERİ AÇIKLADI SİVAS YOK" o zaman sorun olmazdı heralde, tartışmaya da gerek kalmazdı...

Kıbrıslı haklısın boşuna yüreginiz çekildi keşke baştan suyu gözesınden kesseydin...
gönlüm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı gönlüm58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)