Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.06.2010, 07:22   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 901 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Şampiyonluğa inanıyoruz

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Zara Belediyespor Teknik Direktörü İsmail Toptaş, Amatör Küme’de şampiyonluk istediklerini söyledi.

Toptaş, güçlü bir kadro yapısına sahip olduklarını ve büyük hedeflere doğru ilerlediklerini belirterek “amacımız en iyisini yapabilmek, en güzelini başarmak” şeklinde konuştu.

Amatör 1. Küme’de aldığı başarılı sonuçlarla adından sıkça söz ettiren Zara Belediyespor şampiyon olmak istiyor.
Bu yıl kurduğu kadro ile hiç yenilgi almadan Amatör 1. Küme’de mücadele eden Zara Belediyespor hedefine adım adım ilerliyor.
Her hafa aldığı başarılı ve farklı galibiyetlerle kümenin favorisi olduğunu ispatlayan Zara Belediyespor bu hafta en önemli mücadelelerinden birisine çıkacak.
CÜSK ile karşılaşacak olan Zara Belediyespor bu karşılaşmayı kazanması halinde ligde önemli bir avantaja sahip olacak.
BAŞARILIYIZ
Zara Belediyespor Teknik Direktörü İsmail Toptaş, ligde başarılı sonuçlar aldıklarını söyledi.
Şampiyonluğa adım adım ilerlediklerini belirten Toptaş, Zara Belediyesporlu futbolculardan övgüyle söz etti.
Futbolcuların başarılı bir grafik ortaya koyduğunu söyleyen Teknik Direktör Toptaş, “Herşeyden önce oyuncularımızı kutluyorum. İyi işler çıkarıyorlar ve hedefe doğru usanmadan gidiyorlar. Bu istek beni çok mutlu ediyor” dedi.
HEDEFLERİMİZ BÜYÜK
Toptaş, Zara Belediyespor’un bu yıl gerek maddi gerekse de manevi olarak bir sıkıntı içerisinde olmadığını belirterek, “rahat bir takım olmamızdan dolayı hedeflerimiz de büyük. Önce Süper lige yükselmek istiyoruz. Süper lige yükseldikten sonra da iyi transferler gerçekleştirip 3. Ligi zorlamak istiyoruz” dedi.
ÖNCELİKLİK ŞAMPİYONLUKTA
Hafta sonu önemli bir müsabakaya çıkacaklarına işaret eden Toptaş, “CÜSK ligin güçlü ekiplerinde ve bizimde takipçimiz. Hafta sonu güzel bir karşılaşma olacak. Mücadelenin çekişmeli geçeceğini tahmin ediyorum. İyi bir ekip olmanın avantajını bu maçta da kullanmak istiyoruz. CÜSK ile ligin ilk yarısında oynadığımız karşılaşmayı farklı kazanmıştık. Rakibimizi tanıyoruz. Önceliğimiz bu maçı kazanıp şampiyonuk yolunda önemli bir adım atmak” dedi.
Toptaş, Zara Belediyespor yönetim kuruluna da verdiği destekten dolayı da teşekkür etti.
Toptaş, “Yönetim kurulumuz tüm sıkıntıların giderilmesi için çalışıyor. Bizler de oyuncularımız da yönetim kurulunun verdiği destekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

Sivas'ın Sesi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)