Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Siteyi canlandırmak - Sayfa 10 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2011, 12:31   #91
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Sarikanarya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sarikanarya58 Şuan Sarikanarya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2014 20:43

Tecrübe Puanı: 597 Sarikanarya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Sadece işlerimin yoğunluğundan dolayı uzun süredir giremiyordum. Bizde küsmece darılmaca olmaz Aha geldim...
Alt 04.02.2011, 12:45   #92
ahenk
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ahenk Şuan ahenk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2011 15:37

Tecrübe Puanı: 0 ahenk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Size yeminle söylüyorum TRT 1 bile müslüm gürsese vize verecek kadar esnedi de.siz halen burdaki görüşle 1979 lu yılların sansürüyle bakalım nereye kadar biz üyelerle didişicekseniz.salim 58 12 tane mesajımı yayınla sana hakaret ettiğim mesajıda yayınla.görelim, üyeler karar versin her şeye.mesajlarımda bir tane bile yasaklanmaya mahal bi uç var ise.senden özür dilicem.hadi bekliyorum.
ahenk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 04.02.2011, 12:48   #93
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 743 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ahenk Kendi dilinle Söylüyorsun hakeret Ettim diye Her Sitenini Kuralı olur bu kurala Her üye olan uyması lazımdır eğer uyulmadığında silinir Site yönetimi bazen az bile Yapıyor Ben bazı sitelerde Üyelerin Atıldığını gördüm Atılsada Yinede üye oluyor nizimkiler ise Mesajı silindi diye küsüyor.
Alt 04.02.2011, 12:53   #94
ahenk
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ahenk Kendi dilinle Söylüyorsun hakeret Ettim diye Her Sitenini Kuralı olur bu kurala Her üye olan uyması lazımdır eğer uyulmadığında silinir Site yönetimi bazen az bile Yapıyor Ben bazı sitelerde Üyelerin Atıldığını gördüm Atılsada Yinede üye oluyor nizimkiler ise Mesajı silindi diye küsüyor.
Özür mesajlarımı değil,yorumlarımı yayınlayacak salim 58.ben mesajımda salim 58 hakaret ettiğimi saklamıyorum ki.Ben mahkemede dedim hakimin önünde dedinmi bu adama ******** diye sordu,dedim efendim dedim.yedim cezayı hiçççççççççççççççççççççççççç umrumda değil.dedim abi hakaret ettim.ama niye ettim.ben nedenine bakarım bir işin sonucuna değil !..yorumlarımı yayınlaycak salim 58,sizde sayın üyeler o yorumlarda siteden atılmaya neden var ise varmış diceksiniz.yoksa hakkımı bana teslim edeceksiniz.12 yorumum varmış,yayınlansın..salime ettiğim mesajda (hakaret)onuda yayınlasın.
Alt 04.02.2011, 12:54   #95
Sarikanarya58
Tecrübeli Yiğido

Sarikanarya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sarikanarya58 Şuan Sarikanarya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2014 20:43

Tecrübe Puanı: 597 Sarikanarya58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
ahenk Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Size yeminle söylüyorum TRT 1 bile müslüm gürsese vize verecek kadar esnedi de.siz halen burdaki görüşle 1979 lu yılların sansürüyle bakalım nereye kadar biz üyelerle didişicekseniz.salim 58 12 tane mesajımı yayınla sana hakaret ettiğim mesajıda yayınla.görelim, üyeler karar versin her şeye.mesajlarımda bir tane bile yasaklanmaya mahal bi uç var ise.senden özür dilicem.hadi bekliyorum.

Kardeş bırakın geçmişe takılmayı.. Benimde mesajlarım silinmiştir. Her sitenin bir kuralı var. Şahsi konuları isim vererek buraya yansıtmayın...
Alt 04.02.2011, 12:54   #96
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1273 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Sohbetin, çiçek alıp vermenin hızlı oldugu dönemlerde üyeler arasındaki gelişmeleri birçoğumuz biliyoruz. O konulara da girmeyim. Neyse.
Önemli bir ayrıntı...
Alt 04.02.2011, 13:01   #97
ahenk
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
Sarikanarya58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kardeş bırakın geçmişe takılmayı.. Benimde mesajlarım silinmiştir. Her sitenin bir kuralı var. Şahsi konuları isim vererek buraya yansıtmayın...
peki kardeşim geçmişe takılmayalım.adam siyasi görüşü ters diye üyenin yaptığı yorumu siliyor.sildiği gibi birde sesini bile çıkarmıyor.şu nedenden dolayı silinmiştir diye.tamamen keyfi..eee ben buraya oturup yorum yazacağım, kafa patlatacağım, zaman ayıracağım; burdaki sözüm ona yönetici bir tıkla seni sindirmeye çalışacak öylemi.peki soruyorum size şimdi..bu bir Hak'mı ?
Alt 04.02.2011, 13:01   #98
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 743 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar Bütün Dargınlıkları Unutup Yeni bir sayfa açalım Bu site Hepimizin Sites Küsüp gitmez yakışmaz Gerçek anlamda Sivaslıya Ben Şahsen Modda Değilim Adminde ama üzüldüm bu sitenini bu kadar pasif olmasına bu yüzden açtım konuyu Sizlerde görüşlerinizi bildirdiniz.

Ben kendi başıma 200 kişiye mesaj yolladım Sitenini reklamını yaptım ve hala yapıyorum facebookda.

lütfen Sizde Bu sitenini canlanması için elinizden geleni yapın en azından küsmeyin Gerçek Sivaslı küsmez Sivası seven küsmez.

Son Olrak Kalana Git Gidene kal demem çünkü giden Sivası Sevmiyordur o yüzden.
Alt 04.02.2011, 13:03   #99
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1273 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sanırım sizin hiç mesajınız silinmedi ve hiç uzaklaştırma almadınız.Eh,böyle biri için söylemesi gayet kolay oluyor silinsin,uzaklaştırılayım demek

Birde siteye ilk üye olduğumdan beri ilgimi çeken birşey var ama,onu da sırası gelince belirteyim...
Madımak ben senin yüzünden banlandım siteden.2 Temmuz civarı siteye girip Sivas'a hakaretler savurduğunuzu,sonra benim cevap verdiğimi ve bu yüzden banlandığımı unutmuş değilim..Ero mu vardı bir de?
Ben bunu ne siteye ne de sana yansıtmış değil idim şu güne kadar.Ne bu yahu küstüm darıldım!
Alt 04.02.2011, 13:04   #100
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
ahenk Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
peki kardeşim geçmişe takılmayalım.adam siyasi görüşü ters diye üyenin yaptığı yorumu siliyor.sildiği gibi birde sesini bile çıkarmıyor.şu nedenden dolayı silinmiştir diye.tamamen keyfi..eee ben buraya oturup yorum yazacağım, kafa patlatacağım, zaman ayıracağım; burdaki sözüm ona yönetici bir tıkla seni sindirmeye çalışacak öylemi.peki soruyorum size şimdi..bu bir Hak'mı ?
Daha önce siteye üyeliğiniz var mıydı yoksa yeni üye misiniz?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)