Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

TERÖRÜ KINIYORUZ - Sayfa 11 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.07.2010, 19:08   #101
murat tugrul
Usta Yiğido

murat tugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tugrul Şuan murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 753 murat tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TERÖRÜ KINIYORUZ

Beraber kardeşçe yaşamak varken.Vatanına milletine onu koruyan ordusuna kurşun sıkacak kadar aşagılık varlıga söyleyecek birşey bulamıyorum.
Turgut özal ben kürdüm cumhurbaşkanı olduysam demekki ayırım yok demişti.
Neden peki bu ihanet bu soysuzluk ben anlayamıyorum şehit haberlerinide aldıkça hepten beynim duruyor.Olaya din boyutundan bakıncada bir insanı öldüren bütün insanlıgı öldürmüş gibidir.Haksız yere cana kıyan ebedi cehennemdedir. diyen dinin insanlarının bu ihanete katılması destek olması inanılır gibi degil .Dedigim gibi ben artık anlayamıyorum bilen varsa anlatsın
murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı murat tugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.07.2010, 19:10   #102
seheresma
Usta Yiğido

seheresma - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seheresma Şuan seheresma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2010 16:34

Tecrübe Puanı: 633 seheresma FAZLA SÖZE GEREK YOKseheresma FAZLA SÖZE GEREK YOK

terörden nefret ediyorum insallah birgün son bulur
seheresma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı seheresma'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.07.2010, 19:17   #103
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4509 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Sadece kinamak yetmiyor, bitirilmesi icin ne gerekiyorsa yapilmali. Lanet olsun hepsine.
Alt 21.07.2010, 19:19   #104
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
murat tugrul Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Beraber kardeşçe yaşamak varken.Vatanına milletine onu koruyan ordusuna kurşun sıkacak kadar aşagılık varlıga söyleyecek birşey bulamıyorum.
Turgut özal ben kürdüm cumhurbaşkanı olduysam demekki ayırım yok demişti.
Neden peki bu ihanet bu soysuzluk ben anlayamıyorum şehit haberlerinide aldıkça hepten beynim duruyor.Olaya din boyutundan bakıncada bir insanı öldüren bütün insanlıgı öldürmüş gibidir.Haksız yere cana kıyan ebedi cehennemdedir. diyen dinin insanlarının bu ihanete katılması destek olması inanılır gibi degil .Dedigim gibi ben artık anlayamıyorum bilen varsa anlatsın
Murat Bey,
Kürt Açılmı topicinde bu konuları çok yazdık çizdik gerçi ama,
Ben bu iddiamı halen sürdürüyorum. Bu ülkede bir kürt sorunu yok. Var diyenin kusura bakmasın ama ben iyi niyetinden şüphe ederim. Ben 47 yaşındayım şu ana kadar hiç bir resmi yada gayri resmi bir kuruluşta sen türkmüsün kürtmüsün denmedi?
Ben Türküm diye bir ayrımcılık bir avantaj görmedim. Zaten ülkenin yapısı gereği her türk vatandaşı eşit haklara sahiptir diye anaysal korunma altına alınmış. Bunları ortalığı karıştırmaktan başka birşey değil. Bugün açılım diye kürt hakkı ne ise bilmiyorum henüz ne açılımı ne hakkı bilen varsa paylaşsın lütfen bizde bilelim en imiş bu açılım... Hak ne ise verdiniz bitecekmi sanıyorsunuz, elini ver kolunu isteyceklerdir. Onların şartlarıda belli şurtlarıda belli açık açık artık tv.lerde bile yazarları artık rahatlıkla dile getiriyor. Dilim varmıyor söylemeye.
Alt 21.07.2010, 20:05   #105
murat tugrul
Usta Yiğido

murat tugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tugrul Şuan murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 753 murat tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Murat Bey,
Kürt Açılmı topicinde bu konuları çok yazdık çizdik gerçi ama,
Ben bu iddiamı halen sürdürüyorum. Bu ülkede bir kürt sorunu yok. Var diyenin kusura bakmasın ama ben iyi niyetinden şüphe ederim. .
Egeyi akdenizi sahil boyunca çok kez dolaştım esnafların dükkan sahiplerinin çalışanların tamamına yakını kürt öyle bir piyasa oluşturmuşlarki azınlık türkler olmuş bugün bana sorsanız kimin açılıma ihtiyacı var diye türklerin derim. orada istanbuldan gitme türkün dükkanına girdik az kalsın dayak yiyecektik.Dedim ne oluyor ne yapıyorsunuz. Dükkan sahibi aman susun dedi yoksa şimdi camı çerçeveyi indirirler.Bende satıp gidecem artık dedi.kimin açılıma ihtiyacı var sizce. İşte benim anlayamadıgım kilitlendigim bu malımızı alıyorsunuz.canımızı alıyorsunuz,hadi isteyin alamadıgınız başka ne kaldı
murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı murat tugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.07.2010, 20:52   #106
ŞAHBEY
Usta Yiğido

ŞAHBEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ŞAHBEY Şuan ŞAHBEY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 14:10

Tecrübe Puanı: 596 ŞAHBEY isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

gerçekten bende şahit oluyorum aynen öyle yanında kürtce konuşuyorlar ne diyolar anlamıyorsun bunu gören yokmu acaba ..
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı ŞAHBEY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2010, 10:35   #107
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 741 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Ülkemin her türlü imkanlarından faydalan en yüksek makama gel ondan sonrada çık haktan hukuktan bahset Yerin Dibine Girsin sizin özgürlük savaşınız masum insanları katletmekle devletin askerine kurşun sıkıp kaçmakla ne elde edeceksiniz.
Yazıklar olsun size leş kargaları,
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.07.2011, 14:06   #108
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Bu hain alçakça saldırıyı nefretle kınıyorum artık ne gerekiyorsa yapılmalı. Böyle bir hak arama şekli asla olamaz! Olsa olsa bu alçaklık, hainlik, küstahlık, düşmanlık ve ülke üzerine oyanan bir oyun olur. O gencecik canlara kıyarak hak elde edilemez!
Bundan dolayı onları haklı gösterip, açılımdı, yok demokratik haktı gibi hikayalerle milletin kafasınıda karıştırmazlar. Bu ülkede herkese her şey eşittir ve her Türk vatandaşı istediği her makama gelebilmektedir.Yasalarla korunmuştur asla bir ayrım yoktur. Bunlara daha fazla tavize gerek yok. Hükümetin yapacağı şey, bir açıklama yapacak. Diyeceği şey şu: "Bu ülke Cumhuriyet çatısı altında bir bütündür, her Türk vatandaşı eşit haklara sahiptir, asla bir ayrım yoktur, bu ülkede bir kürt meseleside yoktur, herkes yasalara uymak zorundadır"
Ve bunun iç, dış bağlantıları belirleyip ne gerekiyorsa yapmalı, gerekirse daha radikal kararlar alınmalı, bunu yapabilmek için hükümetin daha milli bir duruş milli bir birlik oluşturması lazım, o çıkarılan çatlak sesleride susturmalı. AKP si CHP si MHP si her vatansever bu konuda "Milli Birlik" adında bir çatı oluşturmalı, o tarafa bu tarafa çekmekle bu işler son bulmaz. Yoksa bir 30 yıl daha geçse değişen bir şey olmaz.
Hayatlarını kaybeden mehmetçiklerimize Allahtan rahmet, acılı ailelere sabır yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.
Alt 15.07.2011, 16:11   #109
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3314 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben muğla bodrumda ikamet ediyorum 25 senedir burdayım çevreyi çok iyi tanıyorum
milasın en zengin iş adamları kürt marmaris bodrum türk bükü göl köy yalı kavak
yarısı kürt esnaf iş adamı turizimci yani ben burda hiç bir kürt sorunu görmedim
kürt sorunu diye hiç bir şey yok esas türk sorunu var doğudan geliyor geldiği gün iş buluyor bizim türk gençlerinin çoğu işsiz çünkü bir çok iş yerleri kürtlerin elinde
bu bir bahane ortamı germek bulandırmak türkiyeyi zarara uğratmak doğudaki savaş masrafı
günlük bir afrıkada aç kalanların tamamını doyurur bizim birgünlük masrafımız yunan istanın yıllık geliri yaklaşık bu kudurmuş köpeklerin çoğu ermeni ağa babalarıda belli
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.07.2011, 18:50   #110
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1482 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben muğla bodrumda ikamet ediyorum 25 senedir burdayım çevreyi çok iyi tanıyorum
milasın en zengin iş adamları kürt marmaris bodrum türk bükü göl köy yalı kavak
yarısı kürt esnaf iş adamı turizimci yani ben burda hiç bir kürt sorunu görmedim
kürt sorunu diye hiç bir şey yok esas türk sorunu var doğudan geliyor geldiği gün iş buluyor bizim türk gençlerinin çoğu işsiz çünkü bir çok iş yerleri kürtlerin elinde
bu bir bahane ortamı germek bulandırmak türkiyeyi zarara uğratmak doğudaki savaş masrafı
günlük bir afrıkada aç kalanların tamamını doyurur bizim birgünlük masrafımız yunan istanın yıllık geliri yaklaşık bu kudurmuş köpeklerin çoğu ermeni ağa babalarıda belli
bu yorumun üzerine söylenecek te söz yok sağolasın sayın ece
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)