Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.02.2009, 11:51   #101
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 23:55

Tecrübe Puanı: 715 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: } İŞTE AKP NİN CANIN SIKAN 7.000.000 KİŞİYE GİDEN MAİL

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
burada sen niye akp ye oy veriyorsun,ya da sen neden chp ye oy veriyorsun tartışmasına gerek yok... o parti bir halk partisidir.çağdaş ve ileri görüşlü insanlar bu partiye oy verirler.baştaki insanı desteklediğinden değil...

partilere verilen oyu da ahirete bağlıyorsunuz ya,ne diyim...
çağdaş ve ileri görüşlü he???????????.......gardaş sen bizim şu anki bildiğimiz chp den mi bahsediyosun..........eğer öyleyse işte gerçekten buna katıla katıla gülünür......
titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2009, 11:57   #102
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2184 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KIZIMIN ÖRTÜSÜ BATMAKTA REZİLİN GÖZÜNE
ACIRIM TÜKÜRÜĞE BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE

Kim demiş Avrupa insanı medeni.
Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni.
Medeni olmak açmaksa bedeni
Desenize hayvanlar sizden daha medeni..

İSTİKLAL MARŞI YAZARI MEHMET AKİF SÖYEMİŞ BU SÖZLERİ

ve 7.KEZ YAZIYORUM SORUYORUM ALLAH SORSA BENİM KULUMUN BAŞINI ACAN ZİYNETİNİ ORTAYA SACAN BEN EMRETTİĞİM HALDE BAŞ ÖRTÜSÜNÜ KALDIRAN PARTİYE NİYE OY VERDİN DESE NE DİYECEKSİNİZ
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2009, 12:02   #103
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 695 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

tayyibin partisine mi oy vereceğiz yani?

şimdi tayyibin cennetlik olduğunu falanda düşünüyorsunuzdur siz.başörtüsünü kamu kuruluşlarına soktun,helal sana,cennete mi?

peki ya yaptığı yolsuzluklar,devleti satmalar,fakirden aldığını zengine vermeler? bunlar dinin içine girmiyor tabii değil mi? önce insan olacaksın,ben bunu bilir bunu söylerim.İŞTE CEVAP BU SAYIN BARİKAT.ÖNCE İNSAN!!!
Alt 10.02.2009, 12:05   #104
barikat58
Usta Yiğido

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
tayyibin partisine mi oy vereceğiz yani?

şimdi tayyibin cennetlik olduğunu falanda düşünüyorsunuzdur siz.başörtüsünü kamu kuruluşlarına soktun,helal sana,cennete mi?

peki ya yaptığı yolsuzluklar,devleti satmalar,fakirden aldığını zengine vermeler? bunlar dinin içine girmiyor tabii değil mi? önce insan olacaksın,ben bunu bilir bunu söylerim.İŞTE CEVAP BU SAYIN BARİKAT.ÖNCE İNSAN!!!
ne alaka tayyip!banane tayyipten!bu sordugum soruyla önce insan pek bagdaşmıyor bilmem dikkatini çektimi.8.kez soruyorum galiba 7000000 kez soracam cevap yok çünkü diller tutuldu nacarlar kesildi dogruya hakkaten ALLAH SORACAK BENİM KULUMUN BAŞINI ACAN ZİYNETİNİ ORTAYA SACAN BEN EMRETTİĞİM HALDE BAŞ ÖRTÜSÜNÜ KALDIRAN PARTİYE NİYE OY VERDİN DESE NE DİYECEKSİNİZ
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2009, 12:05   #105
MeLody58
Usta Yiğido

MeLody58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MeLody58 Şuan MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2015 17:15

Tecrübe Puanı: 847 MeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISI

Dinsiz imansızlarıN
seviyesine düşecek insanmıyız biz... BASÖRTÜSÜ DİN İNANÇ KURANI KERİM KONUSUNDA YORUM YAPACAK SON KİŞİ SİZLERSİNİZ BEE NE AKP LİYİM NE SAADET OY KULLANMIYORUM KARDEŞİM SİYASETÇİDE DEGİLİM AMA KURANIMA HOCAMA BAS ÖRTÜMEDE LAF ETTİRMEM ...
MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2009, 12:06   #106
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1021 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

BAHÇELERDE MAYDANOZ GEL BİZE BAZI BAZI
DAM ÜSTÜNDE SAKSAĞAN VUR BELİNE MOUSE
DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR BARİKAT KURARSAN BARAJ OLUR, BARAJI DOĞRU KULLANMAK LAZIM, HER YERE BARİKAT KURUP BARAJ YAPILMAZ MESALA DURGUN DEREYE BARİKAT KURARSAN MANASIZ OLUR, SAÇMA OLUR, MESALA İZMİTTEKİ BARAJ GİBİ , YAPMIŞLAR FRANSIZIN ÇİMENTOSUYLA BARİKAT ADIAN BARAJ DEMİŞLER MA İÇİ BOŞ ŞİMDİ , SU YOK DİBİNDE
BİRDE FIRTINA DERESİNE BARİKAT KURUP BARAJ YAPMAK İSTİYORLAR ÇOK SAÇMA SAPAN BİR İŞ
KARADENİZLİ ÇEVRECİLER DİYORKİ BU SUYUN ÖNÜNE BARİKAT KURMAK DÜNYANIN EN SAÇMA SAPAN İŞİDİR, AMA BİZİM AKLI KIT YENİ 6 YILLIK TEMİZAKPÜRİPAK PARTİ ORADAKİ CENNET VADİYİ KURUTMAK İSTİYOR, DEREDEKİ KURBAĞANIN GÖZÜNÜ , ÖNÜNE DİECEĞİ ANLAMSIZ BARİKATLA KURUTMAK İSTİYOR, AMA DOĞA ÖYLE GÜÇLÜ Kİ , BU GAFİL BARİKAT İŞÇİLERİNDEN ÖÇ LMASINI İYİ BİLİYOR, BİR VERİYOR DONLA BUZ, BİR VERİYOR TONLA YAĞMUR, BİR VERİYOR 5O DERECE GÜNEŞ , BU ŞAKLABAN HER BULDUĞU YERE BARİKAT KURUP BARAJ YAPAN YEYİCİ YAMİYAMİLER NE YAPACAĞINI BİLEMİYORLAR, HERGÜN SARPA SARIP ÇARŞAFA SARIYORLAR
Alt 10.02.2009, 12:09   #107
barikat58
Usta Yiğido

ALLAH BİR CAN VERMİŞ!SON RA HADİ KULUM YASA DEMİŞ
BU BİR CAN ÇIKMIŞ YOLA.
HAKARETLER SALA SALA
TUTUNMUŞ ÇÜRÜKTEN BİRDALA
SORUMA CEVAP VEREMEZ HALA
SEBEBİ BİLİNMEZ NE OLA
TEKRAR SORMAK LAZIM GALİBA

9,KEZ SORUYORUM ALLAH SORSA BENİM KULUMUN BAŞINI ACAN ZİYNETİNİ ORTAYA SACAN BEN EMRETTİĞİM HALDE BAŞ ÖRTÜSÜNÜ KALDIRAN PARTİYE NİYE OY VERDİN DESE NE DİYECEKSİNİZ
Alt 10.02.2009, 12:17   #108
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1021 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

ÇALAN MI YALNMI, NE ÇALAN NE YALAN
AMA BİRİ VAR NE DESEM YALAN
BİŞEYE BENZETEMEDİM ADAMMI MADAMMI
HANGİ ÇILGIN DİLİME VURACAKMIŞ BARİKAT ŞAŞRIM

SENDEMİ ŞAİR OLDUN ABİRCAN
HAYIR AMA SIYIRMIŞLARLA UĞRAŞMAKTAN KENDİNİ ŞAİR SAYAN NESİRCİLERDEN BIKTIM USANDIM
YAPIŞIK ÇAMURMUSUN
BU SİTENİN GELİŞMESİNE BARİKAT ENGELMİSİN
SENDE YOKSA AKIL İZAN
OKURSUN BİRCANI ALIRSIN DERSİNİ

PEK Bİ KAFİYELİ OLDU
Alt 10.02.2009, 12:19   #109
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 695 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
MeLody58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dinsiz imansızlarıN
seviyesine düşecek insanmıyız biz... BASÖRTÜSÜ DİN İNANÇ KURANI KERİM KONUSUNDA YORUM YAPACAK SON KİŞİ SİZLERSİNİZ BEE NE AKP LİYİM NE SAADET OY KULLANMIYORUM KARDEŞİM SİYASETÇİDE DEGİLİM AMA KURANIMA HOCAMA BAS ÖRTÜMEDE LAF ETTİRMEM ...

sen orda dur bakalım!
dinsiz imansız diye kime söylüyorsun sen! yaşına bak önce,bir araştır,oku,öğren,ondan sonra söyle ne söyleyeceksen.şimdi hemen diyeceksin nerden biliyorsun okumadığımı.okusan bu şekilde hitab etmemen gerektiğini de bilirdin!

Kur'an'a kim laf ediyor burda?

Allahıma her zaman şükrediyorum,iyi ki aklım çalışıyorda neyin ne olduğunu görebiliyorum.ben ne annemin,ne babamın,ne de çevremdekilerin görüşüne ayak uydurmak zorunda değilim.hangi fikir doğruysa asla ve asla bu düşüncemden taviz vermem...

atılan çamurlara,iftiralara rağmen Allah biliyor,herkesten namuslu yaşıyoruz.bu yüzden kimse bize Dinsiz İmansız diyemez...

ben önce insan diyorum,verilen cevaba bakki o da Dinsiz İmansız diyor... daha ne cevabı,bırakın allah aşkına.seviyesizlik bu işte...
Alt 10.02.2009, 12:20   #110
barikat58
Usta Yiğido

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ÇALAN MI YALNMI, NE ÇALAN NE YALAN
AMA BİRİ VAR NE DESEM YALAN
BİŞEYE BENZETEMEDİM ADAMMI MADAMMI
HANGİ ÇILGIN DİLİME VURACAKMIŞ BARİKAT ŞAŞRIM

SENDEMİ ŞAİR OLDUN ABİRCAN
HAYIR AMA SIYIRMIŞLARLA UĞRAŞMAKTAN KENDİNİ ŞAİR SAYAN NESİRCİLERDEN BIKTIM USANDIM
YAPIŞIK ÇAMURMUSUN
BU SİTENİN GELİŞMESİNE BARİKAT ENGELMİSİN
SENDE YOKSA AKIL İZAN
OKURSUN BİRCANI ALIRSIN DERSİNİ

PEK Bİ KAFİYELİ OLDU
hayran oldum şiirsel dilinize bakıyorum cevap olmayınca şairliğe soyundunuz.muhaliflik tutmadı bari bu dalda başarsanız.

Konuyu Toplam 3 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 3 Misafir)