Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.03.2008, 21:37   #101
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1081 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: --->: AKP İslâmcı değildir!

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
idam gelip de ne olacak idam bence çok saçma bir ceza sistemi bence apo cezasını iki kat daha fazla ödüyor yalnız ve ömür boyu hapis cezası bundan kötü ceza mı olur....
bence idam geri getirilmeli eskiden millet hiç değilse korkuyordu şimdi sonunda ölüm yokya diyor
oranlara bak idam kalktıktan sonra cinayetler dahada çoğaldı.

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2008, 21:42   #102
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1081 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
yok ya da aman apoyu asınca elimize ne geçecek yaniii allah onun cezasını gani gani verir.
ya orası öyle tabi allah görüyor neler yaptığını cezasını verecektir mutlaka
ama bu adam islama savaş açtı vatana savaş açtı sen onu nefis için öldürmeyeceksinki ş...sizlerde onun yaşadığını duydukça dahada motive oluyorlar.bir çok ülkücü sadece davasını vatanını savunduğu için idam edildi şehit oldu.
apo ya bakıyorsun paşalar gibi türkiyenin en güzel adalarından birinde ölene dek tatil yapacak!BUMU ADALET?????????BUMU AK LIK!

Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2008, 21:43   #103
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2157 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: AKP İslâmcı değildir!

tabi öyle ama bir yönden de doğru bulmuyorum kurbanlık hayvan gibi ne bileyim...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2008, 21:50   #104
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Standart -->: AKP İslâmcı değildir!

kurbanlıklar çok kutsal hayvanlardır
bu ******* e hayvan sözcüğü bile az
hatta idam edilmesin halkın eline verilsin bu******halk lime lime edip bıraksın

Alt 30.03.2008, 21:50   #105
Kadir58
Yasaklı

Kadir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadir58 Şuan Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.05.2008 23:27

Tecrübe Puanı: 0 Kadir58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

seva, bilmiyorum farkinda misin, ama kürtcülerle ayni agzi konusur gibisin.

30000 insanimizin hayatina sebep olan bir hayvan icin, ALLAH cezasini versin demekle olmuyor.

Bir basbakan bile asilmiz bu ülkede, apo itini niye asmiyalim?

Ayrica, serrrklan kardesimin de dedigi gibi, eger cezalar caydirici olsaydi, ortalikta bu kadar bolucu olmazdi.

Konu Kadir58 tarafından (30.03.2008 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir..
Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2008, 21:54   #106
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Alıntı:
Kadir58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
seva, bilmiyorum farkinda misin, ama apocularla ayni agzi konusur gibisin.

30000 insanimizin hayatina sebep olan bir hayvan icin, ALLAH cezasini versin demekle olmuyor.

Ayrica, serrrklan kardesimin de dedigi gibi, eger cezalar caydirici olsaydi, ortalikta bu kadar bolucu olmazdi.
gardaş bu devirde en büyük küfürlerden birisi pkk lı sın demek lütfen sözlerine dikkat et nereye gideceğini iyi düşün sözlerinin
islamın gerektirdiklerini söylüyor seva sonuçta bi bayan şiddete karşı olur tabiki.
ASIN ARTIK ŞU ****

Alt 30.03.2008, 21:57   #107
Kadir58
Yasaklı

Kadir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadir58 Şuan Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.05.2008 23:27

Tecrübe Puanı: 0 Kadir58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: --->: AKP İslâmcı değildir!

Alıntı:
serrrkan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
gardaş bu devirde en büyük küfürlerden birisi pkk lı sın demek lütfen sözlerine dikkat et nereye gideceğini iyi düşün sözlerinin
islamın gerektirdiklerini söylüyor seva sonuçta bi bayan şiddete karşı olur tabiki.
ASIN ARTIK ŞU ****
Degistirdim, oldumu simdi ....
Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2008, 22:27   #108
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2157 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
seva, bilmiyorum farkinda misin, ama kürtcülerle ayni agzi konusur gibisin.

ben apoyu savunmuyorum bende ölümün en kötüsü isterim hatta bende öldürmek isterim ama işte ne ülkemizde nede dinimizde idam yok ıranda hangi suçlar idam ediliyor biliyormusunuz
evlilik dışı cinsel ilişkiye giren kadınlara verilen idam cezası taşlanarak infaz edilmeye devam ediyor tecavüze uğrayan kadını suçlayıp idam cezasi veriliyor alınmış olup, halen idam cezasını uygulayan ülkelerin çağdaş, demokratik, toplumcu yönetilen ülkeler olup olmadığı malumumuzdur.
haşa biz ALLAH.tan güçlümüyüzki biz öldürelim insanlar bu konuda kin tutabiliyor biran önce ölsün gebersin diyebiliriz bende diyorum bunu ama ALLAH isterse onun canını şuanda bile alır kimse öldürmüyor bence
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.03.2008, 22:36   #109
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 739 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ben apoyu savunmuyorum bende ölümün en kötüsü isterim hatta bende öldürmek isterim ama işte ne ülkemizde nede dinimizde idam yok ıranda hangi suçlar idam ediliyor biliyormusunuz
evlilik dışı cinsel ilişkiye giren kadınlara verilen idam cezası taşlanarak infaz edilmeye devam ediyor tecavüze uğrayan kadını suçlayıp idam cezasi veriliyor alınmış olup, halen idam cezasını uygulayan ülkelerin çağdaş, demokratik, toplumcu yönetilen ülkeler olup olmadığı malumumuzdur.
haşa biz ALLAH.tan güçlümüyüzki biz öldürelim insanlar bu konuda kin tutabiliyor biran önce ölsün gebersin diyebiliriz bende diyorum bunu ama ALLAH isterse onun canını şuanda bile alır kimse öldürmüyor bence
Vinçlerde sallanan adamlar hangi ülkelerde asılıyorlar merak ettim. Evlilik dışı ilişkiye girenler salak. İmam nikahı yapsınlar. O zaman sorun yok. Birde asıl konuya girelim. Bizler Elhamdülillah müslümanız. Akp. ise müslüman değil şeriatçı bir parti. Katılır veya katılmazsınız. Benim görüşüm bu. Türkiye müslümanlğı dört beş senede mi tanıdı. Akp den önce biz neydik. Şimdi Başbakan inançlı, Cumhurbaşkanı inançlı, yök başkanı inançlı, başı kapalılar inançlı. Ya diğerleri inançsız mı? ONLARIN 100 KATI İNANÇLIYIM. İyi bir müslüman olduğumu sanıyorum. En azından sadece baş örtmeyle müslüman olunmayacağını biliyorum.
Alt 30.03.2008, 22:38   #110
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 739 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: -->: --->: AKP İslâmcı değildir!

Alıntı:
Degistirdim, oldumu simdi ....
Gençsin ve yaşına göre çok olgunsun. Tebrik ederim. Bu olgunluk, saygılı ve vakur duruşun sonuna kadar devam eder inşallah. Başarılar.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)