Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 16 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.02.2011, 22:29   #151
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1616 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Senden beni silmeni istemiştim Cley. Silemedin değil mi?

Bu sayfaya ilk yazdığım mesajda yöneticilerden bu soğuk atmosferde soba yakarak siteyi ısıtmalarını istemiştim. Vay istemez olaydım
O ana kadar sayfaya gelmeyen yöneticiler akın akın geldi ve soba yakmak ne kelime yangın çıkardılar.

O kadar gel gitler yaşadım ki ben bu sitede. Belki kusur bendedir bilmiyorum, çabuk kırılıyorum. Ama bu sitede değer verdiğim o kadar çok insan var ki. Gidiyorum dedikçe mesaj bombardımanına tutuluyorum. Gerek özel mesajla gerekse bu forumlara yazdıkları yazılarla bana kıymet veren saygıdeğer, kadirşinas dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Allah eksikliğinizi vermesin. Dönüş sebebim yine bu insanlara verdiğim değerdendir.

Cley kardeşim sana kırgınlığım nasıl geçer bilmiyorum.
Alt 05.02.2011, 22:38   #152
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3278 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Senden beni silmeni istemiştim Cley. Silemedin değil mi?

Bu sayfaya ilk yazdığım mesajda yöneticilerden bu soğuk atmosferde soba yakarak siteyi ısıtmalarını istemiştim. Vay istemez olaydım
O ana kadar sayfaya gelmeyen yöneticiler akın akın geldi ve soba yakmak ne kelime yangın çıkardılar.

O kadar gel gitler yaşadım ki ben bu sitede. Belki kusur bendedir bilmiyorum, çabuk kırılıyorum. Ama bu sitede değer verdiğim o kadar çok insan var ki. Gidiyorum dedikçe mesaj bombardımanına tutuluyorum. Gerek özel mesajla gerekse bu forumlara yazdıkları yazılarla bana kıymet veren saygıdeğer, kadirşinas dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Allah eksikliğinizi vermesin. Dönüş sebebim yine bu insanlara verdiğim değerdendir.

Cley kardeşim sana kırgınlığım nasıl geçer bilmiyorum.
Senin gibi degerli bir abinin aramizda olmasi bizim icin degerli bir kazanctir.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2011, 22:42   #153
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 740 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben sitede Ne modum Nede Adminim ama elimden geleni yaptım nedeni Sivası sevmem konuların aktif olması Bu yüzdende Facebookda Reklamını yapıyorum Ayrıca Küsenleri geri döndürmeyide çalıştım bazen yalnız olduğumu hissettim ama yinede Sivaslılar Sitesinin canlı olmas için çalıştım bu sıradan bir forum sitesi değil Yani Sivaslıları buluşturan amacı Sivasın haberleri ayınlayan gazetelerden çıkan ve sorunları hakkında Görüşlerin paylaşıldığı site Benim amacım bu sitenin aktif olmasını sağlayarak Sivasın konularını tartışmak yoksa Oyun gibi şeyler yarar sağlamaz uzun vadade Kaliteli üyelerin çoğalmasını sağlamak istiyorum.

Küsenler konusunda yine aynı görüşteyim küsen küser Gerçek manada sevmediğinden küsüp gidiyor Burası sıradan bir site olsa tamam derdim ama Sivaslılar Sitesi Küsüp gidiyorsan Sivasın sorunlarına Sivasın haberlerine küsüyorsun Duyarsız davranıyorsun Örnek üyeler var onlar küsüyormu hatta en kaliteli yorum yazıyorlar SGerçek manada SİVASLI olan Kovulsa bile bacadan yine girer üye olur bu böyle Haksızmıyım arkadaşlar.
Alt 05.02.2011, 22:45   #154
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5449 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

ALLAH sizden razi olsun Sivaburs kardesim, & H turan kardesim.
Sitemiz en yakin zamanda sizinde katkilarinizla eski nesesine kavusacaktir insaallah.

Birlikten Kuvvet dogar.

Sivasli olmak budur iste...
Alt 05.02.2011, 22:50   #155
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1317 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivaslılar Sitesine Küsen niye Sevmiyor konusu cley nedeni burda Sivasın Haberleri veya sorunları tartışılıyor eğer küsersen bu sorunlarıda umursamıyorsun demektir Yoksa Sıradan bir site İsmi Sivaslılar bizi bağlıyan bir unsur ayrıca Haberleri ve Sorunları yansıtan site ama 0 yorumlu haberler olunca insan düşünüyor bu konuyu Gerçi Küsenlerin ne kadar yararlı olduğu neden küstüğü tartışılır ama Küsenler Sivası sevmiyordur
H Turan .Siteye gelin dedin geldik. ama şuküsme ve sivas sevgisiyle site sevgisini doğru orantılı kıllanmalütfen.

İlkokulöğrencisi değiliz ki küselim ama kırgınlıklar muhakkak olmuştur oldu da. İnsan bir yerde huzur buluyorsa ordan kovsanız bile bir yere gitmez. Ortak paydamız sivas dedik sineye çektik birçok şeyi. Ama Sivaslı olmanın kutsal metni değildir bu site. Ha eğer ki sevgiye ve güvene dayalı bir bağlantı kurmam gerekiyorsa Sivaslı olana dair kanaatlerimin çoğu bu site yüzünden kırıldı. Hayal kırıklığına uğradım. Tabiki ben de mükemmel biri değilim. Ben ki ağzından Sivas denince sanki iki kere Sivas diyen biriyim belki Sivas'a ve Sivaslıya sevgimden girmek istemedim. Ak günde ve puslu günde rüstünü ıspatlyan çok saygıdeğer üyeler de elbette ki vardır. Mesele Sivasla ilgili değil üyelerin kendi aralarında ve yönetimle ilgilidir.

Genel yagılara varma . Bir sivaslı hiçbir şekilde bu siteyle tanışmamış olsa yine mi Sivası sevmiyor olacaktı?
Alt 05.02.2011, 22:55   #156
H_Turan
Usta Yiğido

Benim dediğim Farklı Küsenler konusunda Tanışmamış olanları saymıyorum Bu yüzden 200 kişiye Facebookda Reklamını yaptım Sitenin halada yapmaktayım.

Benimd emek İstediim Millet vekili konusu açılmış Siyasi tartışmalar dışında Sivasın yararına tartışma yok.

İsmail Arkadaşımız Ulaşım bölümü konusu açmış oraya yazan yok İlgisizlik var.

Böyle olunca Aklıma geliyor Küsenlerin durumu O yüzden onu dedim.

Haksızmıyım bu konuda Küsüp gidenlerin Mazereti incir çekirdeğini doldurmuyor neymiş Mesajımı silmiş Siler sanki senin mesajının ne farkı var Yöneticilerin taktirine kalmış Kurallara uymamışın silinir Üyeler zannediyorki hep ben haklıyım birazda suçu kendinde ara bu yüzden dedim Gerçek manada sevmeme konusunda.
Alt 05.02.2011, 23:00   #157
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 22:10

Tecrübe Puanı: 1616 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Ben sitede Ne modum Nede Adminim ama elimden geleni yaptım nedeni Sivası sevmem konuların aktif olması Bu yüzdende Facebookda Reklamını yapıyorum Ayrıca Küsenleri geri döndürmeyide çalıştım bazen yalnız olduğumu hissettim ama yinede Sivaslılar Sitesinin canlı olmas için çalıştım bu sıradan bir forum sitesi değil Yani Sivaslıları buluşturan amacı Sivasın haberleri ayınlayan gazetelerden çıkan ve sorunları hakkında Görüşlerin paylaşıldığı site Benim amacım bu sitenin aktif olmasını sağlayarak Sivasın konularını tartışmak yoksa Oyun gibi şeyler yarar sağlamaz uzun vadade Kaliteli üyelerin çoğalmasını sağlamak istiyorum.

Küsenler konusunda yine aynı görüşteyim küsen küser Gerçek manada sevmediğinden küsüp gidiyor Burası sıradan bir site olsa tamam derdim ama Sivaslılar Sitesi Küsüp gidiyorsan Sivasın sorunlarına Sivasın haberlerine küsüyorsun Duyarsız davranıyorsun Örnek üyeler var onlar küsüyormu hatta en kaliteli yorum yazıyorlar SGerçek manada SİVASLI olan Kovulsa bile bacadan yine girer üye olur bu böyle Haksızmıyım arkadaşlar.
Ya abi yeter Allah aşkına. Bir küsmedir tutturdun. Yok küsen Sivas'ı sevmezmiş, yok Sivas'ın sorunlarına sırt çevirirmiş...

Öyle bir hale getirdiniz ki burayı mübarek site Sivaslılar sitesi değil sanki Cumhurbaşkanlığı resmi web sitesi. Yok Sivas'ın sorunlarını ele alalım, yok şu konuda fikir belirtelim. Sanki hepimiz profesörüz ve her konudan anlarız. Allah aşkına bana bir söyleyin o kadar yazıp çizildi neyi değiştirmeye gücünüz yetti. Sivas'ın sorunlarıyla ilgilenen o kadar resmi kurum, görevli o kadar insan var ki, uğraşıyorlardır herhalde. Herkesi buna zorlayamazsınız sadece bilgisi olan, fikri olan yazmak isterse yazar.
Adı üstünde burası Sivaslılar.net. Sivaslı olanların girip, konuşup hal hatır sorduğu, birkaç haber okuduğu, tanışıp kaynaştığı, yazıyla şiirle gönlünden geçenleri paylaştığı bir site burası. Amacı da gelenlerin hoşça vakit geçirmesi, kaliteli dostluklar kurması ve birbirini tanıması.

Tersini savunanlar site giriş sayfasına "Sivas Gündem" tabelasını assınlar ve profesör olmayanlar giremez ibaresini yapıştırsınlar.
Alt 05.02.2011, 23:04   #158
goramaz
Usta Yiğido

Güzel kardeşim silmek silmemek değil mesele. Modların taraflı davranmasıdır. Alenen küfür yazan bazı üyeler hiç banlanmadı bunu farkettin mi? bU konuda yazmak hoşuma gitmiyor aylar önce farklı konularda dile getirilldi .Ne oldu ne değişti? HİÇ.
Alt 05.02.2011, 23:05   #159
H_Turan
Usta Yiğido

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ya abi yeter Allah aşkına. Bir küsmedir tutturdun. Yok küsen Sivas'ı sevmezmiş, yok Sivas'ın sorunlarına sırt çevirirmiş...

Öyle bir hale getirdiniz ki burayı mübarek site Sivaslılar sitesi değil sanki Cumhurbaşkanlığı resmi web sitesi. Yok Sivas'ın sorunlarını ele alalım, yok şu konuda fikir belirtelim. Sanki hepimiz profesörüz ve her konudan anlarız. Allah aşkına bana bir söyleyin o kadar yazıp çizildi neyi değiştirmeye gücünüz yetti. Sivas'ın sorunlarıyla ilgilenen o kadar resmi kurum, görevli o kadar insan var ki, uğraşıyorlardır herhalde. Herkesi buna zorlayamazsınız sadece bilgisi olan, fikri olan yazmak isterse yazar.
Adı üstünde burası Sivaslılar.net. Sivaslı olanların girip, konuşup hal hatır sorduğu, birkaç haber okuduğu, tanışıp kaynaştığı, yazıyla şiirle gönlünden geçenleri paylaştığı bir site burası. Amacı da gelenlerin hoşça vakit geçirmesi, kaliteli dostluklar kurması ve birbirini tanıması.

Tersini savunanlar site giriş sayfasına "Sivas Gündem" tabelasını assınlar ve profesör olmayanlar giremez ibaresini yapıştırsınlar.
O zaman Hata etmişim Canlandırmak İstemekle Öylemi
Alt 05.02.2011, 23:11   #160
goramaz
Usta Yiğido

Alıntı:
O zaman Hata etmişim Canlandırmak İstemekle Öylemi
Niyetin iyi olabilir ama küsen sivası sevmiyordur diye cümle kurman yanlış .sonuçta siteden bi rşekilde ayrılan bir üyenin yaşantısını ve kırgınlık sebebini bilmiyorsun.
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)