Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan) 544 19,96%
Büyük Birlik Partisi (Yalçın Topçu) 743 27,26%
Demokrat Parti (Hüsamettin Cindoruk) 18 0,66%
Demokratik Sol Parti (Masum Türker) 5 0,18%
Cumhuriyet Halk Partisi (Deniz Baykal) 519 19,04%
Hak ve Eşitlik Partisi (Osman Pamukoğlu) 98 3,60%
Milliyetçi Hareket Partisi (Devlet Bahçeli) 373 13,68%
Saadet Partisi (Numan Kurtulmuş) 97 3,56%
Türkiye Değişim Hareketi (Mustafa Sarıgül) 85 3,12%
Türkiye Komünist Partisi (Erkan Baş) 25 0,92%
Türkiye Partisi (Abdullatif Şener) 143 5,25%
Yeni Parti (Tuncay Özkan) 76 2,79%
Katılımcı sayısı: 2726. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.12.2009, 11:51   #161
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2185 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ötüken gardaşım haklısın ikisinin arasında dağlar kadar fark var birinde insan hayatından oluyor, yaşama hakkı elinden alınıyor sırf Ramazanda sigara içtiği için diğerinde not kırılıyor ancak ben ikisini aynı kefeye koydum, notu kırılan kızlarımızın durumunu neredeyse ölümle bir tutmak gibi birşey yani ama haklısın koymamak gerekli...

Sana da saygılar...
Abi bence ötüken iki olayı değil kahramanları karşılaştırıyor sen yanlış yorumladın.Bir tarafta çapulcuların yaptıgı diyor diger yanda prof.ların.Olay prof=çapulcu olması yani
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 09.12.2009, 11:55   #162
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1172 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Abi bence ötüken iki olayı değil kahramanları karşılaştırıyor sen yanlış yorumladın.Bir tarafta çapulcuların yaptıgı diyor diger yanda prof.ların.Olay prof=çapulcu olması yani
İyi barikatım öyle olsun o zaman kahramanları yer değiştirelim, çapulcular not kırsın, prof adam öldürsün o zaman ne olacak?

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 09.12.2009, 11:58   #163
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1172 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Neyse ben bu konu hakkında daha konuşmayacağım, zira üye olduğum yıldan beri hep söylediğim birşey var türban ve 2 Temmuz hakkında konuşmayacağım dedim ve sizlerinde bu konuları konuşmaması için de hep öneride bulundum nasıl olduysa konu yine geldi buna... Hassas konular, bu konular uzayıp büyüdükçe kırıcı olunabiliyor...

Hepinizi seviyorum...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Alt 09.12.2009, 11:59   #164
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1270 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Kıbrıslı,
Dayak atan kişi,bilinçsiz aptal,cahil bir mahluk.Ve o cahil bile en iyi ihtimalle şunun için saldırıyordur."Buranın çoğunlu oruçlu ama sen saygısızlık edip,bunca kişinin önünde yemek yiyorsun"..
Ancak biri profesör diyorum,ondan daha üstü yoktur diyorum.Yüzlerce kitap okumuş,mürekkep yalamış.(Tabi makale hırsızlığı yapmadıysa)..Bu niçin not kırıyor?Kızın suçu ne?Saygısızlık mı?En ufak bir suçu var mı?Binlerce üstün zekalıyı kapalı diye heba ettik.Profesör seviyesindeki kızlarımızı,zorla İlahiyata gönderdik,ordan en iyi, Din Kültürü öğretmeni ettik.
Kendi vatanında garip olmak,dedemin kurtardığı bir vatanda okulda alınmamak,ölmekten beterdir ayrıca.
Saygılar..
Alt 09.12.2009, 12:00   #165
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2185 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
İyi barikatım öyle olsun o zaman kahramanları yer değiştirelim, çapulcular not kırsın, prof adam öldürsün o zaman ne olacak?

Sen gene olayı degiştirdin abi bir tarafta başı açığa karışan yada ramazanda oruç tutmayana sopa atan elinde içkiyle dolaşan bir çapulcu oysa diğer tarafta öğrencilerin notlarını kıran yıllarca okuyan bu memlekette prof. diye anılan insanlar.Biri okumamış cahil diğeri yıllarca okumuş prof. ama yaptıkları aynı şey.İnsanların özgürlüklerini kısıtlıyorlar onlara zarar vermnek için ellerinden geleni kendi imkanları içinde uyguluyorlar birisi elle dövüyor birisi notla !
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 09.12.2009, 12:03   #166
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1270 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Bir de bizler dayak atanları kınarken,karşımızdaki guruh türban yasağını savunuyor.Bu noktada da fark var!
Bu arada başörtüsüne,imam-hatipe yasak koyanlara oy verirsem ellerim kırlsın.
Alt 09.12.2009, 12:03   #167
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kıbrıslı,
Dayak atan kişi,bilinçsiz aptal,cahil bir mahluk.Ve o cahil bile en iyi ihtimalle şunun için saldırıyordur."Buranın çoğunlu oruçlu ama sen saygısızlık edip,bunca kişinin önünde yemek yiyorsun"..
Ancak biri profesör diyorum,ondan daha üstü yoktur diyorum.Yüzlerce kitap okumuş,mürekkep yalamış.(Tabi makale hırsızlığı yapmadıysa)..Bu niçin not kırıyor?Kızın suçu ne?Saygısızlık mı?En ufak bir suçu var mı?Binlerce üstün zekalıyı kapalı diye heba ettik.Profesör seviyesindeki kızlarımızı,zorla İlahiyata gönderdik,ordan en iyi, Din Kültürü öğretmeni ettik.
Kendi vatanında garip olmak,dedemin kurtardığı bir vatanda okulda alınmamak,ölmekten beterdir ayrıca.
Saygılar..
Gardaş son kez yazıyorum bu konuda... Ben zaten prof'un yaptığı doğru demedim, farkındaysan ikisini de kötü örnek olarak verdim... O da cahil, O da cahil bir fark yok benim gözümde... İki olayda benim için aynı durumdadır... İkiside cahil adamın yaptığı iştir, ülkemde ikisininde olmasını istemiyorum... Ama sen kötü olaylar arasında hangisinin daha kötü olduğunu karşılaştırıyorsun, bunun adına ne denir bilemiyorum... Heralde yanlı olmak denebilir...

Alt 09.12.2009, 12:06   #168
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sen gene olayı degiştirdin abi bir tarafta başı açığa karışan yada ramazanda oruç tutmayana sopa atan elinde içkiyle dolaşan bir çapulcu oysa diğer tarafta öğrencilerin notlarını kıran yıllarca okuyan bu memlekette prof. diye anılan insanlar.Biri okumamış cahil diğeri yıllarca okumuş prof. ama yaptıkları aynı şey.İnsanların özgürlüklerini kısıtlıyorlar onlara zarar vermnek için ellerinden geleni kendi imkanları içinde uyguluyorlar birisi elle dövüyor birisi notla !
Aslanım bende aynını söylemeye çalışıyorum, rolleri değiştir birşey farketmez diyorum... Hangisi daha kötü olaydır diye tartışılmaz bir mesele bu...

Tamam verme ötüken kimse seni zorlamıyor... Güruh kelimesinin anlamını bilerek kullanmışsındır umarım...

Alt 09.12.2009, 18:20   #169
doğan bulut
Yasaklı
NO AVATAR

doğan bulut Şuan doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 04:13

Tecrübe Puanı: 0 doğan bulut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benim oyum kuşum asydına
doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.12.2009, 01:55   #170
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 641 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
çapulcular adam öldürsün
prof not kırsın. Kimmiş bu adam öldüren çapulcular? emin olmak için soruyorum...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)