Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.01.2008, 12:31   #161
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: GÜMÜŞDERE BELEDİYESİ (MERKEZ)

Ya benim dediğim mevzu konu başlatmak hakkında bu köyün sorunları olur köydeki yaşam tarzımız geleneklerimiz,düğün adetlermiz,saya gezmeleri, ne bilim konu çok ama katılım yok iştirak yok merak cok az mesela başka sitelerde örnekler çok bir konuyu alıp işliyorlar o konu hakkında herkes görüğşlerini söylüyor çözüm üretiyorlar.Bunun gibi şeyler bizde köyümüzün belediyemizin(Mesela belediyden ne bekliyoruz belediye neler yaptı gibi) düğünlerde moda olanlar ve demode olmuş geleneklerimiz neler,köyde gurbete çıkmadan yaşam devam edemezmi göç vermeyen yerler nasıl çözüm bulmuş koparatifleşerek birşeyler yapılmaz mı belediyemiz 1992 yılından beri köyümüze ne verdi köyümüzden neleri götürdü yani zararı mı oldu yararı mı bunları tartışmak içindir bu siteler sen kimsin kendini tanıt başka yazı yazmıyoruz siteye giren kendini tanıtmaktan korkuyor girmişsin önce kimsin kimlerdensin şu an nerdesin ne iş yapıyorsun kendini bi tanıt arkadaş seni tanıyan zaten seninle iletişime geçer. ....Saygılarımla Eski Osmanın oğlu Bekir PINARBAŞI.Sakarya/Hendek.......Bu kadar...
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2008, 15:55   #162
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

kınasoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kınasoglu Şuan kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2013 23:05

Tecrübe Puanı: 630 kınasoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet bekir sana katılıyorum cok dogru söylersin katılım cok az daha fazlasını beklerdim cok az

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2008, 17:11   #163
doğan baba
Yeni Yiğido
NO AVATAR

doğan baba Şuan doğan baba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.09.2008 14:46

Tecrübe Puanı: 0 doğan baba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

slm
iyi akşamlar nasısınız
havalar nasıl soğukmuş galiba biraz
doğan baba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2008, 17:13   #164
doğan baba
Yeni Yiğido
NO AVATAR

doğan baba Şuan doğan baba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.09.2008 14:46

Tecrübe Puanı: 0 doğan baba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kimse yokmu orda
sayın başkanım
orhan dayı
nerelerdesiniz
doğan baba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2008, 19:23   #165
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
doğan baba Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
slm
iyi akşamlar nasısınız
havalar nasıl soğukmuş galiba biraz
dogan baba kendini tanıtmamısın kimlerdensin

kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2008, 11:33   #166
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sevgili hemşerim Doğan baba sitemize katıdığın ve benimle görüşmek için sohbet başlattığın için teşekkür ederim.Ama önce sen kendini tanıt ki bizde karşımızdaki insanın kim olduğunu bilelim Sen siteye girer girmez Orhan dayı Sayın başkan diye bağırmaya başladın bu site Orhan dayınla Sayın başkanın değil burası insanlara açık bir site hem şimdiyekadar başkanın la Orhan dayının bu sitede yazsına ben rastlamadım orhan dayın böyle basit işlerle uğraşmaz emeğinin karşılığı olmayan işlere bakmaz.Yeğenim Doğan bey görüşelim tanışalım sobet edelim senin gibi genç arkadaşlarla sohbet etmeyi,bilgi alışverişi yapmayı severim ama önce kendini bi tanıt...............Eski osmanın oğlu Bekir PINARBAŞI.............Saygılar ........
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2008, 10:43   #167
özdemir
Usta Yiğido

özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özdemir Şuan özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2014 15:25

Tecrübe Puanı: 710 özdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

herkese selamlar. gerçekten de burda çok iyi işler yaptığımızı düşünmemeye başladım. yeni gelenler olsun önceden burda yazanlar olsun. hep bi sen kimlerdensin, necisin , kimsin gibi sorulara maruz kalıyor. buda köyümüzde yaşanan talihsiz olayların olmasından kaynaklanıyor sanırsam. belki bunları konuşmaktan çok köyün birlik ve beraberliği için ne yapılabilir onu konuşsak daha iyi olur. bunu köyü iyi bilen, köyde yaşamış ve ileriki yaşamındada köyde yşamayı düşünen Bekir abimizden bir açılışla dile getirebiliriz. belki bugün dile getiririz ama eminimki ilerleyen zamanda icraatada geçebiliriz. o yüzden sizden köyün birlik ve beraberliği için ne yapabiliriz bu konuda görüşlerinizi ve fikirlerinizi sunmanızı rica ediyorum.
özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2008, 16:19   #168
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

ya arkadaşlar bizeler köyümüz için bir civi cakanın kölesi oluruzama katılım cok az köyümüz üzücü olayları burda bizileri üzer olmasa daha iyi ama bizler bu üzücü olaylarda ne gibi etkiler yorumu sizler ve bizler yapmamız lazım hatırlarsanınız ben yazmıştım beldemizin iyi imacı yok ama bunları hep birlikte aşmalıyız ama katılım cok az ben sizdelerden daha yakın oldugum için daha yakından görüyorum ama inanırımki iyi olacak köyümüz köyken belde oldu emei gecenlerden allah razı olsun bizim yöremizde 4 belde var bu beldelerin nufusu iki bin üzerinde bizim beldemiz bin sekiz yüzün altına indi belki beldelikten düşmek üzere ama belde olmak için az emek harcanmamıştır bu gün düşmek üzere şunki cok göc veriyor bunları ben biliyorum aizler daha uzak oldunuz için göremiyorsunuz ben cok üzülüyorum şunki 4 beldenin içinde neden gümüşdere ama bunun şuçu biz vede sizler deyilsiniz ya arkadaşlar üzücü olay ben üzüldüm sizleri bilmem

Alt 30.01.2008, 10:27   #169
özdemir
Usta Yiğido

özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özdemir Şuan özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2014 15:25

Tecrübe Puanı: 710 özdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

herkese selamlar. tabiki bekir abi üzülmemek için adıslı olmamak gerekir sanırsam. ama herşeyin hayırlısı Cenabı Mevlam bilir. belki belediye olmakda insanları birbirine daha çok uzaklaştırmıştır. o yüzden herşeyin iyi tarafından bakmak lazım. ama yinede sivasın milletvekili sayısının 5 e düşmesine nasıl üzüldüysem, beldemizin tekrar köy olma ihtimalinede o derece üzüldüm.
Alt 30.01.2008, 17:19   #170
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

özderir kardeş elbete herşeyde bir hayır vardır ama insanlarımız herşeye saygılı olmalı köyümüzde olan olayların belediyeyle ilgisi yok belediye kimsenin baba malı deyilki gümüşdere belediyesi ama baldemize hizmet yarışında olmak lazım bugün ben olurum yarın sen secilen insanlar bizim insanlarımız ama beldemize hizmet etmek gerekir insanlara hizmet haka mizmet etmektir bizim isteklerimiz bu nifak sokmaksa tabi köy olması daha iyi ama ben ginede üzüldüm sayip cıkmak lazım saygılar gümüşdereli hamşerilerim

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)