Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.01.2010, 13:47   #11
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

AĞAOĞULLARI Şuan AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2017 12:02

Tecrübe Puanı: 563 AĞAOĞULLARI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi Tokat'a kaptırıldı!

Günlerce sivasta dedikodusu yapılan ve Sivaslının çok arzu ettiği sivas a yapılması gerekli olan akıl ve ruh sağlığı Hastanesinin Tokat a kaydırılması Sıvaslı için çok üzücü bir olay olarak değerlendiriyorum.Sivas millet vekillerinin bu konuya çok önem vermedikleri ve Sivaslı iş adamlarının da seyirci kalması Sivas için bir kayıptır. Düşündürücü dür ki bir çok tarihi medeniyetlere başkentlik etmişvefarklı kültürlerin izlerini taşıyan Sivas hak ettiği yere gelemiyor.Bu gün Sivas çok farklı yerlerde olması gerekti.Cumhuriyetin temeli burada atılmış olmasına ragmen ,Bu günkü gelişmeyi Sivas için çok az buluyorum. Milli mücadele yıllarında Mustafa kemal büyük önder ATATÜRK E olan bağlılığıunı göstermiştir. O yıllarda istanbulun işgalini duyan Atatürk Ankaradaki kurulan Meclisin Sivasa taşınması gündeme gelmişti.Sivaslılar olarak yıllarca birlik ve beraberliği bir türlü sağlayamadık. Temennimiz gelecek nesillerin Sivas için başarılı hizmetlerin verilmesi dilegiyle Saygılar Mehmet AĞAOĞULLARI.
AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 11:39   #12
kamilkerko
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kamilkerko Şuan kamilkerko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2010 11:49

Tecrübe Puanı: 0 kamilkerko FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi Tokat'a kaptırıldı!

Yaw akıl hastanesi tokata açılmış açılırsa açılsın needek. sivasa kalp damar hastanesi, kanser araştırma hastanesi, ne bileyim işte diş hastanesi falan açılsın ne işimiz var akıl hastanesiyle delimiyik biz. boş verin ben tokatta bi zaman bulunduydum orası da gelişmemiş bir yer ora da kalkınsın hem orası T.C.nin bir ili deeğelmi çok ayıp walla.
kamilkerko isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)