Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Sivaslı Önemli Şahsiyetler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivaslı Önemli Şahsiyetler Sivaslı Önemli Şahsiyetler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.10.2009, 21:29   #11
SALIH SU
Yeni Yiğido
NO AVATAR

SALIH SU Şuan SALIH SU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.12.2010 17:06

Tecrübe Puanı: 576 SALIH SU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Recep Tayyip Erdoğan

Alıntı:
Ayşegül1967 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben Tayyip Beyi tam olarak çözemedim henüz uğraşıyorum Eskiden Türkiye adına çok güzel adımlar atardı takdir ederdim ama şuanda tamamen yanlış ve boş işlerle uğraştığını hatta bazen saçmaladığını düşünüyorum
basbakaninizi cozmek icin fazla dusunmenize gerek yok artzik.kimin ne oldugu ortaya cikti.ilk 5 yilda zemini hazirladi ve simdi yapacagini yapiyor.bunu gormeyen ve anlamak istemeyen kör halkimizda hala destek veriyor.tirubune oynamasini cok iyi bilen biri sizin basbakaniniz.
SALIH SU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.10.2009, 21:37   #12
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 961 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sağlık sektöründeki reformlarını , emeklilik reformlarını çok başarılı bulduğum Recep Tayyip ERDOĞAN'ı herzaman eleştirmek olmaz. Bu konuda başbakana eleştiride bulunmamaya çalışacağım objektif yorumlar ve paylaşımlar olması dileğiyle...
Alt 05.10.2009, 21:37   #13
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4514 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Türkiye`de sıradan bir vatandaşın çocuğu olup, İmam Hatip okuyup bu seviyeye ulaşmak çok zordur. Eğer sayın başbakan üstün yeteneklerle donanımlı olmasa buralara gelmezdi. Tabii ki O´nun yeteneğinin dışında çok büyük bir çalışma yaptığını da kabul etmek gerekir. Hayatında bir çok haksızlığa uğramış ama yinede yılmadan, küsmeden buralara gelmiş birini takdir etmekten başka ne diye bilirim ki?
Son yıllarda ezilmiş türk siyasetçi yapısına Davos´ta koyduğu tepkiyle Osmanlı padişahlarını hatırlattı bize. Yolun açık olsun. Bu şarkı burada bitmez.
Alt 05.10.2009, 21:43   #14
SALIH SU
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Türkiye`de sıradan bir vatandaşın çocuğu olup, İmam Hatip okuyup bu seviyeye ulaşmak çok zordur. Eğer sayın başbakan üstün yeteneklerle donanımlı olmasa buralara gelmezdi. Tabii ki O´nun yeteneğinin dışında çok büyük bir çalışma yaptığını da kabul etmek gerekir. Hayatında bir çok haksızlığa uğramış ama yinede yılmadan, küsmeden buralara gelmiş birini takdir etmekten başka ne diye bilirim ki?
Son yıllarda ezilmiş türk siyasetçi yapısına Davos´ta koyduğu tepkiyle Osmanlı padişahlarını hatırlattı bize. Yolun açık olsun. Bu şarkı burada bitmez.
hayatinda bircok haksizliga ugrayan amka yilmayan ve vatanina kusmeyen nice ismini bilmedigimiz gercek vatansever evlatlarin oldugunuda bilmelisiniz.kisa zamanda buralara nasil geldiginide bir arastirin ,arkasindaki gucu destegi bir sorusturun derim.davostaki tavrini kendi iradesiylemi yapti yoksa bu planli biseymiydi bunuda merak ediyorum.sadece one minute demesini alkislayacaksaniz alkislayin ama sehitlere kelle demesini pkk basi olan kansiz apoya sayin demesini ve sehit oldugunda memlekette yaygara kopariyorlar demesinide kinamanizi beklerim.memleketimin insanlari uyaniyor saniyordum ama vaziyet oki daha uykuda olan cok vatandas var.
Alt 05.10.2009, 21:50   #15
sandalli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 4514 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
SALIH SU Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
hayatinda bircok haksizliga ugrayan amka yilmayan ve vatanina kusmeyen nice ismini bilmedigimiz gercek vatansever evlatlarin oldugunuda bilmelisiniz.kisa zamanda buralara nasil geldiginide bir arastirin ,arkasindaki gucu destegi bir sorusturun derim.davostaki tavrini kendi iradesiylemi yapti yoksa bu planli biseymiydi bunuda merak ediyorum.sadece one minute demesini alkislayacaksaniz alkislayin ama sehitlere kelle demesini pkk basi olan kansiz apoya sayin demesini ve sehit oldugunda memlekette yaygara kopariyorlar demesinide kinamanizi beklerim.memleketimin insanlari uyaniyor saniyordum ama vaziyet oki daha uykuda olan cok vatandas var.
Ben sayin basbakani sahsen tanirim, üniversite yillarinda cok yardimlarini gördüm, nasil bir vatan sever oldugunu cok iyi bilirim. Siz O´na iftira ediyor ve günahini aliyorsunuz. Sayin Erdogan canini verir, vatanin bir cakil tasini vermez. Davos´ta o hareketi yapacak biri daha yok siyasetciler icinde.
Alt 05.10.2009, 21:53   #16
qio
Usta Yiğido

Tartışmaların dozajını yüksek tutmaya devam ederseniz , bu konunun ömrü çok uzun olmayacak benden söylemesi.
Alt 05.10.2009, 21:56   #17
SALIH SU
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
Ben sayin basbakani sahsen tanirim, üniversite yillarinda cok yardimlarini gördüm, nasil bir vatan sever oldugunu cok iyi bilirim. Siz O´na iftira ediyor ve günahini aliyorsunuz. Sayin Erdogan canini verir, vatanin bir cakil tasini vermez. Davos´ta o hareketi yapacak biri daha yok siyasetciler icinde.
davos degil onun gibi nice platformlarda restini cekecek meydan okuyacak ve bunu kimseden izin almadan yapacak biri vardi ama simdi aramizda yok sehit oldu.kim oldugunu herkes bilir MUHSIN YAZICIOGLU.davosta tayyibin yaptigi herkesin gozunu boyayan bir oyundu bunu herkes anladi.universite yillarinda yaptigi yardimlarin diyetini bu sekilde odemeye calisiyorsun anlasilan.kimseye iftira atmiyorum ben ortada olanlari kendi agzindan cikan sozleri tekrar sizlere hatirlatiyorum.hic duymadinizmi agzindan benim yazdiklarimi?bunlari nasil gozardi ediyorsunuz sasiyorum size.canini veren ama vatan cakilini vermeyen kisinin oglunu askere yollamasini beklerim.binlerce sehit arasinda birde oglunun olmasi korkusunu yasamasini beklerim.
Alt 05.10.2009, 22:04   #18
sandalli
Usta Yiğido

Alıntı:
SALIH SU Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
davos degil onun gibi nice platformlarda restini cekecek meydan okuyacak ve bunu kimseden izin almadan yapacak biri vardi ama simdi aramizda yok sehit oldu.kim oldugunu herkes bilir MUHSIN YAZICIOGLU.davosta tayyibin yaptigi herkesin gozunu boyayan bir oyundu bunu herkes anladi.universite yillarinda yaptigi yardimlarin diyetini bu sekilde odemeye calisiyorsun anlasilan.kimseye iftira atmiyorum ben ortada olanlari kendi agzindan cikan sozleri tekrar sizlere hatirlatiyorum.hic duymadinizmi agzindan benim yazdiklarimi?bunlari nasil gozardi ediyorsunuz sasiyorum size.canini veren ama vatan cakilini vermeyen kisinin oglunu askere yollamasini beklerim.binlerce sehit arasinda birde oglunun olmasi korkusunu yasamasini beklerim.
Türkiye´de üst düzey memur, politikaci, siyasetci, asker ( buna gecmis dönemler de dahil) bir tane sehit babasi gösterin, su anda sizin saflara katilacagim. Milliyetci yada ülkücü liderlerden kimin cocugu bu ülke icin sehit oldu? Bildiginiz varsa lütfen ekleyin. Sorgulama yaparken igneyi kendinize, civaldizi baskasina batirin.
Alt 05.10.2009, 22:08   #19
qio
Usta Yiğido

Berk ÇİLLER var Reina'dan çıkarken olması lazım gazetecilerden gizleneyim derken ufak bir kaza geçirip gazi olmuştu
Alt 05.10.2009, 22:11   #20
SALIH SU
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
Türkiye´de üst düzey memur, politikaci, siyasetci, asker ( buna gecmis dönemler de dahil) bir tane sehit babasi gösterin, su anda sizin saflara katilacagim. Milliyetci yada ülkücü liderlerden kimin cocugu bu ülke icin sehit oldu? Bildiginiz varsa lütfen ekleyin. Sorgulama yaparken igneyi kendinize, civaldizi baskasina batirin.
nerden nereye geciyon.benim tayyibi elestirdigim konularin hepsi hakkinda yorum yap.sadece sehit konusunda degil.madem sordum soyleyeyim.sayin sehit ebedi genel baskanimiz MUHSIN YAZICIOGLU´nun oglu henuz askere gitmedi ama kuzeni yigeni doguda sehit oldu.gitti ve ayyildiz bayrakla geri geldi.sanirim bu yeterli.sorgulamayi hep yaparim ve yapmaktanda cekinmem.eskiden tayyipten gordugun iyiligin diyetini burda milletin gozunu boyayarak odemeye calisma.milletin vebalini asil sen aliyorsun.yatan sehidimin kemikleri sizliyor simdi.madem bu kadar taviz verilecekti niye o kadar sehit verildi bunu hic dusundunmu?
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)