Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.04.2009, 20:10   #11
Deliilyasliyiz
Tecrübeli Yiğido

Deliilyasliyiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deliilyasliyiz Şuan Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2012 19:23

Tecrübe Puanı: 692 Deliilyasliyiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ta Doğan Ürgüp Dönemi

boun arkadasımız duygularımıza tercuman olmus...sami baskana bende uzuldum...ama 5 yıl musade etsin...5 yıl sonunda tekrar baskan...bu sivaslının vefa borcuydu...tabiki vefa borcumuzu boyle odeyemeyiz.ama hayat devam ediyor....sivas bizim icin herseyden daha onemli...ve yapılan hizmetler hicbir zaman unutulmaz bizde...5 yıl sonra tekrar hatırlayacağız sami aydın...
Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2009, 20:29   #12
Veli Bircan
Yiğido

Veli Bircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Veli Bircan Şuan Veli Bircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.11.2011 00:28

Tecrübe Puanı: 662 Veli Bircan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ALLAH UTANDIRMASIN....SİVASIMIZ İÇİN HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH
Veli Bircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2009, 21:08   #13
Duhan58
Tecrübeli Yiğido

Duhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Duhan58 Şuan Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2013 13:30

Tecrübe Puanı: 728 Duhan58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

umarım yapılacaklar lafta kalmaz
sami aydından daha güzel işler yaparda 5 yıl degil 15 yıl başımızda olur
çoğu kesim olduğu bende tereddütler içerisindeyim acaba güzel işler yapılırmı yoksa geçmiş dönemlerdeki sadece günümü kurtarır umarım bu endişemi boşa çıkarır
görev hayatında başarılar diliyorum
Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2009, 22:25   #14
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1278 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

2004'te Sami Aydın'a oy vermemiştim ama ne yalan söyliyeyim çok üzüldüm Sami Bey'e..
Ama ben güzel şeyler bırakarak gittiğine inanıyorum,Sami Aydın,Sivas'a güzel hizmetler etmiş,hizmet çıtasını yükseltmiş bir belediye başkanı olarak hatırlayacağız..Zaten baki kalan gök kubbede bir hoş sada imiş derler..

Hataları illa ki vardı...Zaten halkın yüzde yüzünü tatmin etmek mümkün değildir..Hele Sivas2ta yüzde 12lik Chpli payını düşününce demek ki yüzde 12si hiç bir zaman memnun olmayacak demektir..
KAyseri başkanı bile yüzde 60 aldı ,demek ki onu bile istemeyen yüzde 40 gibi büyük bir kesim var..Ben Sami Aydın'ın gerçekten güzel işler yaptığına inanıyorum..Vicdanı rahat yatağına giriyordur..

Artık Doğan bey için duacıyız..Doğrusu kaygılarım var..Ama önyargı seviyesinde değil..İnşallah en az Sami bey kadar başarılı olur..
Alt 03.04.2009, 22:33   #15
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Memleketimiz için hayırlı olsun. Doğan Bey e başarılar dilerim.
Alt 04.04.2009, 01:54   #16
sivas_sevdamiz
Yiğido
NO AVATAR

sivas_sevdamiz Şuan sivas_sevdamiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.09.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 669 sivas_sevdamiz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Öncelikle Sami AYDIN'a geçen 5 yılda yaptığı sayısız hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Seçimin bu şekilde sonuçlanması açıkçası beni üzdü. Çünkü biz Sivaslılar "takımı şampiyon yapan hocayı gönderdik!".

Elbette bu gelişme seçimden önceki günlerde yaşanan tarifi büyük acının etkisiyleydi. Sivas halkı olarak duygusallığa kapıldık. Muhsin YAZICIOĞLU'nun OYa değil de DUAya ihtiyacı olduğunu düşünemedik belki de. Oylar ulaşır mı bilmem ama duaların ulaşıp ulaşmayacağı konusunda tereddütümüz bile yok.

Ben Sami AYDIN'ı o partiden veya bu partiden olduğu için değil, "aşık olduğum" SİVAS'a hizmet ettiği için sevmiştim.

Umarım Doğan ÜRGÜP bey de Sivas'ın Sami AYDIN'la yakaladığı bu ivmeye ayak uydurur ve Sivas'ı çok ilerilere taşır. A şahsı veya B şahsı çok da
önemli değil, önemli olan Sivas'ın kazanması. İnşallah Sivas kazanır.
sivas_sevdamiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2009, 11:59   #17
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 646 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

Doğan ÜRGÜP'ün, merhum Muhsin YAZICIOĞLU'nun kara sevdası olan sivasımıza gözü gibi bakacağından herkes emin olsun!Allah'ın izniyle Sivas Belediyesi yıllarca BBP'de kalacak!Yani;gereken partide...
Doğan Ürgüp'ün Sami Aydından daha iyi işler yapmasını bekliyorum..Allah utandırmasın başkanım.
Alt 04.04.2009, 15:29   #18
akifeker2
Tecrübeli Yiğido

akifeker2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

akifeker2 Şuan akifeker2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2009 15:32

Tecrübe Puanı: 622 akifeker2 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

DOĞAN BASKANA HAYIRLI OLSUN DIYORUM AMA BISEYE DIKKAT CEKMEK ISTIYORUM ....

BUYUK BIRLIK CI OLMAYANLAR BILE SIMDI BBP CIYIM DIYE ORTALIKTA GEZIYO BEN BUNU ANLAMADIM ....

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
2004'te Sami Aydın'a oy vermemiştim ama ne yalan söyliyeyim çok üzüldüm Sami Bey'e..
Ama ben güzel şeyler bırakarak gittiğine inanıyorum,Sami Aydın,Sivas'a güzel hizmetler etmiş,hizmet çıtasını yükseltmiş bir belediye başkanı olarak hatırlayacağız..Zaten baki kalan gök kubbede bir hoş sada imiş derler..

Hataları illa ki vardı...Zaten halkın yüzde yüzünü tatmin etmek mümkün değildir..Hele Sivas2ta yüzde 12lik Chpli payını düşününce demek ki yüzde 12si hiç bir zaman memnun olmayacak demektir..
KAyseri başkanı bile yüzde 60 aldı ,demek ki onu bile istemeyen yüzde 40 gibi büyük bir kesim var..Ben Sami Aydın'ın gerçekten güzel işler yaptığına inanıyorum..Vicdanı rahat yatağına giriyordur..

Artık Doğan bey için duacıyız..Doğrusu kaygılarım var..Ama önyargı seviyesinde değil..İnşallah en az Sami bey kadar başarılı olur..
SAMI AYDINDAN DAHA COK SEY YAPACAGINDAN ADIM KDR EMINIM SEN GONLUNU FERAH TUT REIS ...

Alıntı:
Merkez_Alperen Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Doğan ÜRGÜP'ün, merhum Muhsin YAZICIOĞLU'nun kara sevdası olan sivasımıza gözü gibi bakacağından herkes emin olsun!Allah'ın izniyle Sivas Belediyesi yıllarca BBP'de kalacak!Yani;gereken partide...
Doğan Ürgüp'ün Sami Aydından daha iyi işler yapmasını bekliyorum..Allah utandırmasın başkanım.
REİS EN AZINDAN SIVASIN KAYNAKLARINI KARDESI ICIN KULLANMAZZ DOĞAN BASKAN...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu akifeker2 tarafından (04.04.2009 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
akifeker2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)