Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.05.2013, 09:10   #11
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 433 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yıldırım Yeniden Seçildi

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın Kayapa ...

Sen bir ilin TSO başkanısın, sırf belediye ile ters düştüğün için Tokat'a kaçıyorsan kocaman bir ayıptır bu. Ne belediye babamın oğlu ne O.Yıldırım düşmanım, ben öz be öz Sivas'lıyım kanıma dokunuyor.Ve memleketimi seviyorum sözü az gelir.BEN BU MEMLEKETE AŞIĞIM.Yurdun dört bir yanından hatta haritada yerini bulmakta zorlanacağım ülkelere Sivas'tan hizmet ediyorum.En basiti fazla uzağa değil Kayseri'ye gitsem Sivas'takinden daha rahat edrim .Hem iş potansiyelim daha artar hem vizyonum. Ama dedimya ben Sivas'ın çocuğuyum AŞIĞIM bu memlekete herşey çıkar değil. MEMLEKET SEVGİSİ ÇEVRE İLLERE GÖTÜRMEKLE DEĞİL, ÇEVRE İLLERDEN SİVAS'A GETİRMEKLE OLUR. Örümcek kafa sözünede gelince herkes kendinde olanı satar SAYGIDEĞER ARKADAŞIM. İnmem seviyene...Saygılarımla...

Seviyeme inmediğin için öncelikle teşekkür ederim.bende bu memlekete aşığım ama herkesin bizimle aynı düşüncede olmasını bekleyemeyiz bazıları profesyonelce bakıyor parası var değerlendirecek sivasta imar izni vermiyorlar gidiyor Tokat'a Kayseriye yapıyor başka şehirler yatırımcıyı el üstünde tutarken sivasta adamlarla ilgilenen yok bakın Koç grup sivas'a 5 yıldızlı otel yapmak için bir seneyi aşkındır "parasıyla " belediyeden yer tahsisi için bekliyor ama başkanımız saolsun adamlara yer göstermiş değil ee bu adam ne yapsın gider başka şehire yapar aynı şehilde Kaptan inşaat sivasın göz bebegi yatırımları Tokata kaydırdı oda imar izni alamadı sivasta son 4 yılda imar revizyon planı yüzünden İnşaat sektörü kan ağlıyor.
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)