Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.06.2009, 16:50   #11
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1073 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim

gitme ya sen geldin site renklendi canlandı
sayende güzel sitelerle programlarla tanıştık
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 17:04   #12
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4510 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Neden gidiyorsun sizi kim rahatsız etti öyle her isteyenin sözünü dinlerde sitelerden ayrılırsan hayatta başarılı olamazsın gördüğüm kadarıyla sitemize canlılık getirdin çok aktif bilgili becerikli ileri görüşlü bir kardeşimizi kayıp etmek istemem lütfen kararınızı bir daha gözden geciriniz
Alt 09.06.2009, 17:32   #13
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 989 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Eğer sizin fikirlerinize uygun olmayan şeyler duyduysanız ve bu yuzden ayrılıyorsanız bence kusura bakmayın ama hayatınız boyunca başarılı olma şansınız çok az.

Birşeyler için uğraşmak, haklı oldugunuzu göstermek kadar güzel bişey olamaz. Güzel bir söz vardır ; İsteyen yol bulur istemeyen bahane...

Sizin ki hangisini kapsıyor ?

Burası daha önce yazdıgım gibi hancı yolcu ilişkisi gidenın yeri illakı dolar. Ancak önemli olan güzel anılarla , güzel düşünceler ile ayrılmak. Kararınızı tekrar düşünmenizde fayda var diye düşünüyorum...
Alt 09.06.2009, 17:33   #14
sevdagülü
Usta Yiğido

sevdagülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdagülü Şuan sevdagülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.02.2010 08:47

Tecrübe Puanı: 814 sevdagülü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

altuntas abiye katılıyorum gitme kimi zaman bizlerde böle olumsuzluklarla karsılasıyoruz ama gitmek asla yok hedefimizde bence devam etmelisin kardeşimsen konularını açtın yorumlara cvp yazdın egeryorumlarda varsa sorun senin suçun yada kendini kötü hissetirene gerek yok geri dönnnnn
Alt 09.06.2009, 17:35   #15
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4510 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Bende böyle gitmelere karsiyim, buradan daha önce gitmek isteyenler icin aclik grevi baslatmistik, simdi faydasi olacagini bilsem sizin icinde baslatirim. Burasi Sivaslilarin ve kendini Sivasli hissedenlerin sitesi. Bence gitmek cözüm degil, burasi sizin, kimsenin sizi gitmeye zorlamaya hakki yok. Giderek yenilmektense, kalarak kazanmayi tercih etmelisiniz. Yine de hayat boyu basarilar dilerim.
Alt 09.06.2009, 17:40   #16
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 868 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ya eğer o abimizin dediğinden dolayı gidiyorsan hemen güsüp gitme o lafı diyen abimizde eminim kötü amaçlı demedi bu sitede her zıt kişilikli kişiler ayrılsaydı kımse kalmazdı sitede
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 18:45   #17
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlar sitemize yeni kazanımlar, canlılıklar gelsin istiyorduk,
Hatta bir arkadaşımız isteklerinde yazmıştı, çiçek, geldin, gittin gibi şeylere boş zaman geçirme yerine, genel kültür içerikli, siyasi, ekonomik, kültürel konular işleyelim diye görüş belirtmişti.
Bu HARBİKIZ arkadaşımız bu konuda aktif biriydi. Taraflı tarafsız diye bir şeyle suçlayamayız, herkesin bir tarafı var tabiki. Ancak bu arkadaşın özellikle tek taraflı konu açtığını söyleyemeyiz herkes görüyordu zaten.
Amaç burada tek taraf bulundurmak değil, çok renkliliği getirmek, Öyle tek taraf olacaksa üye olurken test edip tek tip insanlarımı almak lazım? O zaman neyin atrtışması yapılacak hangi doğrular bulunacak.
Bu arkadaşımız neden böyle bir karar aldı bilemiyoruz ama, umarım kararından vazgeçer kalır.
Alt 09.06.2009, 18:51   #18
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Üyelerin birbirine düşüp hakaret derecesine vararak forum hareketlenecekse hareketlenmesin daha iyi. Her konuyu Ak Partiye Başbakana gemiciğe kelleye vs. bağlarsak olmaz. Amacım HARBİKIZ kardeşimizi üzmek veya kırmak değildi. Ama bir gerçek varki açtığı konular siyasi ve taraflı konulardı.Ben de verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Alt 09.06.2009, 18:58   #19
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1172 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Üyelerin birbirine düşüp hakaret derecesine vararak forum hareketlenecekse hareketlenmesin daha iyi. Her konuyu Ak Partiye Başbakana gemiciğe kelleye vs. bağlarsak olmaz. Amacım HARBİKIZ kardeşimizi üzmek veya kırmak değildi. Ama bir gerçek varki açtığı konular siyasi ve taraflı konulardı.Ben de verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Valla Cley gardaşım, tartışma yaratan konular olduğu konusunda hemfikirim ama taraflı olduğunu cidden düşünmüyorum, açtığı konulara tekrar bakarsan tarafsız olduğunu görürsün... Ama erdemin içinde seni kutlarım tanıdığım kadarı ile de gayet içten bir özür oldu bu... Tebrik ederim... Gerisi arkadaşa kalmıştır...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2009, 11:51   #20
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2160 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Ben açık konuşmak istiyorum bir site vardı o sitede herkes tartışıp tartışıp ben gidiyorum diye şeylerle bir hafta sonra aynı kişi aynı kişilikte ve aynı yazlarla yazıyor oluyordu tabi sadece nicki farklı...

ben bu gibi durumları saçma buluyorum ve yazmanız bile gereksiz buluyorum..

gitmemeniz iyi olur sizin gibi kardeşimizin bu siteye faydalı olabileceğini düşünüyorum...

Bu sitede her türlü görüşler olacak bunları takmanızda iyi olur..

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)