Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.03.2008, 15:37   #11
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: SİTEMİZDEKİ OYUNLARLA İLGİLİ...

Alıntı:
puar Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
GÜZEL O RULET OYUNUNU ÖĞRENMEYE ÇALIŞIRKEN BİLNİN DIŞI REKOR YAPMIŞIM NEYSEKİ BANA YAKIŞMAYAN REKORU GERİ ALMIŞIN ABİ SAOL
Sevgili ...puar.. bu oyunları buraya koyanlar herhalde bir rekabet ortamı yaratmak için buraya koymuşlar.Turnova düzenliyorlar rekor nedirki bu benim için hiç de önemli olmayan birşey.Sen biraz yüksek yapıcaksın bir başkası da onu geçicek ki bu oyunları emek vererek buraya koyan insanda emeği ile övünecek...Sana ...yakışmayan oyunu bana yakıştırdığın için çok teşekkür ederim...Ne yapmam lazım yanlışlıkla kırdığın oyun rekorunu tekrar benim kırmam seni neden bu kadar etkiledi.Konu başlığı açtın mesaj gönderdin bizde nezaketen açtığın konuya katıldık.Abi özür dilerim birdaha oyun oynamam.Aslında benim ilgi alanlarım çok daha değişik ben Avcılık,Ateşli silahlarla atış yapmak,Motorlubisikletle 2 . 3 günlük seyhatlere çıkmak.Ben bu oyun işlerine yabancıyım ama Foruma bir zenginlik katmak için takılıyorum.Açtığın konuyada bu yüzden katıldım ...ama.???
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2008, 15:40   #12
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

puar Şuan puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.04.2010 14:08
Tournaments Won: 1

Tecrübe Puanı: 772 puar BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
adislibekir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sevgili ...puar.. bu oyunları buraya koyanlar herhalde bir rekabet ortamı yaratmak için buraya koymuşlar.Turnova düzenliyorlar rekor nedirki bu benim için hiç de önemli olmayan birşey.Sen biraz yüksek yapıcaksın bir başkası da onu geçicek ki bu oyunları emek vererek buraya koyan insanda emeği ile övünecek...Sana ...yakışmayan oyunu bana yakıştırdığın için çok teşekkür ederim...Ne yapmam lazım yanlışlıkla kırdığın oyun rekorunu tekrar benim kırmam seni neden bu kadar etkiledi.Konu başlığı açtın mesaj gönderdin bizde nezaketen açtığın konuya katıldık.Abi özür dilerim birdaha oyun oynamam.Aslında benim ilgi alanlarım çok daha değişik ben Avcılık,Ateşli silahlarla atış yapmak,Motorlubisikletle 2 . 3 günlük seyhatlere çıkmak.Ben bu oyun işlerine yabancıyım ama Foruma bir zenginlik katmak için takılıyorum.Açtığın konuyada bu yüzden katıldım ...ama.???
gerçektende yanlış anladın beni abi...burda yazdıklarım espiri rekabetten kaynaklanan esprisi kesinlikle altında bir şey arama bahsetmiştim ya en iyisini yapmak gerçektende güzel o yüzden seni zaten tebrik ettim maksatım oyunlar hakkında birbirimize görüşvermek hoş vakit geçirmek...kırdıysam özür diliyorum
Alt 14.03.2008, 16:12   #13
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Cool --->: SİTEMİZDEKİ OYUNLARLA İLGİLİ...

Alıntı:
gerçektende yanlış anladın beni abi...burda yazdıklarım espiri rekabetten kaynaklanan esprisi kesinlikle altında bir şey arama bahsetmiştim ya en iyisini yapmak gerçektende güzel o yüzden seni zaten tebrik ettim maksatım oyunlar hakkında birbirimize görüşvermek hoş vakit geçirmek...kırdıysam özür diliyorum
Sevgili puar özürün çok makbule geçti arkadaş moralim düzeldi teşekür ederim o zaman yola devam.
Alt 14.03.2008, 16:19   #14
puar
Usta Yiğido

Alıntı:
Sevgili puar özürün çok makbule geçti arkadaş moralim düzeldi teşekür ederim o zaman yola devam.
ABİ SAOLASIN...KEŞKE GERÇEK HAYATTA SENİN GİBİ HER HEDEFE UYGUN ADIMLARA GİDEBİLSEYDİM NEYSE KONUMUZA GERİ DÖNELİM....
ŞU KOYUN KOVALAM OYUNU NASIL
Alt 14.03.2008, 16:35   #15
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

Alıntı:
ABİ SAOLASIN...KEŞKE GERÇEK HAYATTA SENİN GİBİ HER HEDEFE UYGUN ADIMLARA GİDEBİLSEYDİM NEYSE KONUMUZA GERİ DÖNELİM....
ŞU KOYUN KOVALAM OYUNU NASIL
Sevgili puar inanki bu koyun kovalama oyununu hiç beceremedim.Takip edemiyorum anında yanıyorum.Ben yaşım gereği biraz sabır isteyen oyunlarda daha başarılıyım.Dairede arkadaşlar görmesin diye daha çok evde oynuyorum.Oyun konusunda arkadaşların diline düşersem benim karizma çizilir.Sana tavsiyem petrol akıtma oyunu var gerçekten harika biraz uzun ama ilaç gibi be abi yorgunluk,sitres iş yorgunluğu hepsini unutturuyor.
Alt 14.03.2008, 17:23   #16
puar
Usta Yiğido

Alıntı:
Sevgili puar inanki bu koyun kovalama oyununu hiç beceremedim.Takip edemiyorum anında yanıyorum.Ben yaşım gereği biraz sabır isteyen oyunlarda daha başarılıyım.Dairede arkadaşlar görmesin diye daha çok evde oynuyorum.Oyun konusunda arkadaşların diline düşersem benim karizma çizilir.Sana tavsiyem petrol akıtma oyunu var gerçekten harika biraz uzun ama ilaç gibi be abi yorgunluk,sitres iş yorgunluğu hepsini unutturuyor.
linkini kopyele bi bakım henuz oynamadıım çok oyun var.
Alt 19.03.2008, 13:10   #17
puar
Usta Yiğido

sen bekliyorum abi ...........
Alt 19.03.2008, 14:12   #18
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4509 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: --->: SİTEMİZDEKİ OYUNLARLA İLGİLİ...

Alıntı:
mesela senin en beğendiğin oyun hangisi abi
Benim oyunlarla pek işim olmaz beni gecin

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)