Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Buyrun Görüntülü Canli Sohbete ;) - Sayfa 20 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > DİN BÖLÜMÜ > Serbest Dini Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Dini Konular Güncel ve Özgün yazılar, Makaleler buraya

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Sitemizde Cübbeli Ahmet Hoca'nın Ramazan Sohbetleri Olsun mu?
Evet. Olsun. 8 38,10%
Hayır. Olmasın. 13 61,90%
Katılımcı sayısı: 21. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.12.2011, 06:44   #191
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 922 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Buyrun Görüntülü Canli Sohbete ;)

Alıntı:
aysima58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
artık bu siteye yorum yapmıycaktım ama duramadım açıkcası cübbeli ahmet hocanın tutuklanmasını konu etmişiniz maadem bende bir iki kelime edeyim dedim biliyorum şimdi bana cephe alacaksınız ama doğrusunu söylüyorum emiin olun bizim diinimizde dört kadın hak derler ya hani erkek milleti işte cübbelide bunu yerine getirmiş kendince daha doğrusu cübbeli azcık padişah dönemine kaçmış sanki harem kurmaya çalışırkene şaban şivesiyle yahayı ele vermiş yazık kendince araplaramı özendiiii peygamberleremi özendiiiii yoksa padişahlaramı özeniyorduuu burası garışıh arkadaşlar çözemedim yinede üzüldüm beee tutklandığında bile ne kadar sevimli duruyordu yaramazlık yapmış çocuklar nasıl annelerini görünce suçlanır ya aynen öyleydi beee vah vah acıdım şimdi ama buda bir ders olur umarım birdaha harem kurmaya kalkmaz gerçi can çıkmayınca huy çıkmaz ama nnneysse.
Ne dört kadını ablacım Allah aşkına onların haremi saymakla bitmez. Televizyona çıkmış muhteşem yüzyılı eleştiriyor ve haremdeki kadınların çıplak olmasına kızıyor ve biri msj göndermiş çıplak kadınları mı inceliyorsunuz hemen konuyu değiştiriyor, anlatılıyor da ordan biliyorum falan. Cübbeli televizyonun günah olduğunu söyleyip durur ve kendi villasında 4 tane plazma var. Anlayın artık sakal, fes, şalvar ağzında laf yapıyorsa tamam. Artık para senindir.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.12.2011, 08:05   #192
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Neyin ne olduğunu en iyi Allah bilir. Cübbeli lakaplı Ahmet Hocanın özel hayatı kimseyi ilgilendirmez, yaptığı yanlış varsa onun boynuna, Baykalında çıkmıştı bir kasedi, ilerde birinin daha çıkabilir, orasını Allah bilir. Bu pencereden bakmak yanlış olur, bizi ilgilendirmez kimin ne yaptığı. Bunun dışında çete suçlaması yöneltiliyor. Varsa çetecilik işi yada kadın ticareti işi cezası neyse kanun verecektir zaten.
Alt 13.12.2011, 09:15   #193
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 2011/226 numaralı dosyası ile başlatılan soruşturmada Ahmet Mahmut Ünlü hakkında soruşturmanın tutuklu olarak devam etmesine karar verilmiştir. Söz konusu dosya ile ilgili 12. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından verilmiş gizlilik kararı gereği ayrıntılı bilgi verilememektedir.

Bu medya bu telefon görüşmelerine nereden nasıl ulaşıyor acaba.? Yoksa biryerlerde dayılarımı var..

Hoca hakkındaki kararı tabiki mahkeme verecek fakat medyada geçen haberlere pek inanmıyorum ben...

Ahmet Mahmut Ünlü hocanın çok güzel anlatımları vardı,Vaktim müsait oldukça dinlerdim bundanda mahrum olduk....
Alt 13.12.2011, 10:09   #194
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1479 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Neyin ne olduğunu en iyi Allah bilir. Cübbeli lakaplı Ahmet Hocanın özel hayatı kimseyi ilgilendirmez, yaptığı yanlış varsa onun boynuna, Baykalında çıkmıştı bir kasedi, ilerde birinin daha çıkabilir, orasını Allah bilir. Bu pencereden bakmak yanlış olur, bizi ilgilendirmez kimin ne yaptığı. Bunun dışında çete suçlaması yöneltiliyor. Varsa çetecilik işi yada kadın ticareti işi cezası neyse kanun verecektir zaten.
sevgili duman taaa başından beri ergenekon balyoz şike yasası gibi bununda bir tertip olabileceğini savunduğumuz halde sen baykalı neden konuya dahil ettin anlayamadım başta basın olmak üzere tüm kurumları bir bir susturanlar amerika ve israille kol kola gezenleri eleştiren din adamlarınıda susturmak için bir yerlerden talimat almış olamazlarmı? işin diğer tarafına gelince milletin gözünün içine baka baka vaaz verip halka telkin verip kendisi salkımı yutuyorsa bunun hesabınıda hem dünyada hem ahirette misli misli sorarlar.demedi deme

Konu NECMEDDİN ÖZBEK tarafından (13.12.2011 Saat 10:27 ) değiştirilmiştir..
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.12.2011, 10:27   #195
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 922 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Duman kardeş bu işin altında başka dümenler var tabiki cezayı kanun verecek ama eğer sen dinden, imandan, kitaptan bahsediyorsan bu olay da başına gelmişse ki bunun gibi neler neler izledik. Ali Kalkancı - Müslüm Gündüz vakaları o zaman medyanın karşısına çıkıp din gösterisi yapmasınlar. Gerçek bir din adamına lafım yok şarlatanlık yapanlardan bahsediyorum. Yaşar Nuri Öztürk, Zekeriya Beyaz, Nihat Hatipoğlu bunları beğenerek dinlerim ve izlerim.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.12.2011, 11:12   #196
_DuMaN_58
Navigator

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Baykalı şu yüzden örnek verdim. Neyin ne olduğunu henüz bilmiyoruz, cübbeliyede komplo yapılmış olabilir. Daha olaylar sıcak, ilerleyen zamanlarda belli olur herahalde.

Beyaz bir ara sakız çiğnemek orucu bozmam diyordu. Öztürk de yakında namaz kılmak farz değildir derse hiç şaşmam.
Alt 13.12.2011, 12:10   #197
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
Baykalı şu yüzden örnek verdim. Neyin ne olduğunu henüz bilmiyoruz, cübbeliyede komplo yapılmış olabilir. Daha olaylar sıcak, ilerleyen zamanlarda belli olur herahalde.

Beyaz bir ara sakız çiğnemek orucu bozmam diyordu. Öztürk de yakında namaz kılmak farz değildir derse hiç şaşmam.
Beyaz bir ara da horozdan kurban olur demişti yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.

Öztürkü de geçenlerde bir tv programında takip ettim nerede o eski Öztürk eser kalmamış.
Alt 13.12.2011, 12:12   #198
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

Alıntı:

sevgili duman ben zekeriya beyazın yada yaşar nurinin avukatı değilim ama önceden çiğnenmiş ve içinde şekeri falan kalmayan sakızı çiğnemekle orucun bozulmadığını onlardan çok önce büyük islam alimi ömer nasuhi bilmen büyük islam ilmihalinde yıllar önce yazmış eğer evde büyük islam ilmihali varsa aç oku öğrenirsin ama bütün gün allah rızası için oruç tutan bir kimseninde sakız çiğnemeyi içine sindireceğini sanmıyorum bunları bir birinden ayırın lütfen
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.12.2011, 12:22   #199
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Beyaz bir ara da horozdan kurban olur demişti yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.

Öztürkü de geçenlerde bir tv programında takip ettim nerede o eski Öztürk eser kalmamış.
işte bir yanlış bilgi daha iftira büyük günah adam horoz kurban olur diye bir söz kullanmadı adam kurban bir sadakadır eğer gücün yetmez kurban kesemezsen sende bir horoz al bir fakire ver belki senin verdiğin bu sadaka allah katında daha makbuldür dedi ikisi aynı şeymi allah aşkına
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.12.2011, 12:24   #200
_DuMaN_58
Navigator

Abi sakızı oruçken çiğnemek bir defa hiç hoş birşey değil hangi alim bozmaz desede. İkincisi sakız çiğnerken bol bol tükürük oluşur, nereye gidiyor bu tükürükler mideye gidiyor. O zamanda oruç bozulur işte. Ha, ben tükürük oluştukça dışarı atarım diyen varsa buyursun atsın bakalım her tükürük oluştuğunda dışarı atabilecek mi.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)