Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ) - Sayfa 26 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Kurtlapa Belediyesi (MERKEZ)
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.04.2008, 13:02   #251
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 660 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

Herkes herkes herkes bu sayfaya gelen herkese binlerce selamlar.
Bir süredir sayfalarımızda olamayan, yazı yazamayan, işleri yada özel durumları nedeniyle vakit ayıramayan ve ilk fırsatta yine aramızda gördüğümüz özelikle dark yamtar58 ve kınaşoğlu hemşerilerim sizlerde hoş geldiniz sefalar getirdiniz...

.

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2008, 16:07   #252
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
abdussvs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Herkes herkes herkes bu sayfaya gelen herkese binlerce selamlar.
Bir süredir sayfalarımızda olamayan, yazı yazamayan, işleri yada özel durumları nedeniyle vakit ayıramayan ve ilk fırsatta yine aramızda gördüğümüz özelikle dark yamtar58 ve kınaşoğlu hemşerilerim sizlerde hoş geldiniz sefalar getirdiniz...

.
ben ...dark_yamtar58... bundan sonra gönüldaşlarıma bu isimle yazacağım.Yazmak tabiki önemlide ne isimle yazdığımızın inanın hiçbir önemi yok.Önemli olan niyet önemli olan sevgi ve saygı Ben sizleri seviyorum sizlere kendimi daha yakın hissediyorum beni tanıyorsunuz İsimin bir önemi var mı.Ama sizler tabiki bizi kendi adımızla görmek istiyorsunuz o da sizin güzelliğiniz iyiliğiniz.Sizlerden allah razı olsun.
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2008, 15:22   #253
üsküdarli
Yeni Yiğido

üsküdarli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

üsküdarli Şuan üsküdarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 15:03

Tecrübe Puanı: 607 üsküdarli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasta ikamet ettiğimiz yıllarda 5-6 defa gitme fırsatı bulduğum Kurtlapaya ve kurtlapalılara selamlar olsun. Sevecen ve misafirperver insanlarını hiç unutamam, birde o sacda yapılan sarmal şekilli kömbelerini. O güzellikler dolu köye selamlar tekrar tekrar.
üsküdarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2008, 15:58   #254
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

Alıntı:
üsküdarli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivasta ikamet ettiğimiz yıllarda 5-6 defa gitme fırsatı bulduğum Kurtlapaya ve kurtlapalılara selamlar olsun. Sevecen ve misafirperver insanlarını hiç unutamam, birde o sacda yapılan sarmal şekilli kömbelerini. O güzellikler dolu köye selamlar tekrar tekrar.
Üsküdarlı kardeşim Kurtlapalılar Muhabbet formuna ziyarette bulunup mesaj bıraktığın için teşekkür ederim.Umarım bu ilk ve son ziyaretiniz olmaz.Sohbetlerimize katılman dileği ile.
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2008, 16:00   #255
abdussvs
Usta Yiğido

Standart --->: -->: --->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

Alıntı:
dark_yamtar58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Üsküdarlı kardeşim Kurtlapalılar Muhabbet formuna ziyarette bulunup mesaj bıraktığın için teşekkür ederim.Umarım bu ilk ve son ziyaretiniz olmaz.Sohbetlerimize katılman dileği ile.

Abi selamlar yine hızlı ve son sürat ev sahipliğin devam ediyor. Sana teşekkür etmemek ne mümkün. Çok sağolasın...

Huzur dolu içimde
Güneşimi kapatmayın

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2008, 16:02   #256
abdussvs
Usta Yiğido

Nerde ise klişe bir laf oldu ama yine tekrar edeceğim.
Sivaslilar.net'e, Kurtlapa sayfasına giriş yapan yorum yazsın yada yazmasın herkese teşekkürler, selamlar...

Huzur dolu içimde
Güneşimi kapatmayın

Alt 14.04.2008, 16:06   #257
abdussvs
Usta Yiğido

Alıntı:
üsküdarli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hoşgeldin aramıza arkadaşım. Bizim köyümüzü dilemen, sende güzel anılar bıraktığını öğrenmek bizi sevindirdi. Ne mutluki Allah'a şükür Sivaslıyız...

Huzur dolu içimde
Güneşimi kapatmayın

Alt 14.04.2008, 20:41   #258
tayfun5834
Yeni Yiğido

tayfun5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tayfun5834 Şuan tayfun5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.05.2008 10:02

Tecrübe Puanı: 605 tayfun5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi geceler tüm hemşerilerimize. Yeni gelen arkadaşlar sizlerde Kurtlapa sayfasını yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim.
...SEVMEYİ SEVDİM
SORAN OLMADI NEYİ SEVDİĞİMİ
...OYSA BEN...........
tayfun5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2008, 20:50   #259
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 747 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

tum kurtlapalılara burdan slm lar .......
Alt 14.04.2008, 21:01   #260
abdussvs
Usta Yiğido

Alıntı:
tayfun5834 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İyi geceler tüm hemşerilerimize. Yeni gelen arkadaşlar sizlerde Kurtlapa sayfasını yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim.
Tayfun senin kulaklarını çekeceğim nerdesin sen bir gelip peşinden çabucak kayboluyorsun. Sana çok kızmaya başladım haberin ola...

Huzur dolu içimde
Güneşimi kapatmayın

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)