Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.12.2008, 13:41   #21
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2157 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: ÖZÜR DILEMIYORUZ

Geçen gün bir programa konuk olan şahsı muhterem şöyle bir yorum yaptı.Bizim özür dilememiz,heryöne çekilebilecek bir kozdur.Bugün özür diletirler,yarın buna dayanarak tazminat davaları açarlar,öbürgün toprak isterler.Bunların amacı da zaten budur.Düzelen Ermeni-Türk dialoglarını bozmaya yönelik bir kampanyadır dedi.İşin bu boyutunu açıkçası düşünememiştim...
Tabi işte bunların hepsi bir oyun, tesadüf mü sanki ard arda pkk saldırıları oluyor Kürtlerle Türkler karşı karşıya getiriliyor. Orada sular durulunca nerden çıktığı bilinmez bi alevi konusu atılıyor ortaya. Hadi şimdi ülke içinde alevi-sünni yiyin birbirinizi. Tam o da duruldu diyecekken, Ermenistanla bu kadar ilerleyen ilişkilerin tam da ortasında böyle bir konuyla bu sefer de Türk-Ermeni karışıklığına sebep olacaklar..

Bu oyunlara gelmememiz lazım işte. Bu oyunlar her daim oldu, olacaktırda...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2008, 14:36   #22
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Bu özür dileyecekler arasında İhsan Dağı da var.
Ve bu adam o tarafsız olduğu,yalanları birbir ortaya çıkarmakla övülen Zaman gazetesinde yazı yazıyor.Bakalım Zaman ne yapacak?
Alt 19.12.2008, 14:49   #23
MeLody58
Usta Yiğido

MeLody58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MeLody58 Şuan MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2015 17:15

Tecrübe Puanı: 845 MeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISI

ÖZÜR DİLEMİYORUZ !!!

Tarih, Yaşanmış, Yazılmış Ve Hükmünü Vermiştir :Ortada Utanacagımız Suç Ve Adına Özür Dileyecegimiz SuçLu Yoktur.Bu KirLi Kanpanyayı Baslatma Cesaretini BuLanLar,Aydın Sıfatının Arkasına Sıgınarak kimsenin TÜRK MİLLETİ adına konuşamayacagı ve TÜRK MiLLETİNİ yargılayamayacagını BiLmeLidir ALINTIDIR
MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2008, 14:57   #24
sibelYILMAZ
Usta Yiğido

sibelYILMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sibelYILMAZ Şuan sibelYILMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2014 09:55

Tecrübe Puanı: 899 sibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOK

ÖZÜR DİLEMEK Mİ?
LANET YAĞDIRMAMIZ GEREKİRKEN!!!!!!
ALLAHIM ISLAH EYLESİN VE BİZDENDE ÖZÜR DEĞİL DAİMA LANET BEKLESİNLER....
Alt 19.12.2008, 15:52   #25
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1019 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Tufan TÜRENÇ
tturenc@hurriyet.com.tr

Gençler için bazı gerçekler

YIL 1973 Şubat’ı...Erzurum doğumlu 78 yaşındaki bir Ermeni, California’da iki Türk diplomatını pusuya düşürerek şehit etti.

arkadaşlar ibreti alem için hürriyetten tufan türençin bugünkü yazısını okuyun lütfen, kopyaladım ama şifrelemişler izin vermedi, lütfen özürün ne anlama gelip nerlere gideceğini bir anlayın,
maça gidip dostluk kuralım derken nerelere gideceğini bi hesaba katan devlet büyüklerimiz olacakmı acaba, karabağ işgali ortadayken azeri kardeşlerimize karşı ne diyeceğimizi neyi nasıl izah edeceğimiz bir dışişleri yetkilimiz varmı acaba
tarih 3 beş yılda yazılsaydı çoktan yazılırdı türk ermeni tarihi, bu işler bin yıllık mevzular hesaplar üstüne kuruludur, MUSTAFA KEMAL CUMHURİYETinin ne manaya geldiğini bilmeyen 2. cumhuriyetçiler , yardakçıları, başka düzenler hayal eden gafiller bu herbir taşı düşünülüp örülmüş devletin temel taşlarını yer değiştiremez, yerinden oynatamaz ve hatta başka türlü tanımlayıp ad koyamaz, koymaya kalkanlar aldığın çalıntı oy ile kömürle nohutla halkı aşa işe muhtaç bırakarak yoksullaştırıp emperyalistlere diz çöktüreceğini sanan ihanet çetelerine duyurulur
NE DİZ ÇÖKERİZ, NE TESLİM OLURUZ, NEDE KİMSEYE DİLENECEK ÖZRÜMÜZ VAR
Alt 19.12.2008, 20:07   #26
TeqTaBaNCa
Yiğido

TeqTaBaNCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TeqTaBaNCa Şuan TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.02.2010 17:47

Tecrübe Puanı: 584 TeqTaBaNCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Özür DiLeriZ..........Soyunuzu tüketmediğimiz iÇin ...

EL Öperek Tarikat Adamı yaLakaLık ederekTe siyaset adamı oLanLara inat Adamın Adamı değiL! Davamızın Adamıyız
TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2008, 20:28   #27
Orhan Selim
Yeni Yiğido

Orhan Selim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Orhan Selim Şuan Orhan Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2008 22:46

Tecrübe Puanı: 0 Orhan Selim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

“İşte özür diliyorum. Tüm bunların konuşulmamış olmasından dolayı özür diliyorum. Tüm bunların yeterince paylaşılmamış olmasından özür diliyorum. Bu meselenin üzerinin bir şekilde kapatılmış olmasından özür diliyorum ama bu şahsi bir özür tabii ki... Kimseyi bağlayan bir girişim değil...

1915’te Osmanlı Ermenilerinin maruz kaldığı büyük felakete duyarsız kalınmasını reddediyor, kendi payıma Ermeni kardeşlerimin duygu ve acılarını paylaşıyor, onlardan özür diliyorum

Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak özür diliyorum. İsteyen diler, isteyen böyle bir şey yoktur deyip yoluna devam eder.”
Orhan Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2008, 21:14   #28
TeqTaBaNCa
Yiğido

Alıntı:
Orhan Selim Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
“İşte özür diliyorum. Tüm bunların konuşulmamış olmasından dolayı özür diliyorum. Tüm bunların yeterince paylaşılmamış olmasından özür diliyorum. Bu meselenin üzerinin bir şekilde kapatılmış olmasından özür diliyorum ama bu şahsi bir özür tabii ki... Kimseyi bağlayan bir girişim değil...

1915’te Osmanlı Ermenilerinin maruz kaldığı büyük felakete duyarsız kalınmasını reddediyor, kendi payıma Ermeni kardeşlerimin duygu ve acılarını paylaşıyor, onlardan özür diliyorum

Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak özür diliyorum. İsteyen diler, isteyen böyle bir şey yoktur deyip yoluna devam eder.”
Konu baŞlığına baq !!Özür diLemiyoz!! yazıyor..Özür diLeyecekSen Git kendine Konu aÇ orda özür diLe...Ermeniden özür diLemek kansızLıktır.... Buda benim görüŞüm..!!

EL Öperek Tarikat Adamı yaLakaLık ederekTe siyaset adamı oLanLara inat Adamın Adamı değiL! Davamızın Adamıyız

Konu TeqTaBaNCa tarafından (19.12.2008 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir..
TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2008, 21:27   #29
TeqTaBaNCa
Yiğido

Alıntı:
Orhan Selim Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Önce 1915'te ne oLmuŞ ermeniLerin LeŞleri neden yere seriLmiş onu araştırıp öğrenin..böyLe kopyaLanmıŞ yazıLarLa özür diLemek oLmaz..Öce biraz oturup tarih kitapLarı okuyun ...! Bugün bu yazıLarı kopyaLayan başkalarının görüşlerini aynen aLan insanLar yarın başka şeyLeride kopyaLarLar.![

Alt 19.12.2008, 21:30   #30
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
TeqTaBaNCa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Konu baŞlığına baq !!Özür diLemiyoz!! yazıyor..Özür diLeyecekSen Git kendine Konu aÇ orda özür diLe...Ermeniden özür diLemek kansızLıktır.... Buda benim görüŞüm..!!
Sen de bence önce savunduğun ülkenin dilini doğru kullanmaya dikkat et!
"q" diye bir harf yok diye biliyorum Türkçe'de.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)