Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

TERÖRÜ KINIYORUZ - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.08.2008, 17:04   #21
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: TERÖRÜ KINIYORUZ

Alıntı:
kronick Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
4 eylüle kadar avatarlarımız böyle olsun daha sonra devam etmek yada etmemek size kalmış
Elbette memnuniyetle. Yine Mersin'den bir terör haberi aldık,canlı bomba terörist yüzünden 13 polisimizyaralandı.Onlara geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.Katılımın biraz daha fazla olmasını beklerdim.
Alt 20.08.2008, 17:12   #22
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1344 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Elbette memnuniyetle. Yine Mersin'den bir terör haberi aldık,canlı bomba terörist yüzünden 13 polisimizyaralandı.Onlara geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.Katılımın biraz daha fazla olmasını beklerdim.
haklısınz bende öyle umuyordum üstelik mersindeki olaya dair konu açmıştım sadece 1 cevap geldi ne üzücüdür ki
Alt 20.08.2008, 20:31   #23
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2157 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Türkiye ve bu coğrafyadaki diğer ülkeler üzerine yüzyıllardır oyunlar kugulanmış ve oynanmıştır. Terör saldırılarının ve çatışmaların artması da ülkemizi savaşa sürüklemek istemelerindendir. Onlar için kim ölmüş, kim kalmış, kimlerin bağrı yanmış, kaç şehit verilmiş önemli değil. Yeter ki dünyanın tüm enerji kaynaklarına sahip olsunlar, silahları satılsın ve ekonomileri kalkınsın...

. Şu an gireceğimiz bir savaş nereden baksak ülkemizi en az 20 sene geriye götürür. Bakın Irak kaç senedir belini doğrultamadı. Sözde Kürdistan'ı kurmak üzereler.

Türkiye öfke ile kalkarsa büyük zararla oturur. Meclisteki seçilmiş yada zorla seçtirilmişlerin yapması gereken ise kesin tavrını koyup masada işi bitirmek gerekirse gizli antlaşmalarla düzeni sağlamak ve buna bir son vermektir...

Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin, gözü yaşlı analara, bağrı yanmış babalarına sabır versin...

kahrolsun pkk.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar seva'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.08.2008, 02:10   #24
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

Tecrübe Puanı: 1344 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

Terör yıllardır devam ediyor , bitmek bilmiyor.

Artık bunu normal karsılar olanlar var aramızda.Olagan bir duruma sokanlar var.

Nereye kadar izleyecegiz?Nereye kadar kabul edecegiz bu alisagelmisligi?

Biz Vatan'ı icin canını feda edenlere karşı bu kadar tepkisiz miyiz?

Onların degerini biz bilmezsek kim bilir?Kim Duyar?Kim Hatırlar?!

Hayır! Bu İnsanlar neler icin sokaklara döküldü , bu vatan'ın önündeki en büyük engel İçin

sokaklara düşmeyecek insan yoktur!

Artik birsey yapmali.li.Sagi,solu,siyahi,be yazi,güneyi,kuzey i bütün ayri zit fikirler bunun icin

toplanmali.Terör bitmeli
Alt 28.08.2008, 11:24   #25
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

Terörün insanlarımız arasına nifak tohumu saçarak kardeşi kardeşe kırdırma planı yaptığı şu günlerde bizi kendimize getirecek en güzel çağrılardan biri. Mutlaka okumalısınız!

Ne zaman Güneydoğu’dan şehit Mehmetçik haberi gelse ülkemin herhangi bir köşesinden bir yiğidimizi daha kaybettiğimizi öğrensem Zığındere şehitliğini hatırlarım… Kalbim ağlar sessizce…
Çanakkale’de yan yana yatan kaderleri birlikte çizilmiş bu diyarın dört bir yanından gelen kahramanları gözümün önüne getiririm. Eminim bu haberleri duymak onları da rahatsız ediyor. Hele hele torunlarından bazılarının ırkçılığı öne çıkarıp asıl değerlerine ihanet ettiklerini gördüklerinde…
Ziyaretlerinizde her zaman nereden geldiği belli olmayan tatlı bir esinti karşılar sizi Gelibolu yarımadasındaki Zığındere Sargıyeri şehitliğinin kapısında…
Adeta farklı bir yere geldiğinizi hissettirir

Daha içerideki kitabede yer alan sevgili Peygamberimizin (S.A.V.) sözleri Kuran-ı Kerim’den bir ayet ve üstad Mehmed Akif Ersoy’un Çanakkale şehitlerine şiirinden birkaç dize düşünen insanı şöyle bir kendine getirecektir eminim…
Hemen önünüzde yükselen mütevazı anıt ve Osmanlı Devleti’nin dört bir yanından gelen doğru dürüst mezarı bile olmayan binlerce silah arkadaşını temsil eden şehitlerimizin özenle dizilmiş albayrakla süslü mezar taşları…
Burayı her ziyaret edişimde bıkmadan usanmadan okurum o taşları o isimleri…
Benim için Çanakkale'deki gösterişli bir çok anıttan çok daha değerlidir onlar...
Lütfen sizler de dikkatli bakın o mezar taşlarına. Bütün ideolojilerinizi bakış açılarınızı görüşlerinizi şu kritik günlerde sabahtan akşama kadar kafanızın içine doldurulan bir sürü bilgileri bir kenara koyun.
Bakın işte hemen solunuzdaki sıraya… Hakkari Şemdinli’den Yahya oğlu Turgut…
Silivri’den Maksut oğlu Rüstem… Mahsun…
Yattığınız o toprakta aslında o kadar çok şey söylüyorsunuz ki bizlere

Peki ya sen Hakkari Yüksekova’dan Şaban oğlu Emin…
Hadi anlatsanıza bizlere torunlarınıza

Isparta-Uluborlu’dan Cevad oğlu Bahaddin…
Kütahya Emet’ten Yusuf oğlu Yasin…
Mardin Kızıltepe’den Aziz oğlu Mahmud…
Fethiye’den Rükneddin Oğlu Himmet…
Adıyaman Gerger’den İbrahim oğlu Ahmet!!
Sizler… Dünyayı şöyle bir sallayan kahramanlar… Nasıl yatarsınız burada sakin sakin…
Hadi kalkın ama…
Çünkü ben dirilerden ümidi kestim
Desenize bizlere…Hangimiz haksızlığa uğramadık ? Hangimiz bağrımıza taş basmadık?
Sizler değil miydiniz? Halife cihad ilan ettiğinde arkasındaki nedenleri hiç sorgulamadan bu çağrıya uyan…
Sizler değil miydiniz Çanakkale’de Zığındere’de makinalı tüfeklerin namlularının ucunun kızardığı şarapnellerin kolların bacakların kan yağmuru altında havada uçuştuğu Bursalı Mehmet Nihat’ın:
“Siperler muharebede derin birer mezbaha halindeydi…. Bombardıman o kadar müthiş olurdu ki bu ateşin altında ileri hatlarda canlı insan kalacağına ihtimal verilmezdi.” dediği o dehşetli tablonun kahramanları…
Anlatsanıza İngilizler tarafından şehid edilen arkadaşlarınızın intikamını almak için ettiğiniz yeminleri…
Ya sen 57. Alay şehitliğinde yatan 4. Bölük Komutanı Diyarbakırlı Teğmenim Şevki… Arıburnu’nda Anzakların döşediği lağım patlayınca havaya uçanların memleketleri nereydi acaba? Anlatsana neler hissettiğini bizlere?
Anlatsanıza… Sarıkamış’ta birlikte donduğunuzu… Beyaz ölümün bile hiçbirinizi ayırmadığını… Açlıktan bir deri bir kemik kalmış soğuktan kirli gri renge dönüşmüş hareket etmeye mecali olmayan ellerinizle hep birlikte at pisliğinin içinde ağzınıza atacak bir arpa tanesi aradığınızı… Ağrı Patnos’tan Mesut oğlu Yusuf… Afyon Davulca’dan Dedeoğlu İhsan...
Haykırsanıza aslanım tifüs binlercenizi kırıp geçirirken bile ayıramadı ya sizi…
Van - Başkale'den Selahaddin oğlu Duran! Sizler değil miydiniz? Yozgat’lı Ziveroğlu Ahmet’le beraber köyünüzde nişanlınız sözlünüz gözü yaşlı sevdiceğiniz yolunuzu beklerken Galiçya’da Polonyalı kızlara aşık olan… Öz be öz düşmanınız Rusların siperlerine gidip karşılıklı çay içen sonra kendi siperinize dönüp yeniden bombardımana başlayan…
Anlatsanıza o cehennemi sıcaklarda günlerce aç susuz bir halde çölü geçerek bir Donkişot misali Süveyş kanalına saldırdığınızı… Filistin’de Nablus’ta Tulkarim’de Türk Kürt demeden General Allenby’nin süvarilerine hep birlikte teslim olduğunuzu… Esir kamplarında bin yıldır birlikte yaşadığınız vatanınızın evinizin Anadolunuzun hasretiyle yanıp tutuştuğunuzu…
O kadar aşıktınızki bu topraklara

Ordu Perşembe’den Ethem oğlu Rıfkı Tunceli-Hozat’tan Velioğlu İbrahim Samsun’dan İdris oğlu Baki Urfa’dan İbrahim oğlu Abdülkerim…
Trabzon’dan Üsteğmen Ethem oğlu İdris…
Siz değil miydiniz? Mustafa Kemal Paşa hepinizi göreve çağırdığında her bir yandan koşup gelen… Afyon Kocatepe’de hep birlikte Allah’a dua edip işgalci Yunan askerine Dumlupınar’ı dar eden? Ya da Fransızları güneyden kovan?
Lütfen kalkın kahramanlar... Bu ülkenin insanları daha önce alevi-sünni sağcı-solcu diye birbirine düşman edilirken şimdi Türk-Kürt diye mi kırdırılacak?
Sesiniz ta Kandil dağı'ndaki terör kamplarında duyulsun! Söyledikleriniz bu milletin bütün fertlerinin şuuruna işlesin!
Terörist kamplarının hiçbir şekilde sivillere zarar vermeden yok edilmesinin hedeflenmesi gerekirken “Erbil’i dümdüz edelim! Musul’u da Kerkük’ü de alalım!” çığlıkları atan şehit sayısını çok daha artıracak mantık dışı hareketlere çağıranlara ırkçı vurgular yapan teröristle vatandaşını ayıramayıp rencide edici sloganlarını söyleyip yazılar yazanlara karşı da
gerekli cevabınızı verin

Lütfen dirilin artık !
Bu toplum en büyük amacı karşılıklı ırkçılığı körüklemek olan (bunu bugüne kadar her şeye rağmen başaramayan ancak tohumlarını atan) PKK terör örgütünün (ve tabi ki destekçilerinin) oyununa asla gelmemeli!
Öyleyse ne duruyorsunuz mezarınızda…

Tarihçi-Yazar Dr. Tuncay Yılmazer
Alt 30.08.2008, 19:35   #26
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

Yine seni özledim.Yine aklım karıştı baba..Özlem aklı karıştırır mı? Bunu öğretmemiştin bana.

Bugün benim doğum günüm.Şimdi sekiz yaşımdayım.büyüdüm erkek oldum ama hala anlamıyorum sen neden yoksun baba.Önlük bana çok yakıştı. Senin hep görmek istediğin gibi pırıl pırıl bir öğrenci oldum ama sen göremedin üzgünüm çok üzgünüm baba...Karlı bir kış günüydü.seni bir tabutun içine koymuşlardı.Yine çok yakışıklıydın. Derin bir uykuya dalmıştın.Çağırdım defalarca seslendim sana,cevap vermedin küstüm sonra.Hani söz vermiştin. Kartopu oynayacaktık ilk kar yağdığında. Hava çok soğuktu ama babannem ağlarken ''oooyyy ciğerim yanıyor'' diyordu.

İnsanın ciğeri nasıl yanar baba?

Çok büyük bir kalabalık vardı.Herkes ama herkes ağlıyordu.Hep bir ağızdan ''ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ'' diyorlardı.Sen şehitsen ölmüş olamazsın.

Ölmediysen nerdesin baba?

Kocaman bir Türk bayrağına sarmışlardı tabutunu.Sen onu hep göklerde görmek isterdin.''Kutsal sevdam bayrağım'' derdin ya hani. Nedense biraz da kıskandım o zaman seni. Affet baba.Peki neden anlamıyorum hala.

Şimdi sen öldün mü? O zaman vatan bölündü mü?

Çok karıştı aklım baba.Vatanı kim bölmek ister ki.Bu büyük günah değil mi? Dedem anlatırdı ya hep ''benim dedem Çanakkale’de şehit oldu vatanı kurtarmak için'' derdi ya...O zaman büyük büyük dedem yok yere mi öldü? neden tekrar vatanı bölmek istiyorlar baba? Hani okula gidince her şeyi öğrenecektim.Bunları neden öğretmiyorlar baba? Bildiğim tek şey var.

O da sen yoksun yanımda.

Annem çok özlüyor seni biliyorum. Babanla gurur duyuyorum diyor. İnsan gurur duyunca ağlar mı? Özleme alışır mı baba?

Peki gurur senin yerine kardeşimi koklar mı? Beni maça götürür mü acaba?

Biliyor musun baba,benim ciğerim yanmıyor elledim sıcak değildi fazla. Hem duman da çıkmıyor. Ama içimde bir yer var. Seni her düşündüğümde orası çok acıyor,sızlıyor,sanki kopacakmış gibi oluyor.Sanki birileri devamlı kalbimi sıkıyor.Galiba sen yokken hep hasta oluyorum baba.

Bu acı nasıl diner? Ellerin ellerimi nerde bekler? Koşabilmek için seninle yollar bizi nasıl özler? Vatanı hangi canavar böler? Onlara senden başka kim dur der?

Gel de anlat bana.Anlat, öğret ki bende şehit olayım baba
Alt 31.08.2008, 11:52   #27
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

atalarımın kanlarını dökerek binlerce şehit vererek aldıkları bu toprakları kimsenin bölmeye gücü yetmedi yetmiycek gerekirse kanımızın son damlasına kadarsavaşmaya hazırızı ATATÜRK ün ve türk milletinin kurtardığı bu toprakları korumak bizlerin görevi
BİR ŞEHİT ÖLÜR BİN ŞEHİT YERİNE GELİR VATAN SAĞOLSUN
şehitlerimizİn aillelerine ALLAH sabır versin
şehitlerimizin mekanı cennet olsun ruhları şaad olsun
Alt 02.09.2008, 12:20   #28
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: TERÖRÜ KINIYORUZ

Şehitleri toprağa,acıları yüreğimize gömdük.Hep bir ağzıdan dedikki...
HAKKIMIZ HELAL OLSUN
Bu vatan için hayatlarının baharında şehit düşen askerlerimiz,
Serkan,Salim,Bülent ve Yaşar toprağa verildi.Ağıtlar gözyaşlarına karıştı...

Devletin makam aracıyla, PKK gösterisine gittiler.Hep ağızdan dedikki...
HAKKIMIZ HARAM OLSUN
Dünya Barış Günü kutlamaları, Adana'da savaş çığlıkları ile kutlandı.DTP li vekiller, "Apo'lu" mitinge kırmızı plakalı makam aracıyla gidip destek verdiler.

Hainlerin dağda olanları Mehmetçiği şehit ederken, Mecliste olanları da Türkiye'yi arkadan vuruyor."Apo" Posterlerini ve PKK paçavralarının asıldığı örgüt sloganlarının atıldığı mitinglerde teröre destek konuşmaları yaptılar.

YUHHHHHHHH OLSUNNNNNN....
Alt 02.09.2008, 14:17   #29
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

Standart --->: Cevap: TERÖRÜ KINIYORUZ

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şehitleri toprağa,acıları yüreğimize gömdük.Hep bir ağzıdan dedikki...
HAKKIMIZ HELAL OLSUN
Bu vatan için hayatlarının baharında şehit düşen askerlerimiz,
Serkan,Salim,Bülent ve Yaşar toprağa verildi.Ağıtlar gözyaşlarına karıştı...

Devletin makam aracıyla, PKK gösterisine gittiler.Hep ağızdan dedikki...
HAKKIMIZ HARAM OLSUN
Dünya Barış Günü kutlamaları, Adana'da savaş çığlıkları ile kutlandı.DTP li vekiller, "Apo'lu" mitinge kırmızı plakalı makam aracıyla gidip destek verdiler.

Hainlerin dağda olanları Mehmetçiği şehit ederken, Mecliste olanları da Türkiye'yi arkadan vuruyor."Apo" Posterlerini ve PKK paçavralarının asıldığı örgüt sloganlarının atıldığı mitinglerde teröre destek konuşmaları yaptılar.

YUHHHHHHHH OLSUNNNNNN....
BİR ŞEHİT ÖLÜR BİN ŞEHİT YERİNE GELİR VATAN SAĞOLSUN
Alt 02.09.2008, 15:03   #30
can_23
Yeni Yiğido
NO AVATAR

can_23 Şuan can_23 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.02.2010 19:09

Tecrübe Puanı: 0 can_23 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

lanetleme ile hic bisi kazanilmiyor arkadaslar hic bisi elde edinilmiyor inanin tr bole gelmis bolede devam eder gider insallah dahada kotuye gitmesinde ele baslari ceza evinde ne oluyor hic bisi ye ic yat kalk rahatlik genc yasta arkadaslarimiz sehit oluyor ocaklar yaniyo ama bizim o guzelim ulkemizde can yakan insanlari birakin olu degil canli yakalayinca ne yapiyorki devletimiz sorguluyo misafir ediyo bi kac sene sonra birakiyo
tr de degilde diger bi ulkelerde ole hayinligi yapani aninda cezasini agir bi sekilde odettirirler bende askerlik yaptim ama bilmiyorum baska bisi yazmiyacam
can_23 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar can_23'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)