Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.04.2009, 22:17   #21
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: A.LATİF ŞENER PARTİ KURUYOR

Hayırlı olsun. Oy pusulası az daha uzun olur başka bişey olmaz
Alt 14.04.2009, 22:18   #22
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2182 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hayırlı olsun. Oy pusulası az daha uzun olur başka bişey olmaz

dtp ye yer varsa Abdullatif şenerede olur bişey olmaz.sen gene verecegin partiye verirsin sayanlar düşünsün
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2009, 00:21   #23
Menajer
Yeni Yiğido

Menajer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Menajer Şuan Menajer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.07.2010 01:24

Tecrübe Puanı: 0 Menajer FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar benim anlamadigim herkez fikrini söylüyor anliyorum sorunda yokda neden bir Sivasli siyetciyi kendi hemserimize sadece vekilik yada bakanlik laik görüyoruz suanki basbakan mecliste yok iken Sayin Sener vardi bence bu ülkeyi erdogandan daha iyi yöneteceginden eminim unutmayin ki sayin Yazicioglu sayin Sener hakkinda su sekilde konusmustu masanin dört ayagindan birisi artik Sivasli olarak birazda kendi memleketimizin insanina sahip cikalim ben oyumu bugüne kadar MHP ye verdim ama bundan sonrasinda oyum kesinlikle sayin senere bu isin üstesinden gayet iyi gelecegine inaniyorum en azindan yatirimlar olur Sivasta
Menajer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2009, 20:31   #24
saltas
Yeni Yiğido
NO AVATAR

saltas Şuan saltas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2009 17:22

Tecrübe Puanı: 0 saltas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
GurbetsokakLari Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ins. hayrli olur...

Lakin özellikle ergenekon cetesine sessiz kalmasi ve muhtiraya ve yine 367 cambazligina seyirci kalmasi...benim nazarimda cazibesi azaltti.

önceden iyi güzeldi ama arkadaşın bahsettiği konular benim gözümde tamamen bitirdi.ve de muhtemelen akp karşıtı malum çevreler tarafından gazlanacak.akpyi her yönüyle tasvip etmem ama akpyi kurup sonra çok önemli bir süreçte adeta arkadan vurmak bence çok uygun değildi en kibar tabirle...
saltas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 00:15   #25
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2182 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
saltas Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
önceden iyi güzeldi ama arkadaşın bahsettiği konular benim gözümde tamamen bitirdi.ve de muhtemelen akp karşıtı malum çevreler tarafından gazlanacak.akpyi her yönüyle tasvip etmem ama akpyi kurup sonra çok önemli bir süreçte adeta arkadan vurmak bence çok uygun değildi en kibar tabirle...

akp yi kuranların arasındaydı baktıki çok falso var bıraktı bırakmak zorunda kaldı.ççünkü o falso yapmak istemedi yapanlar ve yapacaklar orda hala
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 02:19   #26
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 986 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Sayın Şener'i yürekten destekliyorum Türk Siyasetine unutulmaya yüz tutmuş değerleri tekrar kazandıracağına inanıyorum hiç tereddüt bile etmeden oyum Şener Bey'e...
Alt 16.04.2009, 11:12   #27
çilekeş
Yeni Yiğido
NO AVATAR

çilekeş Şuan çilekeş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.09.2009 15:15

Tecrübe Puanı: 563 çilekeş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sevgili hemşerimiz yıllardır siyasetin içinde hiç bir kara haberde adı anılmadı.tertemiz bir siyasetci.anasının ak sütü gibi 2011 secimlerinde kullanacagım oyum şimdiden helal olsun
çilekeş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 11:39   #28
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4507 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Menajer Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaslar benim anlamadigim herkez fikrini söylüyor anliyorum sorunda yokda neden bir Sivasli siyetciyi kendi hemserimize sadece vekilik yada bakanlik laik görüyoruz suanki basbakan mecliste yok iken Sayin Sener vardi bence bu ülkeyi erdogandan daha iyi yöneteceginden eminim unutmayin ki sayin Yazicioglu sayin Sener hakkinda su sekilde konusmustu masanin dört ayagindan birisi artik Sivasli olarak birazda kendi memleketimizin insanina sahip cikalim ben oyumu bugüne kadar MHP ye verdim ama bundan sonrasinda oyum kesinlikle sayin senere bu isin üstesinden gayet iyi gelecegine inaniyorum en azindan yatirimlar olur Sivasta
Haklısınız size katılıyoırum
Alt 16.04.2009, 11:46   #29
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BÖLÜN BAKALIM SAĞI DAHA NE KADAR BÖLECEKSİNİZ....BİR PÖRÇÜK KALMIŞ SOLCU BİR OLUYOR ...BÖLÜN..NE MEMLEEKTİME YARAR NE SANA ...ŞENER BEY...BAKANKEN YAPAMADIĞINI ŞİMDİ YAPACAĞINI SANMAM...
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 11:55   #30
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4507 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
dtp ye yer varsa Abdullatif şenerede olur bişey olmaz.sen gene verecegin partiye verirsin sayanlar düşünsün
İşte bu kadar basit size katılıyorum

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)