Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Abdullatif Şener Bey yeni bir parti kurmalı mı? - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Abdullatif Şener Bey yeni bir parti kurmalı mı?
EVET Kurmalı-Desteklerim 213 46,20%
HAYIR Kurmamalı-Desteklemem 227 49,24%
KARARSIZIM 21 4,56%
Katılımcı sayısı: 461. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.07.2008, 15:28   #21
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 622 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Abdullatif Şener Bey yeni bir parti kurmalı mı?

Alıntı:
dark_yamtar58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence kursun Abdullatif ŞENER eğer böyle bir oluşumu kuracak ve becerecek kapatissi varsa neden olmasın.
Hayinliğe gelince Hocayı bırakıp kaçanlar hayin değilde Akp den ayrılan mı Hayin oluyor buna sadece gülerler.
Cumhur başkanlığı bence Abdllatif Şener in hakkıydı adamcağızı aday bile yapmadılar demokrasi demokrasi demokrasi böyle günde lazım dı...
erbakanı gonulden severım fakat kendısınde taktık hatası sozkonusu.o yapmak ıstedıgını yapamamaya mahkum bırı.onun dıkkafalı sert tavrı ıle hıcbırsey yapamadıgını gorduk.28 subat surecınde masaya yumrugunu vurup ıstıfa etse ıdı akp zaten olmayacaktı.rte donemınde yıne en rahat basortulu ınsanlar hastanelerde calısabılıyor az da olsa korkarak saklanarakta olsa.yoksa erbakan pırımızdır .zekı oldukca ıyı dusunen bırı fakat dedıgım gıbı ne yazık hatıceye degıl netıceye bakmak gerekır.ımam hatıpler ne yazık onun yanlıs tavırları yuzunden kapandı.yanı onun ıstegı ıle degıl onun bırılerının ekmegıne yag surecek sozlerı ıle.
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 10.07.2008, 16:31   #22
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 654 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

Parti kurup başbakan mı? olacak yazık kendini harcatacak haberi yok

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 10.07.2008, 21:11   #23
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
abdussvs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Parti kurup başbakan mı? olacak yazık kendini harcatacak haberi yok

Kardeşim nerdesin ya şükür kavuşturana................... ..................
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2008, 22:37   #24
kocak58
Tecrübeli Yiğido

kocak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kocak58 Şuan kocak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.09.2011 19:41
Yeti 1 Greece Champion!
Tecrübe Puanı: 616 kocak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence mhp ye geçsin
...............
Alt 10.07.2008, 22:45   #25
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 709 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ŞENER BEY BUYUR SUN PARTİ KURSUN...MADEM KURACAKDI AKP TÜZÜĞÜNÜ KENDİSİDE YAZMIŞ..O ZMAAN AKP NİN İMZA ATTIĞI HERŞEYDE ODA VAR....NEDEN HOCALIKLA DEVAM ETTİ ?NEDEN BU ARADA DA AKP MKYK ÜYELİĞİNDE DEVAM ETTİ OZMAAN?HALADA NEDEN İSTİFA ETMEDİ Kİ?AKLIMI KEMİRMİYO DEĞİL CUMHR BASKANI OLMASINI İSTEYEN ŞAKŞAKÇILARI BEKLE Mİ DEMİŞLERDİ ACABA?????? EVET HANGİ ÇEVRENİN ŞENER PEYİ ÖNCE HÜPLETİP SONRA GÜMLETECEĞİNİ GAYET İİ BİLİYORUZ...BENCE DUYGU VE İHTİRASLARIYLA SUAN ANA DAVASINA HİZMETE DEVAM ETMELİ TASERONCULUĞA SOYUNMAMALI..YOKSA ALLAH MUHAFAZA GAZLARLA KONUSRSA SONU HÜSEYİN ÜZMEZ GİBİ OLUR...İÇİRİRLER GAZOZU GAZA GELİR HÖYT AÇIN BASBAKAN GELİYOR DER..İKSİRİ GİDİNCE ÜZERİNE YIĞILMIŞ BİR SEÇİM HEZİMETİ OLUR SADECE...MHP NİN OYLAR GİDER AZDA OLSA AKP DEN GENE DİYORUM KALIR CHP AKP İT DALASI DEVAM EDER...MHP NİNDE GİRMESİ HİÇ DEĞİLSE O TANSİYONU BİR NEBZEDE OLSA DÜŞÜRÜR KANAATİNDEYİM..ŞENERE İHTİYAÇ YOK Kİ ZİHNİYET AKP ZİHNİYETİ DEĞİL Mİ..AÇIK AÇIK DİYORUM SAĞ ZATEN VAR BU MEMLKETTE AVRUPADA Kİ GİBİ OLMASI GEREKEN GİBİ ALTERNATİF Bİ SOL LAZIM BU ÜLKEYE ...AMA MALESEF BU ÜLKE BU SAKAT SOL MUHALEFETİYLE DEVAM EDİYO İT DALASIDA SÜRÜO SÜREKLİ...ŞENER ZİHNİYETİ ZATEN VAR SOLDA ALTERNATİF OLMAYINCA SOL BİLE ŞENERİ DESTEKLİYO BIYIKLISIN BAŞÖRTÜSÜ İSTE BÖŞÖRTÜ DİNSE DİN ILIMLIKSA ILMLILIK ....O SURAT HEM SAĞA HEM SOLA AÇIK OLURSA HEM SAĞ Bİ ÇAKAR HEM SOL...Bİ İNSAN 2 KERE SAF DEĞİŞDİRMEZKİ...BİR TELEFONLA 4 PARTİ DEĞİŞDİREN VEKİLLERİDE BİLİORUZ YANİ....SUAN ALTERNATİF OLAMAZ YANİ ŞENER HOCAMIZ..DERSLERE DEVAM ETSİN YA VALLA HOCALIK DAAH YAKISIO ONA..YAPACAKSADA BAĞIMSIZ GİRSİN SİVASDAN SEÇİM PARASINI DA SİVASA ÇOK SEVİYOSA YATIRIM YAPSIN...YOKSA İSRAF YAPACAK ...HA BİDE ZAMANINDA MÜHENDİS KÖKENLİ HOCALARIMZIN FASO FİSO DEDİĞİ ŞEYLERLE UĞRASIORUZ HALA VALLAHİ..NE FASO FİSOYMUŞ BİTMİO VALLA ...ÇERKEZLERDE ETKİNDİR DERİN TÜRK SİYASETİNDE LAZI KÜRDÜ GÖRDÜK BİRDE AÇIK ŞEKLDE ÇERKEZİ GÖRELİM.YANLIŞ ANLŞMASIN DEDİĞİM AKRABALARIMDA ÇERKEZ ..MUHSİN YAZICIOĞLUNA SAYGILARIMI SUNUYORUM ASLAN GİBİ ASLAN YİĞİDO DAVASINDAN ZERRE KADAR SAPMIŞMIDIR O İKTİDAR OLAMIYORSA KİMSENİN HAKKI DEĞİLDİR SİVASDAN TÜRKİYEMDEN...ONA VE ONUN GİBİ İNANMIŞLARA SELAM VE SAYGILAR....
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 10.07.2008, 23:16   #26
Amazon
Yeni Yiğido

Amazon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Amazon Şuan Amazon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.07.2010 21:55

Tecrübe Puanı: 606 Amazon FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben abdullatif şenerin görüşlerini hala anlamış değilim. bi rengini belli etse iyi olacak.. o yüzden oy vermem ama parti kurup kurmaması kendisine kalmış...
Amazon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 10.07.2008, 23:53   #27
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdullah58 Şuan abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2010 13:53

Tecrübe Puanı: 667 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: Abdullatif Şener Bey yeni bir parti kurmalı mı?

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
erbakanı gonulden severım fakat kendısınde taktık hatası sozkonusu.o yapmak ıstedıgını yapamamaya mahkum bırı.onun dıkkafalı sert tavrı ıle hıcbırsey yapamadıgını gorduk.28 subat surecınde masaya yumrugunu vurup ıstıfa etse ıdı akp zaten olmayacaktı.rte donemınde yıne en rahat basortulu ınsanlar hastanelerde calısabılıyor az da olsa korkarak saklanarakta olsa.yoksa erbakan pırımızdır .zekı oldukca ıyı dusunen bırı fakat dedıgım gıbı ne yazık hatıceye degıl netıceye bakmak gerekır.ımam hatıpler ne yazık onun yanlıs tavırları yuzunden kapandı.yanı onun ıstegı ıle degıl onun bırılerının ekmegıne yag surecek sozlerı ıle.
ERBAKAN HOCAYI RAHAT BIRAKTILARMIKI
O ZAMANKI SIVIL DERNEKLER-BASIN-HALK BÖYLE DARBEYE KARSI CIKTIMIKI
SONRA CARI ACIK 40 MILYAR DOLAR OLDU BUNU NASIL KAPATIYORUZ
NEDEN DÜNYADA EN YÜKSEK FAIZ VEREN TÜRKIYE
VE BU KADAR OLAYLARA RAGMEN DÖVIZ KACMIYOR ?? NEDEN HIC SORDUNMU
AKP NIN KAPATILMASINA-AMARIKA-AVRUPA HEP KARSI CIKIYORLAR
PEKI HOCANIN PARTISINI KAPATINCA SESLERI CIKMIYORDU
VE INSANDAN UTANMAZLAR ALLAHTAN KORKMAZ SAHTEKAR AVRUPALI INSAN HAKLARI SAVUNUCULARI 80 YASINDAKI ADAMDAN HALA KORKUYORLAR EVE HAPSETTIRDILER
ERBAKANDA MASONLARIN FIKRIYLE-MÜSLÜMANLARIN ZIKRIYLE HARAKET ETSEYDI SIMDI BASBAKANLIGI BITIRMIS-CUMHURBASKANIYDI
AMA O DAVA ADAMI MAKAM ADAMI DEGIL
ADAMA PAPAZ CÜPPESI GIYDIRIRLER ADINADA DOKTORLUK ÜNVANI DERLER
ADAMIN BOYNUNA HAC TAKARLAR EN BÜYÜK DEMOKRASI ÖDÜLÜ DERLER
ADAMIN KARISIYLA DANS EDERLER ADINADA NIKAH SAHITI BU DERLER
VE SENI BÖYLE INANCINA TERS GELEN HERSEYE ALISTIRIRLAR KARSILIGIDA KOLTUKTUR
ERBAKAN HOCAM BUNLARI ISTEMEDIGI ICIN SIMDI YASAKLIDIR
ONUN ICIN DÜNYADA VE TÜRKIYEDE YALNIZ KALMISTIR-NEFSINI DEGIL INANCINI ÖN PLANDA TUTMUSTUR
YABANCILAR BIZI DESTEKLIYORSA BIR SEBEPI VARDIR ARKADASIM
AVRUPALILAR IMRALIDAKI TERÖRISTEDE COK DESTEKVERIYORLAR SEVDIKLERINDENMI
VARDIR BIR CIKARLARI
SELAM VE DUAYLA
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 11.07.2008, 00:03   #28
kasparix
Usta Yiğido

SUSURLUK DA FASO FİSOMUYDU SİZCE????
Alt 11.07.2008, 00:18   #29
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdullah58 Şuan abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2010 13:53

Tecrübe Puanı: 667 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: Abdullatif Şener Bey yeni bir parti kurmalı mı?

Alıntı:
kasparix Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SUSURLUK DA FASO FİSOMUYDU SİZCE????

SEN DAHA ERBAKAN HOCANIN NE DEMEK ISTEDIGINI ANLAMAMISSIN
SANA NASIL ANLATAYIMKI
TÜRKIYEDE BU YASANALARDAN SONRA-AMARIKANIN KOMSULARIMIZA VE MÜSLÜMANLARA YAPTIKLARI ZULÜMLERI VE TÜRKIYEYE KARSI HACLILARIN YAPTIKLARINI ERBAKAN HOCAM GÖRDÜGÜ VE BILDIGI ICIN EY TÜRK MILLETI SIZI BU UFAK OLAYLARLA OYALAMASINLAR ;UYANIN ARTIK DEDI :BAK SIMDI BASIMIZA NE CETELER CIKTI AHADA DEVLETI HORTUMLAYANLAR:SOYANLAR
MAFYA ÜZERINE GIDILEMEYEN ÖRTÜLÜÖDENEK-DEMEKKI GÜNDEMDE SUSURLIKTAN BASKA DAHA ÖNEMLI OLAYLAR OLUYORMUS TÜRKIYEMIZDE
DEMEKKI SUSURLUK BUNLARIN YANINDA FASO ;FISOYMUS ARKADASIM
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 11.07.2008, 00:34   #30
kasparix
Usta Yiğido

YOK YANLIŞ ANLADINIZ BEN ONU SADECE SORU NİTELİĞİYLE SORMUSDUM VE SİZİN SİYASİ USLÜBUNUZUDA GÖRMÜŞ OLDUM...BU ÜLKEDE İŞLER BU KURALALR BU OYUN BU İSE OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNAMAK GEREKMEZMİYDİ SORUYORUM ŞİMDİ SİZE ABİİ..İTE HIRLARSAN İT ÜZERİNE GELİR...SENİ ÖNCE TEK BAŞINA İKTİDARA GETİRİRLER...HEYT MEYDAN BOŞ GÖRÜNÜR HEYT KİM TUTAR SENİ BACIMIN ÖRTÜSÜ SEYHİMİN AKŞAM YEMEĞİ ALAŞAĞI YAPARLAR ABİ...UYARILARDA DİKKATE ALIMAZSA OLACAK OLUR ...SİNCANDAN YÜRÜDÜ VERİRLER.... 500 BİN UYEMİZ VAR EŞ ÇOLK ÇOCUK DANA BALA BİZ YÜZDE ONU ALIRIZ SİYASETİ,, HAÇLI MUHABBETİ SİYONİZM KORKUSU BUNLAR GERİDE KALDI BE ABİ ŞENERDE İŞDE ÇIKARAMAMIŞ O GÖMLEĞİ HALE DENİYO ZORLUYO YA BAĞIMSIZ OL YAP YAPACAKALRINI..ÖNCE HÜP SONRA GÜM MÜ OLMAK İSTİYO ...O KADAR İLERİSİNİ GÖREMİYO AMA BEN GÖRÜYORUM...
BU ÜLKE ATATÜRKÜ DİNİ MİLİ MANEVİ DEĞERLERİ SİYASETE ALET EDENLERİN YÜZÜNDEN BİR ADIM İLERİ ATTTIYSA 2 ADIM HATTA 3 ADIM GERİYE GELDİ...YETER YA BU ZİHNİYETLE NEREYE KADAR DEVAM EDEBİLİRDİK Kİ??
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)