Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sanatçılardan AKP'ye büyük tepki. Kaygılıyız! - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.03.2012, 00:01   #21
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 950 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sanatçılardan AKP'ye büyük tepki. Kaygılıyız!

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
işinize gelmiyorsa yorum yazmayın diyen de sizsiziniz,elestirmeli,tartışm alı, herkes özgürce istedigini yazmalı diyen de sizsiniz. Tezat olmuyor mu bu.
Evet herkesin görüşünü yazması elbetteki hakkı ancak format dışına çıkmadan seviyeli ve düzeyli şekilde olduğunda buna kimsenin birşey deme hakkı yok.
Bunu istemek neden tezat oluştursun buna bir anlam veremedim.Bu ülkede kimse hükümeti eleştirmeyecekmi herşeyine eyvallahmı demek gerekiyor? Eleştiriye açık olmak zarar getirmez doğruyu bulmak için eleştriye açık olmalıyız..
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 06:27   #22
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 922 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sayın ÖnceVatan onların gerçekleri görmeye tahammülü yok. İlk defa bir konu açtım ve onu da çekemediler. Burda o kadar boş muhabbetler görüyorum o kadar çocukca muhabbetler. Şurda aklı başında yorum yapan birkaç kişi kalmış, yakında onları da kaybedecekler.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 08:21   #23
Alibaba58
Usta Yiğido

Doğru size göre yıllarını sanata vermiş, halka malolmuş insanlar sanatçı olamaz. Sizin sanatçılarınız Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan. En son yaşadıkları rezillikten sonra bayadır görünmüyorlar.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 09:50   #24
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Sivasla alakalı olmayan konu fazla katılıyorum. Burda amac hükümet karsıtı bir konu olsun da ne olursa olsun. Sanatcılar kaygılıymıs. Onlar kime göre sanatcı.kaygılılarsa baska ülkede yasasınlar.
İlahi Cley Şu yorumuna kadar kah sana kah muhalif arkadaşlara destek verdim ama kendine bu kadar muhalif olacağını sanmazdım Beğenmiyorsanız yazmayın diyenlere kızdığında hak verdiğim gibi yukarıdaki yorumuna da şaşırdım

Konuya gelirsek. Sivaslilar.net'de her konu tartışılabilir ki hareketlenmesi için de tartışılmalı. Yeterki bazı değerlere saygı gösterelim.

Herkese söylüyorum. İnsanların muhalif olması doğaldır. Sanatçıların kaygılı olması da doğaldır. Yaptıkları eserler yıktırılıyor, bir avuç şaklaban deniliyorsa haklarında, soytarı deniyorsa, sanata değer verilmiyorsa, sinemalar AVM oluyorsa sanatçılar kaygılı olmayacak da ben mi olacağım? Ülkenin %50'si aptaldır şudur budur gibi sözler kadar da ahmakça bir söylem yoktur. Halk tercihini yapmıştır, ona koyun demek saftilliktir. Demek ki karşı olanlar kendisini iyi anlatamamışlar. Sonuçlar hakkında da şüphelerim olmakla birlikte AKP'nin güçlü bir şekilde geleceğini de zaten biliyorduk. Bu 50 olmaz 40 olur ama gelecekti iktidara. Ancak 10 yıldır iktidarda olan bir parti, tek başına iktidar hatta öylesine iktidar ki Yargı elinde, Polis elinde, TSK elinde, MİT elinde, Üniversiteler Elinde. Vekillerin dokunulmazlığı kalksın derken, adi suçlar haricinde devlet memurlarına kovuşturma hakkı üstünden izine tabii değilken şimdi her türlü dokunulmazlığa sahip bürokratları olan bir hükümet ve hala nasıl becerebiliyorlarsa MAZLUMlar... Ecevit dönemi bitti, Baykal dönemi bitti, Kılıçtaroğlu' na zaten söyleyecek birşey bulamıyor, İnönü dönemi bitti söz söyleyecek adam kalmadı dönem kalmadı yakında Atatürk dönemini de eleştirecekler neredeyse. Her dönemin kendi zamanına göre yorumlanması gerektiği ilkesini yok sayarak. Bu arada da sanki 2-3 yıldır iktidarlarmış gibi davranacak, ülkedeki bölünmüşlük havasının, ekonominin, yolsuzluğun sorumlusu CHP'ymiş gibi yapacaklar. O konuda da tebrik ederim kendilerini 10 yıldır iktidarda olup da tüm cumhuriyet döneminin 2 katı borçlanma ile, her sene 2 kat artan cari açık ile, iktidara geldiklerinde yılda 2-3 terör olayı olurken birer ikişer değil üçer beşer onar değil yirmişer yirmişer şehit düşerken çocuklar, suçlu Atatürk suçlu İnönü suçlu Ecevit Baykal Bahçeli... Sanki son 10 yıldır onlar iktidar değil...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 10:09   #25
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 690 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sizin gibi dusunmeyenleri 2.sınıf vatandas gibi gormek sizin isiniz. Girmesin, yazmasın,bilmesin,okumasın vs. Tek tip kafayapısı yaratmak da sizin isiniz. Yasakcı zihniyetler bitti artik. Bosuna yorulmayın.
Şu an yapılanlar tek tip adam oluşturma isteği değil midir?

Dindar gençlik yetiştireceğiz söylemi bu tek tip adam yaratma isteğinin en çarpıcı örneği değil midir?
Bunun yerine düşünen, istediğini seçebilen bir gençlik yetiştireceğiz daha doğru bir tercih olmaz mıydı?

Ayrıca yazınızın altına teşekkür atan, ve sizin gibi hayata bakan bir zerzavatın şu edepsiz çıkışı kendisi gibi düşünmeyen insanları nasıl gördüğünün örneği değil midir?

Alıntı:
serhat_58 Nickli Üyeden Al?nt?
lan korkacan tabi, gecen foruma yazmissin , coluk cocugum var,tehdit ediliyom diye, erkek adam oyle kari gibi yazmaz, bizim sorunumuz tek sen ,
Güyya yöneticisi göreviniz var forumda
Bu adamı hala bu forumda tutarak onun gibi düşündüğünüzü göstermiyor musunuz?
Bu mudur sizin gibi düşünmeyene tahammülünüz..

Takiyye yapın bakalım....
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 10:15   #26
Alibaba58
Usta Yiğido

Küfür etmek, tehdit etmek serbest artık sanırım. Utanmadan birde forumda yazmış açık açık küfürlerini. Şu siteye misafir olarak girenlerden utanıyorum.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 10:24   #27
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

sayın Kaos sizi her ne kadar sevmesem de , size yapılan terbiyesizlige tepkimizi gösterdik. Son zamanlarda pek giremiyorum foruma. Ôzel mesajla yazılanlardan haberim yok. Baska bir arkadasa iletmissiniz galiba şikayetinizi. Yine söyleyim en ufak bir sevgim olmasa da sitenin farklı renklerinden birisiniz.
Alt 01.03.2012, 10:37   #28
Alibaba58
Usta Yiğido

Yoruma bakar mısınız sizi sevmesemde. Peki ne yaptınız? Forumda küfür eden biri hala siteye girebiliyor. Kimi kandırıyorsunuz?
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2012, 10:49   #29
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Arkadasım sevmiyorum kendisini o da beni sevmiyor. Iki tarafın da memnun oldugunu düsünüyorum. Söz konusu arkadas yasaklanmısti ama yasagı kaldırılmıs kim neye göre kaldırdı haberim yok.
Alt 01.03.2012, 10:51   #30
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 690 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sayın Kaos sizi her ne kadar sevmesem de , size yapılan terbiyesizlige tepkimizi gösterdik. Son zamanlarda pek giremiyorum foruma. Ôzel mesajla yazılanlardan haberim yok. Baska bir arkadasa iletmissiniz galiba şikayetinizi. Yine söyleyim en ufak bir sevgim olmasa da sitenin farklı renklerinden birisiniz.
İnsanlar birbirlerini sevmek zorunda değiller zaten...
Olması gereken hiç sevmediğine tahammül edebilmek, onun kişilik haklarını sonuna kadar savunabilmektir diye düşünüyorum..
Tek tip insan kavramına karşı oluşumda bundandır..
Kimse kimse gibi düşünmek zorunda değil.
Eleştirim bunadır..
Demokrasi anlayışımın da, Laiklik anlayışımın da temeli budur..
Korkum ve serzenişim "Muhafazakarlığı" kendi inandıklarını barış içinde yaşamak yerine kendisi gibi olmayanları ezmek yok etmek üzerinedir..

Korkum
Alıntı:
serhat_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
onlarin hepsini mermiye dizecen, baska biseyden anlamazlar
Gibi düşünenlerin "Güyya Muhafazakar" duruşuyla hiçte az olmadıklarındandır..

Bulunduğum kurumda her düşünceden insana karşı duruşumu tüm iş arkadaşlarım öğrencilerim bilir.. Her birinin hakkını sonuna kadar savunurum.

Ama bu savunuya rağmen olanlara bakıp benim istediğim gibi düşünebilme ve yaşayabilme konusunda ki tedirginliğimi dile getirmemi yadırgayamazsınız..
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)