Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Atatürk ve Sivas
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Atatürk ve Sivas Atattürk ve Sivas

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.11.2008, 21:32   #21
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Atatürk Genci misiniz?

Olaya tek tip açıdan bakıyorsunuz,
Şimdi Hüsyin Üzmez dini kullandı bir nane yedi diye tüm müslüman insanlarımı karalamak lazım.? O gençler öyle diye neden genel Atatürk sevenlerine mal ediyorsunuz anlamış değilim.
Atatürkü Sevmiyorsanız bari susun planlı ve sistematik saldırılardanda bir vazgeçin, rica ediyorum bu konuda daha fazla gerginliğe neden olmadan görüşler belirtilsin.Heleki bu günde çok üzücü.
Arkadaşımız emek vermiş bir konu açmış onada saygılı olalım.
Alt 10.11.2008, 21:36   #22
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1344 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bakın sonbahar hanım,
Olaya tek tip açıdan bakıyorsunuz,
Şimdi Hüsyin Üzmez dini kullandı bir nane yedi diye tüm müslüman insanlarımı karalamak lazım.? O gençler öyle diye neden genel Atatürk sevenlerine mal ediyorsunuz anlamış değilim.
Atatürkü Sevmiyorsanız bari susun planlı ve sistematik saldırılardanda bir vazgeçin, rica ediyorum bu konuda daha fazla gerginliğe neden olmadan görüşler belirtilsin.Heleki bu günde çok üzücü.
Arkadaşımız emek vermiş bir konu açmış onada saygılı olalım.
Abim ben bu konuyu açalı aylarrrrr oldu saygısızlık da yok siz devam edin heycanlı oluyor
Alt 10.11.2008, 22:00   #23
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Burada papatya falı açılmamış,ki "Seviyor" " Sevmiyor" yorumları yapalım,
Ben, bu ülkeyi o şartlardan bu duruma getiren bir büyüğe bir öndere bir eşsiz insana "sevmiyorum" demeyi küçümsemeyi kusura bakmayın ama saygısızlık olarak algılarım. Sevmiyorsanızda içinizden söyleyin bari, sevenler tepki vermesin.
Atattürk'ü sevmemek: Cumhuriyeti sevmemektir,
Atatürk'ü sevmemek: Onun ilkelerini inkar etmektir,
Atatürkü sevmemek: Geriye adım atmak bağnazlık demektir,
Atatürk'ü sevmemek: Cumhuriyeti istememektir.

Atatürük'ü sevmek onun bedeni yapısı değildir, onun fikirleri, onun görüşleri onun kurduğu Cumhuriyettir.

hanım bunları kabullniyorsan "sevme" kardeşim elbetteki Ulu Önderimizin getirdiği kimilerinin araç diye bindiği, indiği bir demokrasimiz var
sende bin sende in kardeşim kim ne diyecek... buyurun...bakalım kolay gelsin...
Alt 10.11.2008, 22:10   #24
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 791 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Cahil kafalar bulunduğu sürece geçmişi yaşamak ileriye bakamamk normaldir eğerki bazı kafaların ısrarla Ab'ye girme girişimleri bizi başarıya değil tam tersine yoksulluğun birebir içersine atacaktır....

Yüzyıllar boyunca Avrupa bizim yazdığımız kitaplarla ders gördü oysa şimdi biz onların yazdıklarıyla ders görüyoruz...

Atamız bize bu yolda bir çizgi çizdi oysaki biz onun yaptıklarını geliştirmek bi yana hep aynı çişzgide tuttuk biz bunu yaparken Avrupa ve diğer gelişmiş ülkeler bizi yün kere bin kere geçti!

Ben bu şekilde Atatürk genci değilim!

Ben Atamızın hep ileriye bakan hep yüksek tutan hedefleri olan o büyük Atatürk genciyim!

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 22:13   #25
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 795 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Lafları ısrarla ve kasıtlı olarak başka yönlere çekmeye çalışanlara söyleyecek sözüm yoktur!

Mesajlarımı sildim.

Selametle.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2008, 22:15   #26
Sivasprensi
Tecrübeli Yiğido

Sivasprensi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sivasprensi Şuan Sivasprensi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.01.2011 18:34

Tecrübe Puanı: 633 Sivasprensi FAZLA SÖZE GEREK YOKSivasprensi FAZLA SÖZE GEREK YOKSivasprensi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Atatürk Genci misiniz?

Alıntı:
yasinsahins Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben atatürk genci değilim ne olacak
siteye üye oluyosun güzel hosgeldın daha kendını tanıtmamıssın sadece tek bı mesaj yazmıssın oda ınsanları bırbırıne düsürmeye yeter tek bı cümle kurmussun kımse hıc bıseye mecbur dııl ama yazıklar olsun dıyorum sadece
Alt 14.02.2009, 11:32   #27
tatli-dilli
Usta Yiğido

tatli-dilli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tatli-dilli Şuan tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2009 23:37

Tecrübe Puanı: 850 tatli-dilli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ata'min yasadigi dönemde yasamayi cok isterdim,
o ruhu o milliyetciligi birligi tatmak isterdim,
gerektigi yerde memleketim icin ölmeyi
bana emreden bir atam olurdu hic degilse,
özü sözü bir, bir liderimiz olurdu,
evet ben atatürkcüyüm,
ve atatürk genciyim,
bu benim müslüman olmama
ve dinime bagli olmama asla da engel olmadi...
tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)