Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.01.2009, 15:27   #21
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 865 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Bize ne Gazze'den!!!

Ya Baykal Ne konuştugunu biliyormu ki.İşte laf olsun diye konuşuyor.Bu Baykal 500 Yıl daha Chpnin başında dursa ,Chp 500 yıl Başa gelemez.Gitsin Gazzede 2 saat dursun bakalım bizemiymiş görsün bakalım kansız.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.01.2009, 16:26   #22
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1028 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İşin özüne dönüldüğünde basının lafları cımbızlayarak, saptırarak, sanki sırf o sözü sarf etmiş gibi başlık kullanarak, kişileri zor durumda bırakmak tartışma ortamı yaratmak tan başka birşey değildir. Ben şuna inanıyorumli bu haberi yapan, yayan, taşıyan kadar Deniz Baykal'da Filsitin'de Gazze'de yaşanan vahşetten hepimiz gibi, derin üzüntü duymuştur. Bir söz vardır "Öküzün altında buzağı aramak" buna beziyo bu durum.

.
bu deniz baykala yapılıncamı cımbız olayı aklınıza geldi geçmişte bir çok parti liderinin sözleri makaslanıp verilirken sesiniz çıkmıyordu lütfen bütün olaylara objektif bakınız
Alt 21.01.2009, 16:35   #23
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1028 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bir insan söylemediği sözlerden dolayı bu kadar hakarete uğrayamaz,
Baykal Bize ne Gazze'den diye bir söz kullanmamıştır ve Türkiye'ye yıllarca hizmet etmiş birisine böyle hakaretlerde edilmemeli.

İsmet Paşa bu ülkeyi kurtaran komutanların başında gelir ama siyasettede ona atılan bu iftiralar yıllar sonra O'nunda böyle hakaretlere uğramasına neden olmuştur, sitemizin de bu başlık altında böyle iftira ve yalana, hakaret ve beddualara alet olmasından dolayı çok üzülüyorum.

Bu iftirayı atan yalan haber yapan CHA'nı Allah'a emanet ediyorum, hakaret edenlerinde her yazılana kanmayın böyle böyle bizi ayrıştırıyor, aramızı bozuyorlar diyorum.

Saygılar...
bu medya öncedenda yapıyodu bunu ama o zaman size göre haklıydı aradan ne geçti a parti liderine yapılınca normal b parti liderine yapılınca yanlış yine tekrar ediyorum lütfen objektif olun
Alt 21.01.2009, 17:42   #24
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
yiğidoturan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu deniz baykala yapılıncamı cımbız olayı aklınıza geldi geçmişte bir çok parti liderinin sözleri makaslanıp verilirken sesiniz çıkmıyordu lütfen bütün olaylara objektif bakınız
Yiğido turan Kardeşim,
Burada ben söz ederken ayrım yaparak söylemedim. Genel anlamda.Zaten sanırım sezgileriniz yanılarak öyle bir şeye karar verdi. İki tane doğru olmayacağına göre "Doğru tektir" Basın bunu yeni yapmıyor, eskiden beri var.Ben bunu her zaman söylerim. Eskidende Erbakan'ın "kanlımı olacak kansızmı olacak" Cümlesini aylarca sanki o kelime söylenmiş gibi göstermişlerdi.
Gündem de şimdi de bu olunca haliyle bu örnek gösterildi. Bazı siaysetçileri sevmeyebilirsiniz normaldir, fakat yalnış bir davranışı eskiden böyleydi diye savunmanız biraz çelişki yaratmıyor mu ? Basının cımbızlama şekli eskidende yalnıştı şimdide yalnış, Demirel'in dediği gibi "vaaamıı bundan başkaaa başkaa izaaaahh taaazzıı"

.
Alt 21.01.2009, 18:06   #25
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
yiğidoturan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu medya öncedenda yapıyodu bunu ama o zaman size göre haklıydı aradan ne geçti a parti liderine yapılınca normal b parti liderine yapılınca yanlış yine tekrar ediyorum lütfen objektif olun
Gardaşım, sizde kabul ediyorsunuz böyle birşey olduğunu yani.Beni tanımadığınız için böyle bir düşüncede olmanız doğrudur ancak ben eskiden beri bu olayın karşısındayım. Toplum içerisindede bu fikrimi herzaman söylemişimdir, üniversiteler şu anki medya sistemine karşı iletişimciler yetiştirmeli. Buradaki sözlerde cımbız olayı bile yok. Olmayan cümleler yaratılıyor o yüzden hiçbir basın kuruluşunda yer bulmadı. Ana muhalefet partisi "Bize ne Gazze'den" diyecek yer yerinden oynamayacak Türkiye'de. burada olay biraz farklı.
Cımbız olayına bende sonuna kadar karşıyım, kimse niyet okumamalı. Buradaki olaya şiddetle karşıyım birisinin söylemediği sözler yüzünden böyle hakaretlere uğraması ayıptır, kaldıki sizin alıntıladığınız yorumumda geçmişten başka bir örnek vermişim, bu geçmişten beri yapılıyor ve herzaman olduğu gibi şimdide karşıyım...

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.01.2009, 21:52   #26
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 791 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Vay vay Deniz Baykal söylemiş ha ya bırakın bu yalan haberleri tamam kendisini sevmem ama böyle birşeyde demedi...

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2009, 10:52   #27
kübra_çakmak58
Yeni Yiğido

kübra_çakmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kübra_çakmak58 Şuan kübra_çakmak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.06.2011 10:49
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 0 kübra_çakmak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bunu söyleyen insan olamaz ya(!!!!!) onlar bizim müslüman kardeşlerimiz tabi ki yanlarında sonunda kadar olucaz...
zaten müslüman olan anlar...deniz baykal ne anlar ki???????
kübra_çakmak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)