Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas 2010 Yatırım Rotası - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas' ta Yatırım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas' ta Yatırım Sivasa Yatırım, Sivas Yatırım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.01.2010, 22:55   #31
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1268 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas 2010 Yatırım Rotası

Valla kardeş gerçekten kıskandım çünkü kıskanılmayacak gibi değil.Helal olsun!
Alt 05.01.2010, 19:30   #32
BuRuCiYe
Yeni Yiğido
NO AVATAR

BuRuCiYe Şuan BuRuCiYe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2010 21:37

Tecrübe Puanı: 0 BuRuCiYe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Malasef Sivasın Geleceğini Değiştirecek Yatırım Yok Aksine Tam tersi geriliyoruz fabrikalar kapatılıyor İş imkanları azalıyor Sanki büyük bir köy Durumunda.
BuRuCiYe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı BuRuCiYe'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.01.2010, 12:04   #33
memet24
Tecrübeli Yiğido

memet24 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

memet24 Şuan memet24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2014 18:09

Tecrübe Puanı: 588 memet24 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasta ne valilin sözü geçiyor ne belediye başkanının sivasta osman yıldırım nediyorsa oooooooooooooooooooooooooooooo oooooooo
vallahi billahi seninle şimdi.
memet24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar memet24'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 21:01   #34
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 635 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uzun zamandır sited girmek fırsatım olmadı;bu sıralar Sivasspor. com da geziniyorum..Bugün de acaba neler var neler yok diye siteye girdim..Göüyorum ki eski tas eski hamam..Geçen 2 yılda olduğu gibi biz yine mesaj yazıyoruz ama Sivas2ta yine henüz hiçbir şey yok;adeta yaprak kımıldamıyor...Arkadaşların bahsettiği TEKEL binası alanı oldukça geniş bir alan..Buraya bence içinde Devlet Tiyatrosu ve Kütüphanenin de yer aldığı güzel bir proje yapılabilir..Eğer G.Osman Paşa ilköğretim Okuluna yakınlarda başka bir yer bulunup okul buraya yapıla bilirse o zaman G. Osman Paşa i.ö.o. nun arsası da katılarak Büyük bir kültür Merkezi de inşa edilebilir...2. olarak Kaptan inşaatın eski terminal binasının arssını aldığını biliyoruz;acaba buraya ne yapılacak diye herkes düşünüyor...Ben bu konuda bir duyum aldım..Bu yapılacak şeyin projesi de çizdirilmiş durumda ..Ama ben görmedim...Oraya Kayseri Park türünde bir tesiisn yapılması düşünülüyormuş...Yalnız proje aynısı fdeğilmiş..Yapılacak tesisin 3-4 katına Kayseri Park tür bir şey yapılacakmış;üst tarfına ise 6-7 katlı binalar yapılacakmış..Çok ilginç bir proj düşünülüyor anlaşılan..Ben bu bahsedilen projenin bir benzerini yıllar önce görevl yaptığım D.bakırda görmüştüm..Aynı projede burada yapılacak herhalde..Merak eden İnternette Diyarbakır Galerya diye yazar ve bu tesis hakkında bilgi alır..Umarım yeni tesis ve düşünülen tesisler Sivas'ta canlılıklar yaşatır..İnanın şu sıralar Sivas'ın bu canlılığa çok ihtiyacı var..Sivas'a bir çöp dikenden Allah razı olsun...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar eyuphulagu'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 21:05   #35
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1268 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Stadyum için tüm protokoller yapılmış,imzalar atılmış.Projeler çizliyormuş şuanda.İnşallah tez vakitte görürüz bir resmini projenein..
Alt 10.01.2010, 21:07   #36
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1170 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Görürüz Ötüken görürüz de zaten geçen hafta haberdar olduğumuz için bu protokolden herkes ayakta ya 20-25000 kişilik bir stad olacak ne yazık ki...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 21:38   #37
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 771 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Uzun zamandır sited girmek fırsatım olmadı;bu sıralar Sivasspor. com da geziniyorum..Bugün de acaba neler var neler yok diye siteye girdim..Göüyorum ki eski tas eski hamam..Geçen 2 yılda olduğu gibi biz yine mesaj yazıyoruz ama Sivas2ta yine henüz hiçbir şey yok;adeta yaprak kımıldamıyor...Arkadaşların bahsettiği TEKEL binası alanı oldukça geniş bir alan..Buraya bence içinde Devlet Tiyatrosu ve Kütüphanenin de yer aldığı güzel bir proje yapılabilir..Eğer G.Osman Paşa ilköğretim Okuluna yakınlarda başka bir yer bulunup okul buraya yapıla bilirse o zaman G. Osman Paşa i.ö.o. nun arsası da katılarak Büyük bir kültür Merkezi de inşa edilebilir...2. olarak Kaptan inşaatın eski terminal binasının arssını aldığını biliyoruz;acaba buraya ne yapılacak diye herkes düşünüyor...Ben bu konuda bir duyum aldım..Bu yapılacak şeyin projesi de çizdirilmiş durumda ..Ama ben görmedim...Oraya Kayseri Park türünde bir tesiisn yapılması düşünülüyormuş...Yalnız proje aynısı fdeğilmiş..Yapılacak tesisin 3-4 katına Kayseri Park tür bir şey yapılacakmış;üst tarfına ise 6-7 katlı binalar yapılacakmış..Çok ilginç bir proj düşünülüyor anlaşılan..Ben bu bahsedilen projenin bir benzerini yıllar önce görevl yaptığım D.bakırda görmüştüm..Aynı projede burada yapılacak herhalde..Merak eden İnternette Diyarbakır Galerya diye yazar ve bu tesis hakkında bilgi alır..Umarım yeni tesis ve düşünülen tesisler Sivas'ta canlılıklar yaşatır..İnanın şu sıralar Sivas'ın bu canlılığa çok ihtiyacı var..Sivas'a bir çöp dikenden Allah razı olsun...
Eski garajların bulunduğu alana,Kaptan İnşaat bir avm yapacak, üç katlı olacak bu avmnin üstünde yaklaşık 9-10 kat daireler inşa edilecek, yanlız bu daireler biraz daha farklı olacak, daha lüks, daha büyük, hatta dubleks daireler vs. Bulunduğu bölgeye canlılık getirecektir. Park City'de düşülen hataya düşmeyecekler, içerisinde geniş bir meydanın bulunduğu ve bütün katlardaki dükkanların bu alana baktığı bir proje üzerinde çalıştıklarını biliyorum, güzel olacak inşallah.
Alt 10.01.2010, 21:58   #38
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Görürüz Ötüken görürüz de zaten geçen hafta haberdar olduğumuz için bu protokolden herkes ayakta ya 20-25000 kişilik bir stad olacak ne yazık ki...
Abi nedense stadın 30.000 kişilikten daha küçük olmayacağı yönnüde kuvvetli bir his ve mutluluk var...Sivas'ta yaşayan birisi olarak tuhaf bir durum..
Alt 10.01.2010, 22:03   #39
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1315 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

stadı büyütseler de bu sefer Sivasspor küçüldü. var bunda bir hikmet..
Alt 10.01.2010, 22:41   #40
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Çünkü Sami Aydın otogarı taşıyalım verelm burayı büyük yatırım çok istihdam sağlar dediği zaman, başta TSO başkanı olmak üzere çoğu insan onu peşkeş çekmekle suçladı. Böyle bunun gibi bir çok şey var. Burda kişilere takılmadan sorunun şu olduğunu belirteyim YÖNETEN insanların önceliği Sivas değil kendileri olmuş.
Bu anlayış herkeste var.Sonuçta terminal bir yere taşınacak ve o yer mutlaka birisine ait olacak ve en az birisi kar edecek bu işten!İşte buna muhalif partideysen peşkeş çekmek denir..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)