Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence > Komik Resimler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Komik Resimler Komik resimler burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.03.2008, 22:55   #31
FatihCan
Usta Yiğido

FatihCan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FatihCan Şuan FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.07.2009 14:15

Tecrübe Puanı: 751 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: -->: İşte Baykal'ın MSN'i Listesi

Alıntı:
Sabiha Serin Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şaka mahiyetinde yapılan bu tür bir paylaşım hiçte hoş değil.
Tamamen burcu burcu Sivas kokan bu güzel sitemize kim olursa olsun siyaset girmesini tasvip etmiyorum. Her türlü siyasi görüşe saygı duyup Sivas'a ve Sivas'lıya yakışır paylaşımlar olmasını dilerim.
Saygılarımla
Siyaset hayatın ta kendisidir abla siyasetin olmadığı hiçbir yer yok buna paralel olarakta bir paylaşm sitesi olan sivaslılar.net sitesinde de siyaset var..

Bence önemli olan demokratik bir ortamda siyaset yapmak Sivasımızı ve Siyasetimizi dahada ileriye götürecektir benim inancım uslup olumlu ve kırıcı olmamak şartıyla tabi.
Alt 22.03.2008, 23:22   #32
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1046 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: İşte Baykal'ın MSN'i Listesi

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sweetgirl bacım,
Sen rahat ol, Başbakan'ın TSK den korktuğu felan yok,zaten kurum olarakta onun başında görünüyor.Yani TSK'leride başbakanlığa bağlı.Bizlerde en az sizler kadar karşıyız darbelere.80" darbesinin acılarını hale çekiyoruz.Sadece mizah amaçlı bir konu açılmış Deniz Baykal'la ilgili bende RTE'le ilgili bir karikatürle katıldım hepsi bu. Madem bu kadar rahatsız oldunuz mod. arkadaşlar rica ediyorum o karikatürü çıkarsınlar. Demokrasiyi bu kadar benimsiyor seviyoruz ama nedense bu tür şeylere gelince hoşgörü hazımsızlık çekiyoruz.Bunlar olmalı yarın sizde benim sevmediğim tarzda bir karikatür ekleyebilirsin buna benim veya başkasının birşey demeye hakkı olamdığını düşünüyorum.Demokrasi kendi bünyesinde bu tarz şeyleri sindirir tahammülü ve hoşgörüyü unutmazsak tabiki.Saygılar.
hayir ben rahatsiz olmadim abi yanlis anladin
ben bu karikatürü anlamadigimi söyledim
bananeeeeee türkiyedeki siyasetden yaaa
ben burda dogmusum burda büyümüsüm
sivas hasreti cekiyorum ama gidipde sivasa yerlesemem bu kesin
ayriyetden ben almanyanin herseyinden faydalanabilmek icin 18 yasimda Alman vatandasligina gectim
Secim sirasinda Alman partisine oyumu veririm. Ne MHP, ne CHP nede AKP'yi bilirim. Tabiki Türkiyenin iyiligini isterim ama Türkiyedeki insanlar bunu düsünmezken ben niye düsüneyim.
Benim her söyledigimi sen neden hemen böyle kötü yorumluyorsun anlamiyorum abi. Sadece karikatürünü biraz aciklamani istedim o kadar.
Eger herseye böyle kizip yok "rahatsiz oluyorsaniz" vs. diyeceksen ben hic yorum yazmim. Sadece hi hi edeyim ve gecip gideyim.
Hatta oldu olacak yorumlarimdan rahatsizlik duyuyorsaniz üyeligimi iptal ettireyim.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2008, 23:27   #33
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1046 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: -->: İşte Baykal'ın MSN'i Listesi

Alıntı:
Kadir58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Valla demin Tayyip in Namazlagi diye bir baslik acmistim, hemen yasaklandi. Mizahi sekilde bir resimdi
kardesim bi düsün bakalim
din ile alay edilirmi???
Din ile mizah yapilirmi???
Ben herseyi hosgörürüm ama Dinimiz "Islam" ile dalga gecildigi takdirde hosgörüm kaybolur.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2008, 19:54   #34
gly
Yeni Yiğido
NO AVATAR

gly Şuan gly isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2010 02:07

Tecrübe Puanı: 0 gly FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çocuktum henüz o yıllarda(yıl 1970, 75 arası olması gerekiyor. hiç unutamıyorum tv seyrediyorum... tv de haberlerde ağzından şu sözler dökülüyor... onlar değilmi hazreti hüseyini............., onlar değilmi...... devam ediyordu. uzatmayayım adeta şok olmuştum.... o günden beri baykal
Alt 23.03.2008, 19:54   #35
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 22:42

Tecrübe Puanı: 787 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sabih ve Vural ile aynı anda konuşuyorlardır herhalde. Telekonferans şeklinde. Üçlü zirve yapıp karara bağlıyorlardır ne yapacaklarını.
Alt 24.03.2008, 12:11   #36
gly
Yeni Yiğido
NO AVATAR

gly Şuan gly isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2010 02:07

Tecrübe Puanı: 0 gly FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
gly Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
çocuktum henüz o yıllarda(yıl 1970, 75 arası olması gerekiyor. hiç unutamıyorum tv seyrediyorum... tv de haberlerde ağzından şu sözler dökülüyor... onlar değilmi hazreti hüseyini............., onlar değilmi...... devam ediyordu. uzatmayayım adeta şok olmuştum.... o günden beri baykal
aynı hamam aynı tas.... değişen hiç birşey yok... baykal yine aynı baykal insanları geren, birbirine düşüren, ortalığı hallaç pamuğu gibi atan en önemlisi muhalefetlikten başka hiçbirşey yapamayan.... anca msn listesi haber olur ancak
Alt 03.04.2008, 21:16   #37
FatihCan
Usta Yiğido

FatihCan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FatihCan Şuan FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.07.2009 14:15

Tecrübe Puanı: 751 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
gly Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
aynı hamam aynı tas.... değişen hiç birşey yok... baykal yine aynı baykal insanları geren, birbirine düşüren, ortalığı hallaç pamuğu gibi atan en önemlisi muhalefetlikten başka hiçbirşey yapamayan.... anca msn listesi haber olur ancak

aynen katılıyorum arkadaşıma

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)