Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Sizce yeni çıkan yasa doğru mu?ve işe yarar mı?
Doğru karar ve işe yarar 468 48,75%
Karar doğru ama işe yaramaz 281 29,27%
Yanlış karar,işede yaramaz 152 15,83%
Fikrim yok! 59 6,15%
Katılımcı sayısı: 960. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.04.2008, 11:51   #41
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2160 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: YENİ SİGARA YASASI

kendi eden kendi bulur evet ama ben içmeyin diye de yalvarmıyorum cevrenizdekilere zarar vermeye ne hakkınız var ve hoşgörü diyorsunuz evet hoş göre göre çocuklara kadar gitti.Çok yumuşak davranmak,çok sert davranmak kadar kötüdür. derlerya Yanlış olanı kabul etmek bence hoşgörü değil sadece görmezden gelmektir.Bu da hoşgörüden ayırmamız gereken bir kavramdır. ayağına basan kişinin iyi boks yaptığını anlıyan bir kişinin aldırmazlığıda, hoşgörümüdür değildir. Hoşgörü doğru'nun tek olmayabileceğini, tek olduğu hallerde bile ortak yaşamın ancak uzlaşmayla mümkün Sık sık duyduğumuz, “karşı fikirlere de tahammül etmeliyiz” sözleri dahi, hoşgörünün dayanması gereken anlayışı değil her an patlamaya hazır bir tepkiyi anlatmaktır.
Hoşgörü, tahammül demek değildir. Sürekli olarak hoşgörülü olmayı nasihat etmek yerine niçin hoşgörülü olamadığımızı sorgulayan uzlaşmaya hazır bir topluma ihtiyacımız var

Benim düşüncem budur

zarara rizasiyla gidene merhamet edilmez ve layik degildir ..'' sonra durumunuzdan sekvaci olmayiniz

kendi düşen kendi iradesine sahip olur ok .

İradenizin gücünü kanıtlayarak, çevrenize iyi örnek olursunuz.

SİGARANIN KİMLİĞİ
Adı:Tütün
Soyadı: Sigara
Ana adı:Yaprak
Baba adı:Kök
Cinsi:Nikotin!!
Görevi:Kanser
Adresi:İnsan
Durağı: Dudak
Sokağı:Gırtlak
Caddesi:Bağırsak
Mahallesi:Akciğer
Kenti:ÖLÜM!!!
Eşi:Azrail
Sonu:MEZAR!!

nasihat almayana müsibet gerek heralde.

mesaj tan çok müsibet lazım dimi o zaman hak verirsiniz
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2008, 12:20   #42
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4510 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: --->: YENİ SİGARA YASASI

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sigara ve içki içene saygım yok baba içsin ALLAH dumanıyla boğsun inş. İçki içeninde boğazında kanserler dolsun inşallah

Eğer bi insan sigara içerek kendine zarar verirse ona hiç saygım yok çünkü ALLAH,ın verdiği bedene zarar veriyor...
Ben ne sigarayı nede ickiyi savunuyorum ben sadece sizin insanlara beddualarda bulnmanızı tasvip etmiyorum icen icer kardeşim sanane icenlerden biriside kalkıp sana beddua veya yanliş bir şey yazsa siz kabullenebilirmisiniz bu karış vermek beddua etmek hakkını siz nerden aldınız ne hakkınız varda icenlere bu derece ağır ithamlarda bulunuyorsunuz devlet üretip satıyor sana ne oluyor varsa tepkin mahkemelerin yolu acık git derdini orda anlat eğer bu memlekette demokrasi varsa insanlarda domokrasi dışına cıkmıyorlarsa o zaman senin yazdıkların bu insanları hiçe saymaktan öteye gitmez
Alt 22.04.2008, 13:00   #43
seva
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 2160 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: -->: --->: YENİ SİGARA YASASI

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben ne sigarayı nede ickiyi savunuyorum ben sadece sizin insanlara beddualarda bulnmanızı tasvip etmiyorum icen icer kardeşim sanane icenlerden biriside kalkıp sana beddua veya yanliş bir şey yazsa siz kabullenebilirmisiniz bu karış vermek beddua etmek hakkını siz nerden aldınız ne hakkınız varda icenlere bu derece ağır ithamlarda bulunuyorsunuz devlet üretip satıyor sana ne oluyor varsa tepkin mahkemelerin yolu acık git derdini orda anlat eğer bu memlekette demokrasi varsa insanlarda domokrasi dışına cıkmıyorlarsa o zaman senin yazdıkların bu insanları hiçe saymaktan öteye gitmez
Gebersinler banane kardeşim sigara içenden içki içenden gebersinler babam içiyor kardeşimde geberin diyorum bundan geberinde görün diyorum bundan dahs ağır bişey olamaz heralde bundan ağır ceza olamaz zaten hem devlet satıyorsa bize bizde sizde almayın
Alt 22.04.2008, 13:10   #44
altuntas58
Usta Yiğido

Standart -->: --->: -->: --->: YENİ SİGARA YASASI

Alıntı:
Gebersinler banane kardeşim sigara içenden içki içenden gebersinler babam içiyor kardeşimde geberin diyorum bundan geberinde görün diyorum bundan dahs ağır bişey olamaz heralde bundan ağır ceza olamaz zaten hem devlet satıyorsa bize bizde sizde almayın
Kullandığınız bu cümleleri bir hanım olarak size hiç yakıştıramıyorum bırakın el alemin ickisini sigarasını size bu konuda söz söylemek düşmez el alem için kötü düşüncelerinizi ,içinizde saklayın siz hanım hanımcık yorumlarınızı yazın bende diyorumki benim için ne düşünüyorsan allahta sana iki mislisini versin
Alt 22.04.2008, 13:27   #45
seva
Usta Yiğido

Standart --->: -->: --->: -->: --->: YENİ SİGARA YASASI

Alıntı:
Kullandığınız bu cümleleri bir hanım olarak size hiç yakıştıramıyorum bırakın el alemin ickisini sigarasını size bu konuda söz söylemek düşmez el alem için kötü düşüncelerinizi ,içinizde saklayın siz hanım hanımcık yorumlarınızı yazın bende diyorumki benim için ne düşünüyorsan allahta sana iki mislisini versin
insanlara çok iyimser yaklaşımız var galiba bence iyimser yaklaşmayın hep iyiler kaybediyor

sizin hakkınızda benim düşünmem size düşmez ne derseniz deyin umrumda değil.
Alt 22.04.2008, 13:44   #46
altuntas58
Usta Yiğido

Standart -->: --->: -->: --->: -->: --->: YENİ SİGARA YASASI

Alıntı:
insanlara çok iyimser yaklaşımız var galiba bence iyimser yaklaşmayın hep iyiler kaybediyor

Sizin bahsettiğiniz alışkanlıklardan birinide ben kullanamazmıyım bana haksızlık etmiyormusunuz sizin ne haddinizeki tiryakilere icki icenlere beddua ediyorsunuz eger siz bu alışkanlıkları yapanlara böyle düşünüyorsanız bende onların içinde olduğuma göre diyorumki benim için ne düşünüyorsan allahta sana ik katını versin ne demek istediğim gayet acık ve net
Alt 22.04.2008, 13:45   #47
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:

Siz yaşınızın iki katından fazla birine böylemi hitap ediyorsunuz? Bence bu şekli öğrenip ondan sonra akıl vermeye kalksanız çok daha iyi edersiniz.Belki bilmeyerek yaptınız ama, hiç hoş değildi.Çok garipsedim bu tutumunuzu.
Alt 22.04.2008, 14:01   #48
seva
Usta Yiğido

Standart --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: YENİ SİGARA YASASI

Alıntı:
Sizin bahsettiğiniz alışkanlıklardan birinide ben kullanamazmıyım bana haksızlık etmiyormusunuz sizin ne haddinizeki tiryakilere icki icenlere beddua ediyorsunuz eger siz bu alışkanlıkları yapanlara böyle düşünüyorsanız bende onların içinde olduğuma göre diyorumki benim için ne düşünüyorsan allahta sana ik katını versin ne demek istediğim gayet acık ve net
Herkes için geçerli diyorum büyük küçük farketmiyor siz içiyorsanuz
ne deyim ALLAH yardımcın olsun tabi sevenlerininde

marifetse içmeye devam edin

inatmış o zaman sigarayı bırakmada inat edin kardeşim zormuş zorlukla beraber kolaylıkta gelir kardeşim..

bırakamıyormuş bırak kardeşim daha sabret etki sabrının karşılığı elbet verilir.

abartmaymış miş mişda şuymuşta buymuşta bunlarla bahane bulupta kendinizi kandırmayın.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 22.04.2008, 14:04   #49
seva
Usta Yiğido

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Siz yaşınızın iki katından fazla birine böylemi hitap ediyorsunuz? Bence bu şekli öğrenip ondan sonra akıl vermeye kalksanız çok daha iyi edersiniz.Belki bilmeyerek yaptınız ama, hiç hoş değildi.Çok garipsedim bu tutumunuzu.
ben sadece sigara içenlere karşıyım bu büyükte olsa küöükte olsa karşıyım
Alt 22.04.2008, 14:21   #50
altuntas58
Usta Yiğido

Standart -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: YENİ SİGARA YASASI

[quote=seva;256303]Herkes için geçerli diyorum büyük küçük farketmiyor siz içiyorsanuz
ne deyim ALLAH yardımcın olsun tabi sevenlerininde

marifetse içmeye devam edin

inatmış o zaman sigarayı bırakmada inat edin kardeşim zormuş zorlukla beraber kolaylıkta gelir kardeşim..

bırakamıyormuş bırak kardeşim daha sabret etki sabrının karşılığı elbet verilir.

abartmaymış miş mişda şuymuşta buymuşta bunlarla bahane bulupta kendinizi kandırmayın.

Bakın seva hanım benim sabrımı zorlamayın iyi niyetimi suistimal etmeyiniz size sizin gibi sizin konuşma tarzınız gibi konuşmasınıda gayet iyi bilirim konuşmuyorsam bunu benim pasif olduğuma yorumlamayın size nasıl hitap ettiğimin farkındasınız biraz anlayışlı olun ve hemen derhal benden ve bütün site sakinlerinden özür dilemelsiniz aksi taktirde sizi normal insan sınıfına koymayız cünkü normal insanlar sizin gibi davranmazlar şu yazdıklarınla benim yazdıklarım arasında hiç benzerlik varm sacma sapan iddalar ortaya atıyorsunuz

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)