Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.03.2008, 14:56   #41
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 625 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

kadır bana vakıflar yasasını anlatırmısın
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2008, 14:56   #42
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 798 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

Alıntı:
Kadir58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
akp yi savunmakta cok ama cok sacmalik. Zaten siz yabancilara ayricalik tanimayi pek seversiniz. vakiflar yasasini kabul edenleri ayakta alkislarsiniz.

Avrupa ya guya uyum saglamak isteyen bu hukumet, acaba avrupa ulkelerinin, yabancilara karsi uyguladiklarini hic bilmiyor mu?
Üff, ne boş konuşuyorsun. Ben ne demişim sen ne yazıyorsun hala.

Daha komünist ne demek bilmiyorsun millete yakıştırma yapıyorsun. Türklük sizin anladığınız gibi mi? Ocaklarda küçük çocukları kandırarak zorla, dayakla millete Türklüğün ilkeleri kitaplarını sattırmak; mini eteklileri uyarıp kendine o mini eteklilerden dost tutmak; sözde din ve millet savunuculuğu yapıp ortada terör estirmek!

Tarafsız olun biraz. Bu açtığın konunun Türklükle alakası yok. Aynı şeyi bir CHP'li ya da herhangi başka siyasi partili ortaya atsaydı ben yine desteklerdim.

Türk öyle lafta olunmuyor, icraat lazım.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2008, 15:11   #43
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

Kadir58 siteye şimdi girdim. Bana hem özelden hemde burada demişsin ki "Niye sesin soluğun çıkmıyor?" sen bunları söylerken ben burda değildim. Yeni geldim. Bu 1

ikincisi o linkini verdiğin haber sitelerine baktım. Hepsi farklı yorumlarla anlatmış konuyu? sende birinden kopyalmışsın. buraya yapıştırmıssın.

Haberlerde okuduğuma göre ben şu sonucu çıkardım: bizim ülkemizde istiklal marşından sonra andımız okunur. Bakan diyorki. bizim ülkemizde sadece türk yok diyor. almanı da var diyor. ve bir örnek vererek bununavrupa ülkelerinde de uygulandığını söyliyor. bi de diyor ki biz neden alman çocukalarına yalan söyletelim diyor.

Şimdi sen gelmişsin bağırarak diyorsun ki: Bakan Türkliği yok edecek. Az kaldı. andımızı kaldıracak. türklük elden gidiyorrr....

Diyorsun Yazık sana.

Ben diyorum ki bakan öyle birşey demez diyorum. sonra bana diyorsun ki Sen Akplisin. Akpyi savunma. Akp türk düşmanı ... diyorsun. ve beni akpli yaptın.

Ben susmadım. Susmamda. Antiakp gibi bir düşüncen varsa bunu yazılarınla yorumlarına anlatırsın. Ama her insan senin gibi düşünmez. Senin gibi düşünmeyenleri de Akpli yerine koyamazsın!!
Alt 21.03.2008, 15:13   #44
Kadir58
Yasaklı

Kadir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadir58 Şuan Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.05.2008 23:27

Tecrübe Puanı: 0 Kadir58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kadır bana vakıflar yasasını anlatırmısın
Vakiflar Yasasi, Türkiye de yabancilarin, azinliklarin vakif kurma ve mülk edinmesi sagliyor. Sözde bu yasa "masum" görünsede, Atatürkün 1936 da devlet icin tehdit olusturacagi olcude guclenmelerini önlemek icin, vakiflarin mülk edinmelerini yasakladigi halde, suan akp nin yaptigi degisiklik, azinlik vakiflarinin bagis toplama ve mülk edinmelerinin önünü acti. Yani bu vakiflar cok büyük bir siyasi ve ekonomik güc haline geliyor.

Zaten AB nin okadar baskisi var. Bazi azinlik vakiflarinin hak talep ettigi mülkler var. Bu kadar güclü olduklari zaman, Ayasofya yi da elimizden alma riski var.

Kisaca, azinlaklara daha fazla HAK.
Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2008, 15:15   #45
fakıllı
Yiğido

fakıllı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fakıllı Şuan fakıllı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.09.2012 15:10

Tecrübe Puanı: 609 fakıllı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ben ne zaman sana bahceliyi savundum ki bana o türden cevap veriyorsun?

Valla irkci olmadigim kesin, ama senin gibiler bana irkci diyorsa, bu benim dogru yolda oldugumu gösterir.

Ayrica, sen de bana göre köministsin. Cunku savunduklarini koministlerde savunuyor. Onlar da anti türk.

Yazdiklarimin kulaktan dolma bilgiler oldugunu ispat et istersen. Ne biliyorsun.
Ben kimseden ders almam. Beni kendinize benzetmeyin. Siz amerikanci abilerinizden ders aldiniz diye, herkesi kendinize benzetmeyin.
sana bundan sonra cevap vermeyeceğim
çünkü sen tartışmayı bilmiyon.sorulan sorulara cevap veremiyorsun.Hakaret etmeye kalkıyon .Oğlum bilmiyosan cevap veremiyorsan yazma.Diğer yazıları okudum kiseye cevap veremiyorsun ancak kızıyorsun.Konuları farklı mecralara çakiyorsun.Sen bana kominist diye yazmışşsın o bizim kitabımızda yazmaz.Ben ne koministim ne faşistim nede başka bir şey.Ben ümmetim.Sen faşistmisin?
Alt 21.03.2008, 15:21   #46
Kadir58
Yasaklı

Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Üff, ne boş konuşuyorsun. Ben ne demişim sen ne yazıyorsun hala.

Daha komünist ne demek bilmiyorsun millete yakıştırma yapıyorsun. Türklük sizin anladığınız gibi mi? Ocaklarda küçük çocukları kandırarak zorla, dayakla millete Türklüğün ilkeleri kitaplarını sattırmak; mini eteklileri uyarıp kendine o mini eteklilerden dost tutmak; sözde din ve millet savunuculuğu yapıp ortada terör estirmek!

Tarafsız olun biraz. Bu açtığın konunun Türklükle alakası yok. Aynı şeyi bir CHP'li ya da herhangi başka siyasi partili ortaya atsaydı ben yine desteklerdim.

Türk öyle lafta olunmuyor, icraat lazım.
Isine gelmeyince bos konusor oluyoruz.

Kominizmin de, BOP un da, Ilimli Islamdinda ne oldugunu cok iyi biliyorum. Düsmanini iyi taniyacaksin.

Simdide pkk ile mhp yi ayni kefeye koyma sacmaligini yapiyorsun. Bu senin degerini ortaya koyuyor.

Ben tarafsizim. MHP nin 57. hukumet dönemindeki yanlislarini her zaman dile getiririm, ve Bahceliyi de hic sevmem.

Ama asil tarafsiz, siz olun. akp nin her yaptiklarina alkis tutuyorsunuz.
Akp nin özellestirme adi altinda, önemli fabriklari satmalarina memmun su galiba. Petkim i almak isteyenler Ermeni Diasporasiydi. Ama sizin icin hava hos.
Alt 21.03.2008, 15:26   #47
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

Tamam Kadir58 Ben senin amacını anladım. "Akp yi ne kadar kötüleyebilirim. İnsanları nasıl kışkırtırım." Düşüncesindesin. Ben seni gayet iyi anladım. Burası Akpnin sayfası değil. Burası Mhpnin sayfası değil Chp nin değil.

Burası bütün toplumun. Herkes istediği gibi(Kurallar çerçevisinde) yazabilir. Sende yazmışsın ama. Yazdıklarına dikkat et. Bunun adli yönü var. İşin içinden çıkmazsın. Yazdıklarına biraz daha dikkat et. Hakaret içeren sözcükler kullanma...

Saygılar.
Alt 21.03.2008, 15:30   #48
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 798 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

Ben tarafsizim. MHP nin 57. hukumet dönemindeki yanlislarini her zaman dile getiririm, ve Bahceliyi de hic sevmem.

Haa, şimdi öyle oldu. Verecek cevap bulamadın...
Neyi savunduğunu bilmiyorsun daha. Dön de bir yazdıklarına bak.

Fakıllı arkadaşıma katılıyorum. Bu saatten sonra ben de sizinle muhatap olmayacağım. İstediğinizi yazabilirsiniz, atış serbest!

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2008, 15:30   #49
Kadir58
Yasaklı

Alıntı:
fakıllı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sana bundan sonra cevap vermeyeceğim
çünkü sen tartışmayı bilmiyon.sorulan sorulara cevap veremiyorsun.Hakaret etmeye kalkıyon .Oğlum bilmiyosan cevap veremiyorsan yazma.Diğer yazıları okudum kiseye cevap veremiyorsun ancak kızıyorsun.Konuları farklı mecralara çakiyorsun.Sen bana kominist diye yazmışşsın o bizim kitabımızda yazmaz.Ben ne koministim ne faşistim nede başka bir şey.Ben ümmetim.Sen faşistmisin?

Yazmassan yazma, bende cok uzuldum simdi.

Cevap yazmayi siz bilmiyorsunuz. Hangi soruma cevap verdiniz.

Tayyip erdogan Buyuk Ortadogu Projesinin es baskani. Bu proje türkiyeyi boluyor. Siz bu projeden mi yanasiniz. Bana dogru durust bir cevap verin.

Ben fasist degil, Türküm, Türk.

Islam ruhum, Türklük bedenim.

Ne dinsiz Türküm, nede soyumu inkar eden müslüman.
Alt 21.03.2008, 15:31   #50
Kadir58
Yasaklı

Standart --->: -->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denm

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kadir58 siteye şimdi girdim. Bana hem özelden hemde burada demişsin ki "Niye sesin soluğun çıkmıyor?" sen bunları söylerken ben burda değildim. Yeni geldim. Bu 1

ikincisi o linkini verdiğin haber sitelerine baktım. Hepsi farklı yorumlarla anlatmış konuyu? sende birinden kopyalmışsın. buraya yapıştırmıssın.

Haberlerde okuduğuma göre ben şu sonucu çıkardım: bizim ülkemizde istiklal marşından sonra andımız okunur. Bakan diyorki. bizim ülkemizde sadece türk yok diyor. almanı da var diyor. ve bir örnek vererek bununavrupa ülkelerinde de uygulandığını söyliyor. bi de diyor ki biz neden alman çocukalarına yalan söyletelim diyor.

Şimdi sen gelmişsin bağırarak diyorsun ki: Bakan Türkliği yok edecek. Az kaldı. andımızı kaldıracak. türklük elden gidiyorrr....

Diyorsun Yazık sana.

Ben diyorum ki bakan öyle birşey demez diyorum. sonra bana diyorsun ki Sen Akplisin. Akpyi savunma. Akp türk düşmanı ... diyorsun. ve beni akpli yaptın.

Ben susmadım. Susmamda. Antiakp gibi bir düşüncen varsa bunu yazılarınla yorumlarına anlatırsın. Ama her insan senin gibi düşünmez. Senin gibi düşünmeyenleri de Akpli yerine koyamazsın!!

Kivarmaya basladin.

Haberi ilk okudunda inanmiyordun, simdi ise bakanla ayni fikirde oldugunu diyorsun. Basta niye ayni fikirde oldugunu söylemedinde, haberin kaynagini istedin?

Siz Robot musunuz, kendi akliniz, fikriniz yok mu. Bu adamlarin her dediklerine katiliyorsaniz, ozaman siz bosuna yasiyorsunuz.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)