Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2009, 10:31   #41
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1021 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: } İŞTE AKP NİN CANIN SIKAN 7.000.000 KİŞİYE GİDEN MAİL

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Neyse ya görücez kimin canının sıkılacagını şurda kaldı bir buçuk ay.Sonrasında burda o değerli yorumlarınızı bekliyorum.
beklediğin maç sonucu değil, aynı kısır döngünün devanm edeceği bir seçim içinde halk yok , biraz dalkavuk biraz ağababa, biraz parababı müteahhit arasında geçen seçim, nemasıda hazırladı 2 B olarak, artık yürü ya kulum akepe
% 80 oy alsa ne olacak ne ihya mı olacağını sanıyorsun, öğretmenlerinden kaçı bedava tarikat gastesi dışında gaste okuyabiliyor, kaçı tatile, gidebiliyor, kaçı kitp okuyabiliyor, bu cehalete dayalı milli eğitim bakanı ve onun dayattığı imam öğretmen sistemiyle hangi çağı yakalayacağız arkadaşım , sevgili ingilizcesi zayıf mustafam
Alt 06.02.2009, 10:34   #42
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2184 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu mail bana neden gelmedi yaw.anladık sayısal çıkmıyo milli piyango çıkmıyo bu maildemi çıkmadı şans yokki
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2009, 10:39   #43
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 867 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
beklediğin maç sonucu değil, aynı kısır döngünün devanm edeceği bir seçim içinde halk yok , biraz dalkavuk biraz ağababa, biraz parababı müteahhit arasında geçen seçim, nemasıda hazırladı 2 B olarak, artık yürü ya kulum akepe
% 80 oy alsa ne olacak ne ihya mı olacağını sanıyorsun, öğretmenlerinden kaçı bedava tarikat gastesi dışında gaste okuyabiliyor, kaçı tatile, gidebiliyor, kaçı kitp okuyabiliyor, bu cehalete dayalı milli eğitim bakanı ve onun dayattığı imam öğretmen sistemiyle hangi çağı yakalayacağız arkadaşım , sevgili ingilizcesi zayıf mustafam
Abi kazandın mı neden hemen paraydı , halk yoktu ,kabadayılık gibi bahaneleri öne sürüyorsunuz.İmam öğretmen derken neyi kastettin anlayamadım.SEn merak etme sizin psikolojik olarak gördüğünüz Orta Çağ Türkiyesi yok.İngilizceyide iyiki katttın araya
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2009, 12:08   #44
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2159 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ÖĞRETMENLERİN YÜZDE DOKSANI GAZTE OKUYOR TATİLE GİDİYOR OTOMOBİLLERİ VAR KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI MİLLETÇE ZAYIF ÇAĞLAR ÜZERİNDEYİZ YABANCI DİL SEVİYESİ HAYLİ YÜKSEK

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2009, 12:11   #45
seva
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 2159 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ilk defa türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı bir ülke cumhurbaşkanına otelde ayağına gitmiş görüşme yapmıştır
hemde anıtkabiri ziyaret etmeyen birine hemde 10 KASIMDA
TÜRK MİSAVİPERVERLİĞİNİN AÇIK ÖRNEĞİ KAPIDA KARŞILA KAPIDA UĞURLA MİSAFİRİNİ GÜZEL ERDEM
CUMHURBAŞKANIMIZDA ORAYA GİDİNCE UÇAĞIN KAPISINDA KARŞILANDILAR

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
Alt 07.02.2009, 12:18   #46
seva
Usta Yiğido

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Benim anlamadığım,tepki koymak nasıl oluyor,
Şimdiye kadar el pençe divan duran başbakanlarmı oldu
Ki şimdiye kadar 50 yıldır yönetenleri vatan haini olarak görüyorum.

Bilmediklerinizden,Tansu ÇİLLER Fransa cumhurbaşbakını ile AB görüşmeleri yaparken,ermeni meselesini gündeme getirdiğinde,Masanın 110 cm. diğer tarafından adamın kravatından tuttuğu gibi boğazını sıkar.''Bir daha benim karşıma geçtiğinde ermeni meselesini önüme getirme'' der.

Ben ne kadar ne anlatsamda boş,tek üzüldüğüm nokta,o toplantıda bir başkan olarak sadece moderatöre kızdım diye toplantıyı terk edip çıkmasıdır.

Umardım ve beklerdim ki,
Benim başbakanım,o toplantıda,gür ingilizcesi ile dünya kamuoyunu ayağa kaldırsın,tüm dünya devletlerine rest çeksin,bu soykırımı mezalimi gözyaşını bitirin desin.Hatta dahada ileri giderek,tehdit etsin.Burdan bu karar çıkmadan ben burayı terk etmem,sizleride bir soykırıma-zulme seyirci kalanlar olarak tüm dünya halklarına şikayet edeceğim desin.Ülkem içindeki ekonomik tüm yolların kapanacağından-boğazlar ve başka stratejik noktalarda amborgo uygulayacağını beyan etmesini istersim.

Bir gün sonra bu savaş bitmiş olsun isterdim.

O gün davos zirvesinde filistinde ölen kişi 300 bile yoktu,bugün 1 000 kişiye yaklaştı.

O gün benim için bu toplantı bitmiştir diyip ayrılmakla

sonuna kadar haklı olduğu ve perez e dediği''Siz bebek katilisiniz,kumsaldaki çocukları bombaladınız'' demekle sonuna kadar haklı sözüm yok,orda söylendi gururlandım,dünya kamuoyu önünde politik davranmayıp,hislerini ifade ettiğine,

Yalnız,iş orda bitmiyor maalesef,bu dünya zalimlerin,melazimliklerin dünyası,
Bu kurtlar sofrasında onlarla aynı şartlarda siyasi lobiler kurarak başarı sağlanır.Masa başında alınan kararlar ile hedeflere ulaşılır.

Diğer taraftan beni acıtan ise;
-İsrail filistin e ilk bomba attığından yarım saat evvel ankara'da başbakanlık ofisinde israil dışişleri bakanı ile Türk dışişleri yetkileri ve eş güdümlü olarak başbakanlar düzeyinde gizli görüşmelerin olmasıdır.
-Davos'taki zirvede bu çıkışı yaptıktan sonra başbakan ın,tüm basın mensuplarının önüne çıktığında 5 dakika sonra,''Ben moderatöre kızdım'' demesi,niçin içerde söylediğini,tüm dünya kamuoyuna birinci ağızdan bir daha deklare etmiyor.
-1 şubat günü,istanbulda halkın huzuruna çıktığında,tarihin derinliklerin halkıma çok güzel konuşmalar yaparken,3 şubat gübü parlemento kürsüsünden,''Bizim israil ile ticari ve diğer sektörlerde faaliyetlerimiz devam edecektir'' açıklaması yaptığı dakikalarda.
-İsrail,tur operatörleri tarafından,2009 yaz sezonu için tüm uçuş ve konaklama rezervasyonları iptal edilmekte idi.

Ben şahsım olarak,Sağlam temellere kurulmuş bir hükümetin başbakanı olarak,orda Perez'e o sözlerin iki katını söylerdim,gazımı alamaz birde suratına belkide frenim tutmaz,şah damarına belkide yumruk atardım,ama başbakan olarak tüm dünyayada rest çekerdim.
YURTTA SULH CİHANDA SULH
GURUR DUYUN TÜRKİYE BAŞBAKANLARIMIZLA GURUR DUYUN CUMHURBAŞKANLARIMIZLA
VATAN HAİNLİĞİ SÖZÜ NÜ KULLANMAYIN KİMSE AMA HİÇ KİMSE VATANINA İHANET ETMEZ
İHANET EDENLER VARSA YÜCE DİVAN DA VAR BU DEVLET AFFETMEZ YADA BU MİLLET NASILKİ SANDIGA GÖMDÜ YENİ BİR ANLAYIŞ ORTAYA ÇIKARDI BUNLARDA YANLIŞ YAPARSA BU MİLLET SANDIĞA GÖMER HİÇ KUŞKUNUZ OLMASIN
BU MİLLETE GÜVENİN İNANIN

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
Alt 07.02.2009, 12:22   #47
seva
Usta Yiğido

Alıntı:
ilk defa bir başbakan yolsuzlukla , yoksullukla mücadele edeceğim dedi, dokunulmazlıkları kaldıracağım deyip esip gürleyip bağırıp çağırdı,
2. iktidarın yarısına geldi hala dokunulmazlığı kaldıracak, yoksulluğu ise katlayarak yola devam ediyor,
DOKUNULMADIK KİMSE KALMASIN
ERİNDEN GENERALİNE
HİZMETLİSİNDEN MÜSTEŞARINA
MİLLETVEKİLİNDEN BAŞBABAKANINA
CUMHURBAŞKANINA
ADALET
SEVGİ
HOŞGÖRÜ

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
Alt 09.02.2009, 13:57   #48
SIRIKLIOGLU.58
Yiğido
NO AVATAR

SIRIKLIOGLU.58 Şuan SIRIKLIOGLU.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2009 16:53

Tecrübe Puanı: 588 SIRIKLIOGLU.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence 6 yilin degilde 60 yilin bilancosunu cikarsaniz daha icten&daha anlamli olurda siz AKP de olan ilkleri sayarken CHP de olanlari gözardi ediyorsunuz mesela düne kadar türbana kar$i olanlar bugün ilkdefa oy toplamak icin partilerine Car$aflilari aldilar ikincisi Düne kadar Camiileri ki$la diye nitelendirerek Kuran kurslarinin kapilarina kilit vurduranlar bugün izmitte her mahalleye bir Kuran kursu acma vadinde bulunuyor. Keseride sapida Hesabida döndü.Ne söylemi$ Atalar Nur icinde yatalar,El eli yur elde döner yüzü yur.Sizlerin destek Ciktiginiz parti CHP olabilir Ama unutmayinki hem demokratik hem laik hem sosyalbir partiyim diyeceksin hemde vatanda$a kiyafetinden dolayi di$ görünü$ünden dolayi sakalindan biyigindan dolayi ayrim yapip di$liycaksin sonrada kendini aklamak paklamak icin veteriyeci Bakkallar gibi efendim ilk $u oldu yok ilk bu oldu diye milletin agzina bir ka$ik bal sürerek kar$i cikana aba altindan sopa göstererek oy topluycak iktidar olacaksiniz öylemi bakin birayi iyi okuyun KIRK YILLIK KÄNi OLURMU YANi.eyer birilerinin Canagini tutuyorsaniz önce o canagin icine bir göz atin kimler kusmu$ oraya kimler tükürm$ yok canak sizlerden yüksek seviyede boyunuzu a$iyor gözle göremiyorum diyorsaniz ozaman o i$ sizi a$mi$ demektir bo$a kolunuzu yormayin milletede Bakin bu lahana buda Tur$u Muamelesi yapmayin Unutmayinki herzaman&heryerde dürüst olan kazanir,madem sizler o kadar dürüst temiz partiydiniz neden acaba musibetler hep DSP&CHP vs biliyorsunur.gercekle$ti daha 7yil önce 5tl(Bugünün parasiyla)1$ aliyprduk necabuk unutunuz bir gecede $.DM br$ katina firlamadimi?Cumhiriyetin kurulu$undan 1940 yilina kadar.3$.evet yanli$ degil üc dolar bir türk lirasi ederken neden 6yil öncesine kadar 3+4+5 tl bir $ oliyorduk bizlere bunlarin aciklamasini sunun anlayalim hangi parti daha güzel hizmetler vermi$ hangi parti voleyi vurmu$.Sizlerin yazisindan cikardigim tek$ey $U Camur at tutmasada izi kalsin.ama unutmayinki Güne$ Balcikla sivanmaz.
SIRIKLIOGLU.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2009, 14:04   #49
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1171 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
SIRIKLIOGLU.58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence 6 yilin degilde 60 yilin bilancosunu cikarsaniz daha icten&daha anlamli olurda siz AKP de olan ilkleri sayarken CHP de olanlari gözardi ediyorsunuz mesela düne kadar türbana kar$i olanlar bugün ilkdefa oy toplamak icin partilerine Car$aflilari aldilar ikincisi Düne kadar Camiileri ki$la diye nitelendirerek Kuran kurslarinin kapilarina kilit vurduranlar bugün izmitte her mahalleye bir Kuran kursu acma vadinde bulunuyor. Keseride sapida Hesabida döndü.Ne söylemi$ Atalar Nur icinde yatalar,El eli yur elde döner yüzü yur.Sizlerin destek Ciktiginiz parti CHP olabilir Ama unutmayinki hem demokratik hem laik hem sosyalbir partiyim diyeceksin hemde vatanda$a kiyafetinden dolayi di$ görünü$ünden dolayi sakalindan biyigindan dolayi ayrim yapip di$liycaksin sonrada kendini aklamak paklamak icin veteriyeci Bakkallar gibi efendim ilk $u oldu yok ilk bu oldu diye milletin agzina bir ka$ik bal sürerek kar$i cikana aba altindan sopa göstererek oy topluycak iktidar olacaksiniz öylemi bakin birayi iyi okuyun KIRK YILLIK KÄNi OLURMU YANi.eyer birilerinin Canagini tutuyorsaniz önce o canagin icine bir göz atin kimler kusmu$ oraya kimler tükürm$ yok canak sizlerden yüksek seviyede boyunuzu a$iyor gözle göremiyorum diyorsaniz ozaman o i$ sizi a$mi$ demektir bo$a kolunuzu yormayin milletede Bakin bu lahana buda Tur$u Muamelesi yapmayin Unutmayinki herzaman&heryerde dürüst olan kazanir,madem sizler o kadar dürüst temiz partiydiniz neden acaba musibetler hep DSP&CHP vs biliyorsunur.gercekle$ti daha 7yil önce 5tl(Bugünün parasiyla)1$ aliyprduk necabuk unutunuz bir gecede $.DM br$ katina firlamadimi?Cumhiriyetin kurulu$undan 1940 yilina kadar.3$.evet yanli$ degil üc dolar bir türk lirasi ederken neden 6yil öncesine kadar 3+4+5 tl bir $ oliyorduk bizlere bunlarin aciklamasini sunun anlayalim hangi parti daha güzel hizmetler vermi$ hangi parti voleyi vurmu$.Sizlerin yazisindan cikardigim tek$ey $U Camur at tutmasada izi kalsin.ama unutmayinki Güne$ Balcikla sivanmaz.
CHP'nin bu ülkede yaptığı ilkleri sayarsak burada yer kalmaz...
Bir defa yanlış bilgi veriyorsun, Türkiye tarihinde hiçbir zaman 5 tl'ye 1 dolar almadık. Doların en yüksek kuru 1.70 oldu... Kaldıki Turgut Özal zamanı olan dolar kurlarına bakmadım....

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2009, 14:11   #50
ramazan_d
Usta Yiğido

ramazan_d - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ramazan_d Şuan ramazan_d isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.02.2011 17:52

Tecrübe Puanı: 637 ramazan_d FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bu ülkede akp, mhp. chp..... olsun aynı kefede türkiyede hiç bir ilerleme yok ha yandaşları var onları ihya ediyorlaryyaaa ne mutlu bu türkiye vatandaşınaaaaaaaaaaaa fakir fukara neme lazım ............. haniiii bir söz varyaa.... ne yaşar ne yaşamazzzz bizim millet böyle iştee
ramazan_d isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)