Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.01.2010, 17:31   #41
hasan fatih
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hasan fatih Şuan hasan fatih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 22:55

Tecrübe Puanı: 0 hasan fatih isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivas'a Bir Darbe de TCDD'den

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
E heralde yani o kadarınıda çok görneyin AKP den seçildi elbette AKP li olacak AKP inin tecrübelerinden yararlanacak Tavsiyelerini alacak Erdoğan için değil sizin bu yanlış anlamalarınız için endişeliyim Çünkü konuyu anlamıyorsunuz araştırmıyorsunuz [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] Söz konusu trenler, yol yenileme çalışmalarının ardından tekrar sefere konulacaktır.
SÜRATLİ VE KONFORLU HİZMET VERİLECEK i express iptal edilemez öyle bir durum ve çalışma yoksa sizin işinizde siyaset başka bişey değil
Peki söyler misiniz, başka yerde var olan hatlar iptal edilmeden hiç mi yenileme yapılmadı bu memlekette. Lütfen AP taraftarlığı ile körü körüne her şeyi savunmayı bırakın. Bakın işte yılbaşı oldu ve her şeye zam; üstelik Sivas'ın dertlerine de zam üstüne zam yapılıyor. Sizlerse bunları görmeden geliyorsunuz. Ne diyeyim Allah hidayet nasip eylesin, görmeyen gözünüzü, duymayan kulağınızı açsın inşallah...
hasan fatih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2010, 23:53   #42
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 647 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hükümet parti ile yönetme devri bitti Şimdi AKP seçildi Binali YILDIRIM da bakan oldu Parti ile ilgisi kalmadı bilmem anlatabildim mi...
Bu lafa benim inanmamı geç sen inanabildin mi?
Hükümet politikaları, partilerden ayrışıyorsa parti programlarına ne gerek var? Hoş AKP parti programında yeralan hiçbir vaadi gerçekleştirmedi o da ayrı bir şey. Hızlı tren projesi bile parti programlarında yoktu çünkü önceki hükümetin projesiydi...

Neyse bakan'ın nasıl partiyle ilgisi kalmamıştır anlayabilmiş değilim? Bakan hangi partiden çıktıysa onun politikalarını güder ve başbakan'a bağlıdır. Şimdi o halde Recep Tayyip'inde Başbakan seçilince partiyle ilgisi kalmadı. Hatta daha ileri götürüyüm bu hükümetin başarısı varsa ki ben cidden arıyorum başarılarını bulamıyorum bir türlü, bu başarılarda AKP'nin başarıları değil o halde... Sayın Başbakanımız elektiriğe, doğalgaza, benzine zam haberlerini duyurmazken, emekliye yapacağı sembolik iyileştirmeyi meziyetmiş gibi parti grup toplantısında duyuruyor, buna da partinin başarısı deniyor. Ama ne kadar vahimdirki eleştirilince hükümetin projeleri en azından AKP'den ayrı tutalım diye bir gayret bir caba var...

Yazık yazık, millet eğer bu şekilde düşünüyorsa bize müstahak bu hükümet
...
Alt 06.01.2010, 13:09   #43
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2167 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Urumçi Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu lafa benim inanmamı geç sen inanabildin mi?
Hükümet politikaları, partilerden ayrışıyorsa parti programlarına ne gerek var? Hoş AKP parti programında yeralan hiçbir vaadi gerçekleştirmedi o da ayrı bir şey. Hızlı tren projesi bile parti programlarında yoktu çünkü önceki hükümetin projesiydi...

Neyse bakan'ın nasıl partiyle ilgisi kalmamıştır anlayabilmiş değilim? Bakan hangi partiden çıktıysa onun politikalarını güder ve başbakan'a bağlıdır. Şimdi o halde Recep Tayyip'inde Başbakan seçilince partiyle ilgisi kalmadı. Hatta daha ileri götürüyüm bu hükümetin başarısı varsa ki ben cidden arıyorum başarılarını bulamıyorum bir türlü, bu başarılarda AKP'nin başarıları değil o halde... Sayın Başbakanımız elektiriğe, doğalgaza, benzine zam haberlerini duyurmazken, emekliye yapacağı sembolik iyileştirmeyi meziyetmiş gibi parti grup toplantısında duyuruyor, buna da partinin başarısı deniyor. Ama ne kadar vahimdirki eleştirilince hükümetin projeleri en azından AKP'den ayrı tutalım diye bir gayret bir caba var...

Yazık yazık, millet eğer bu şekilde düşünüyorsa bize müstahak bu hükümet
...
Parti ile mi uğraşsın adamlar yoksa projelerle mi ben bu anlamda dedim yoksa elbette görüş alacak partiden tecrübelerden yararlanacak bende diyordum AKP nin projeleri sağol bildirdiğin için Peki o projeleri hangi seçilen parti hayatta geçirdi sorabilirmiyim AKP seçilmeseydi yine o projeler rafta bekliyor olacaktı birde bu gözle bakın Kusura bakma ama zamlar olması gerekiyor diye düşünüyorum hayat pahalı Beğenmeyen seçimde gösterir

Alıntı:
hasan fatih Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Peki söyler misiniz, başka yerde var olan hatlar iptal edilmeden hiç mi yenileme yapılmadı bu memlekette. Lütfen AP taraftarlığı ile körü körüne her şeyi savunmayı bırakın. Bakın işte yılbaşı oldu ve her şeye zam; üstelik Sivas'ın dertlerine de zam üstüne zam yapılıyor. Sizlerse bunları görmeden geliyorsunuz. Ne diyeyim Allah hidayet nasip eylesin, görmeyen gözünüzü, duymayan kulağınızı açsın inşallah...
--Ankara-Zonguldak-Ankara arasında çalışan Karaelmas Ekspresi ile Balıkesir-Kütahya, Diyarbakır-Adana ve Kars -Akkaya arasında çalışan yolcu trenleri 01 Ocak 2010,
--Ankara-Kars-Ankara arasında çalışan Erzurum Ekspresi 01-03 Ocak 2010,
--Ankara-Malatya-Ankara arasında çalışan 4 Eylül Mavi Treni 10-11 Ocak 2010,
--Ankara-İzmir-Ankara arasında çalışan 9 Eylül Ekspresi 16-17 Ocak 2010 tarihlerinde, seferden kaldırılacaktır.
Söz konusu trenler, yol yenileme çalışmalarının ardından tekrar sefere konulacaktır.
SÜRATLİ VE KONFORLU HİZMET VERİLECEK

Sadece Sivas mı kaldırılıyor nütfen saçmalamayın Resmi siteden [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] 4. konuyu okuyun...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...

Konu seva tarafından (06.01.2010 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2010, 14:41   #44
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1276 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

İptal haberinden ziyade TCDD çalışanalrı kendilerini bir eleştirsinler.5 saat rötar olur mu Alah aşkına,564 yolcu kapasiteli Erzurum Mavi Ekspres nasıl olur da 630 yolcu ortalamasıyla çalışlır?..
Trene bir kere bindim,daha da binmem ve binenlerin hepsi de memnun oldukalrı için değil mecburiyetten kayankalanıyor.Kimse birkaç saat rötarlı treni beklemenin merakklısı değil!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)