Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?
Sabah 91 4,70%
Hürriyet 72 3,72%
Milliyet 44 2,27%
Zaman 886 45,76%
Akşam 38 1,96%
Cumhuriyet 291 15,03%
Ortadoğu-Yeniçağ 54 2,79%
Yenişafak 78 4,03%
Fanatik 59 3,05%
Fotomaç 47 2,43%
Posta 82 4,24%
Sözcü 0 0%
Diğer 170 8,78%
Vakit 17 0,88%
Taraf 7 0,36%
Katılımcı sayısı: 1936. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.03.2008, 23:11   #1
harun79
Yeni Yiğido
NO AVATAR

harun79 Şuan harun79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.03.2008 21:50

Tecrübe Puanı: 0 harun79 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bende zaman.Çünkü hep gerçekleri yazar hee cumhuriyet gazetesi hep belli bir grubun ve kesimin yanında olmuştur ve verdiği haberlerin hemen hepside yalandır ....BANA GÖRE...
sanki zaman okuyanlar belli bir grup degil en azından cumhuriyetin sahibide okurlarıda bu ülkede amerikalarda saltanat surmuyolar yalan habermiş fetvasız haberler sizler için yalan haber sayılıyo galibaaa
harun79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.07.2008, 22:23   #2
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4507 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart -->: --->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bende zaman.Çünkü hep gerçekleri yazar hee cumhuriyet gazetesi hep belli bir grubun ve kesimin yanında olmuştur ve verdiği haberlerin hemen hepside yalandır ....BANA GÖRE...
evet kardesim sen sadece SivasliGenc degilsin, Sivasli-cok Akilli-Gencsin.
Tesekkürler. Sana katimamak mümkün degil. Insaallah Sivas ta senin gibi cok genc vardir.
sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2007, 19:34   #3
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

12 yıldır ZAMAN gazetesi okuruyum... Diğer gazetelere de arada bir göz atarım... Benim için önemli olan haberlerinin tekzip edilmemesi ve yalan haberlerin olmaması bu da ZAMAN gazetesinde fazlasıyla var....
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2008, 10:36   #4
teamfoback
Yiğido

teamfoback - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teamfoback Şuan teamfoback isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2009 18:58

Tecrübe Puanı: 574 teamfoback FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

haberleri ideolojileri dışında yazan tek gazete varsa zamandır...

ekrem dumanlının biçok yazısını okumaya özen gösteririm...

adam gibi adam))

doğan medaynın tüm gazeteleri ...

iktidar yalakalığı yapar ...

eğer iktidarla arası bozuksa çamur siyaseti izler...

cumhuriyet ve vakit gazeteleride ideolojileri gereğinden fazla abartarak haber yapar!!!

o yüzden zaman diyorum...

zamanınızı boşa harcamayın))
Alt 12.12.2007, 20:21   #5
babayavuz
Yeni Yiğido

babayavuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

babayavuz Şuan babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2016 02:13

Tecrübe Puanı: 0 babayavuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende zaman okuyorum ama herkesin fikrinede saygi duyarim
babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 03:06   #6
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 756 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Arkadaşlar;Sadece gazete olarak halka bilgi verirken,bir özel teşebbüs hakkında bu hristiyanların kuruluşu,ordan alışveriş yapmayın,boykot edin diyerek bayrak açan daha sonra TV side kurulunca,bir -U- dönüşü yaparak o kurumun reklamlarını ve ilanlarını gazete ve TV sinde birinci sırada yayınlayan gazetesi hangisidir.?
Yabancı sermaye-yerli sermaye farketmez,seninle benimle maneviyatı paylaşanların,yabancıların avuç içlerine yağ kaymak dökmesi daha önemlidir.
1980 darbesi ile birlikte gazete ve gazeteleri okurum,burda biraz insanların hangi gazeteyi okuduğunu sorma topicine eleştirim var,zira bu gazete okuma muhabbetinde,aynı- takım tutmak gibidir,babadan oğula geçen cinsden,en sevdiği kişiden etkilenme gibi olarakta tezahür edebilir.
Bugün bu gazete asparagas haber yazabilir,yarın onun zıt kutbundakide,asolan bir gerçek vardır,bugün peşinden koşulup doğru denilen,manevi duygular enpoze edilerek yol alınmasının, beş yıl sonra karşımıza nasıl çıkacağı daha önemlidir.
Bugün yayınlanan haber değil,bugün alınan karar değil,bu haber ve kararın beş yıl sonra nasıl tezahür ettiği daha önemlidir.
Şimdi burda farklı görüşden arkadaşlarımın ortak tavır alacağı,ileride bir kürdistan devletine,türkiye içerisinden oluşacak ''Federasyon'' ile nasıl ilhak edileceğini sorsam,herkes,kesinlikle böyle birşey olmaz diyerek karşı koyar.
Ama bugün itibariyle,kutuplaşmalarımızın ana sermayesi,manevi duygu,doğru haber, gibi nedenler konulurken,tüm gazetelerin bu konuda zemin hazırlayan,sivil anayasa ile ileride ,özerk kürt federasyonuna nasıl zemin hazırladıklarına bakalım,2014 yılında ülkemde hayat bulacak ve bu gazetelerin bugün nasıl tavır sergiliyor,(Benim iddiam)2014 ylında değerlendirelim.
Birbirimize saldırmaksızın sadece yorumlarımızı yazalım,5 yıl sonra,şimdi kayda alınan yazılarımızı degerlendirelim.
Alt 13.12.2007, 17:20   #7
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 865 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ya cumhuriyet gazetesi her zaman taraflı yayınlarıyla dikkat çekmiş bir gazete en açık örneği ise cumhurbaşkanlığı seçimi ve başbakanlık seçininde ortaya çıkmıştır şimdi o gazeteyi destekleyenlere soruyorum tarafsız dediğiniz gazete bumu???
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 19:09   #8
okyay58
Yeni Yiğido

okyay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okyay58 Şuan okyay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.06.2012 19:32

Tecrübe Puanı: 0 okyay58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ben Ortadoğu okuyorum. Çünkü hem bilmek istediklerimi ve doğruları verdiğini düşünüyorum. Herkesin görüşü farklıdır her gazeteyi okuyanada saygı duyarım.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
okyay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 19:13   #9
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Bu internet muamması çıktı çıkalı gazetede okumaz olduk. Türkiye ve Dünya gündemini haber sitelerinde takip ediyorum,Sivas ve Sivasspor haberlerinide sitelerimizden takip ediyorum.
Artık gazete yerine köşe yazarlarını takip etmeyi daha yararlı buluyorum.
Hemşerimiz Ahmet Turan Alkan'ın yazılarını kaçırmamaya çalışırım,Alev Alatlı'nında yazıları oldukça dolu ve içerikli oluyor. Hüseyin Üzmez yazılarıda oldukça keyiflidir. Ahmet Taşgetiren yazıları ile farklı bir pencere açar her zaman tavsiye ederim. Osman Özsoy'un farklı bir uslubu var ve gündemi değilde hayatı takip etmemizi sağlar. Hasan Karakaya ise korkusuz donkişot gibidir olmadık yerlere savaş açmaktan çekinmez. İbrahim Karagül ise dünya gündemini kendi uslubu ile çok iyi yorumlar.Nihat Nasır ise maneviyatçı yanımızı iyi temsil ediyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar efenim istediğiniz kadar takip edin elden bir şey gelmiyor,müdahil olamıyoruz sadece seyirciyiz kimini alkışlıyor kimini yuhluyoruz ama oyun hep devam ediyor sadece 1. perde bitiyor 2. perde başlıyor...

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2007, 19:38   #10
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Ne demişler,"Zevkler ve renkler tartışılmaz" Kimse kimseye zorla şunu okuyacaksın yada okumayacaksın demiyor ve diyemez! Ne güzel demokrasi var.Herkes doğruyu kendine göre yorumluyor.Doğru tektir,iki tane doğru olmayacağına göre.İşte bu çeşitli gazeteleri okuyarak doğruları bulmak için güzel bir araç bence.Olaylara tek açıdan değil,geniş açıdan bakarak değerlendirirsek doğruları görmemiz daha anlamlı olur sanırım.Kimseye ne kızmaya nede kırmaya hakkımız olmadığını düşünüyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)