Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.05.2009, 14:48   #41
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Kent Meydanı Bakımsız

Alıntı:
tayfun5883 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
halada Sami Aydını savunurlar anlamam Sami Aydını savunanların eğitim seviyesini çok merak ediyorum göz var nizam var yazık değilmi o güzelim agaçlara kütüphaneyi yıktılar onun yerine başka bişey yaptılar o dükkanların işi ne allah aşkına bence Sami Aydının yaargılanması lazım
Adliye binası Belediyenin hemen yanında. Dava açabilirsiniz Sami Aydın'a. Eğitim seviyeniz yüksekse bilirsiniz yargı yolunu.
Alt 06.05.2009, 15:30   #42
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 635 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ne yazıkki kent meydanında bayanla ve cocuklar korkmakta bu yuzden yönlerini değiştirip Konge müzesisin önündeki kaldırımdan yürümekteler bu durum cok üzücü İnşallah en kısa sürede bu duruma çare bulunur.

Yeşillik alanların durumu ise gercekten çok vahim durumda eğer gerekli düzenlemeler yapılmazsa daha kötü olacak. Belediyenın tam karşısında olan bir yer Sayın başkanı en cok savunanlardan birisiyim ancak bu konuya biraz daha öenm vermesini temenni ediyorum.

Gardaş doğru yazmışsın Osman SECİLMİŞ beye hizmet yapmadı diye bilirler ancak hiç kimse yolsuzluk yaptı diyemez... Aradan gecen bu kadar yıla rağmen böyle bir söz şimdiye kadar hiç kullanılmadı ve kullanılmasıda imkansız.
bak güzel abim ben 14 yaşımdan bu yana BBP ve ALPEREN OCAKLARI üyesiyim..Doğan ÜRGÜP belediye başkanı olduktan ertesi günü Nevzat YANMAZ' ile görüştü ve ÖZBELSAN AŞ.nin yönetim kurulu başkanlığını teklif etti.Nevzat YANMAZ'da bu şirketin gelir-gider evrakları incelenmeden teslim alamayız dedi! Ankara'dan müfettişler gelip incelediler ve 11 trilyon açık tespit ettiler!Sami Aydın ve özbelsan eski başkanı mahkemeye sevkedildi. Ben ondan bundan duyduklarımla suçlama yapmıyorum.Bizzat kendim şahit oldum bu olaylara.
Alt 06.05.2009, 15:32   #43
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 23:55

Tecrübe Puanı: 714 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu kanıya nasıl vardınızbizede söyleyinde Sivasımızın geleceği ile ilgili şeyleri zaman kayıp etmeden şimdiden bilelim içinizden gecen siyasi görüşünüzü dışa yansıtmışsınız Bende tam aksini düşünüyorum sivasımız her gecen gün daha iyi daha güzel olacaktır 1 aylık bir belediye başkanına yöneltilen suclamalar hiçte mantıklı değil halep ordaysa antep burada bekleyip göreceğiz
peki sayın abim siz bu kanıya nereden vardınız diye sorsam?.........ben kendi düşüncemi yazdım sizde kendi düşüncenizi yazmışsınız...........ha o zaman sizde kendi düşüncenizi yazdığınızda kendi siyasi görüşünüzümü ortaya çıkarmış oldunuz yani.........sizin hoşunuza gider yada gitmez ben kendi öngörümü,kendi düşüncemi yazdım agresif olmanın niye böyle yazdın diye hesap sormanın alemi yok...........adı üstünde ön görü..........

Alıntı:
tayfun5883 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
halada Sami Aydını savunurlar anlamam Sami Aydını savunanların eğitim seviyesini çok merak ediyorum göz var nizam var yazık değilmi o güzelim agaçlara kütüphaneyi yıktılar onun yerine başka bişey yaptılar o dükkanların işi ne allah aşkına bence Sami Aydının yaargılanması lazım
şu yukarıdaki yazmış olduğun mesaj senin eğitim seviyeni ortaya koydu..........

Konu titizyiğido tarafından (06.05.2009 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2009, 15:55   #44
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 762 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Sabiha Serin Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bırakınız siyaseti miyaseti de o kesilen ağaçlarım vebalini kim verecek ha soruyorum herkese.
BUMU ALLAH KORKUSU GÜNAH OLMADIMI ONCA CANLI CANLI AĞAÇLARI YOK ETMEK VİCDANSIZCA. HANGİ AKILLI, HANGİ BİLECEN VERDİ BU AKLI MANTIK ALIYORMU HA SORUYORUM.
,Sivas modernleşecekmiş vay vay vayyy ilkönce kafalar modernleşsin kardeşim.
Sivası kurak eden çöle dönderen bu kafalar modernleşsin modernleşmek nasılsa.. SEN AĞAÇLARI KES HERYERİ BETON YIĞINI ET VAY SİVAS GÜZELLEŞECEKMİŞ. ağaç kesmeden güzelleştirselerdide boylarını görseydik.
Siyaseti miyaseti bırakın lütfen tarafsızca Sivaslı mert yüreğiniz ile köşe yazımı okuyun. Yok eğer haksızsam boynum kıldan incedir . Bu ne ya herşeyde siyaset. Tarafsız düşünürseniz Sivas'a yapılan bu meydan projesi tamamen sınıfta kalmıştır. Ağaç kesenlere de zaten karşılığını duyarlı halkımız vermiştir.
Tartışmayı bırakında acaba yeşil meydanı biz göremiyeceğizde torunlarımız görecekmi ola onu düşünün...Torunlar büyüyene kadar kütüphan e gibi inşallah kafasına balyoz vurulan baişka yerler olmaz diye dua ediyorum. İnşallah anılarımızı daha fazla yok etmezler.temennim budur.
ZATEN ANI BIRAKTILARMI SİVAS'TA VAH AĞAÇLARI JKESENLER VAH Kİ VAH O AĞAÇLARIN VEBALİNİ NASIL VERECEKSİNİZ YAZIK ETTİNİZ HEMDE ÇOK YAZIKKKK..ÇOK ÜZÜLÜYORUM HERKES GİBİ ......

SABİHA SERİN

Cok duygusal bakiyorsunuz, Sivas´in her kösesinde herkesin bi anisi vardir...belediye herkesin hatirasina göremi hizmet versin ?

Kütüphanenin kötü bi görüntüsü vardi bence...Kitablara zarar verilmeden baska biyere tasindi biliyorum, yenisi daha iyisi acilir merak etmeyin.

Kesilen agaclarinda cürüdügünü, bakimsiz kaldiklarini ...

yerlerine cınar ve ıhlamur agaclarının dikilecegini okumustum...
Biraz sabir ederseniz Ins.

belediyenin Allah yardimcisi olsun, herkesi memnun etmek imkansiz zaten.
Alt 06.05.2009, 16:00   #45
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Gönül isterdiki Kent Meydanı yeşillendiriliyor başlıklı habere de bu kadar ilgi gösterip bir teşekkür yazısı yazmanızı ama o belediyenin olumlu icraatı oldugu görmemeniz gayet normal.daha önce de birçok kez yazdım " Hiçkimse görmek istemeyen kadar kör değildir"
Alt 06.05.2009, 16:06   #46
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4508 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
peki sayın abim siz bu kanıya nereden vardınız diye sorsam?.........ben kendi düşüncemi yazdım sizde kendi düşüncenizi yazmışsınız...........ha o zaman sizde kendi düşüncenizi yazdığınızda kendi siyasi görüşünüzümü ortaya çıkarmış oldunuz yani.........sizin hoşunuza gider yada gitmez ben kendi öngörümü,kendi düşüncemi yazdım agresif olmanın niye böyle yazdın diye hesap sormanın alemi yok...........adı üstünde ön görü..........

şu yukarıdaki yazmış olduğun mesaj senin eğitim seviyeni ortaya koydu..........
Ben herkesin düşüncesine saygı duyarım ama daha 1. ayını yeni doldurmuş başkandan ne bekiyebilirizki bence sizin yaptığınız ön yargıdan başka bir şey değil siyasi görüşüme gelince bana hitap edecek parti henüz Türkiyede yoktur onun için ben doğruya doğru konuşurum sizden hesap felan sormadım böyle bir yetkim zaten yoktur sadece bilginiz varsa paylaşalım dedim buda benim agresifliğimle yorumlanamaz sanırım beni yanlış anlama lütfen
Alt 06.05.2009, 16:17   #47
titizyiğido
Usta Yiğido

Alıntı:
Ben herkesin düşüncesine saygı duyarım ama daha 1. ayını yeni doldurmuş başkandan ne bekiyebilirizki bence sizin yaptığınız ön yargıdan başka bir şey değil siyasi görüşüme gelince bana hitap edecek parti henüz Türkiyede yoktur onun için ben doğruya doğru konuşurum sizden hesap felan sormadım böyle bir yetkim zaten yoktur sadece bilginiz varsa paylaşalım dedim buda benim agresifliğimle yorumlanamaz sanırım beni yanlış anlama lütfen
ben kolay kolay kimseyi yalnış anlamam........sizin yazınızda ne hissettiysem onu söyledim..............neyse daha öncede söyledim bekleyelim ve görelim.........ilerleyen zamanlarda bu konu silinmezse hep beraber neler yazmışız açar okuruz........inşallah sayın ürgüp başarılı olur iyi hizmetler ederde yanılan ben olurum..............
Alt 06.05.2009, 16:39   #48
altuntas58
Usta Yiğido

Alıntı:
ben kolay kolay kimseyi yalnış anlamam........sizin yazınızda ne hissettiysem onu söyledim..............neyse daha öncede söyledim bekleyelim ve görelim.........ilerleyen zamanlarda bu konu silinmezse hep beraber neler yazmışız açar okuruz........inşallah sayın ürgüp başarılı olur iyi hizmetler ederde yanılan ben olurum..............
Ön yargıyı bir yana bıralım her belediye başkanı sivasımız için hizmet etmeye geliyor sayın ürgüpte sivasımızın bir insanı 5 sene sayın sami aydın beye tahamül gösterdik 1 aylığına olsun sayın doğan ürgüp beye tahamül gösteremiyoruz Her seferinde bu konu silinmezse diyorsunuz burada konular silinmez tabiki sitemizin kurallarına uygun konulardan bahsediyorum
Alt 06.05.2009, 17:04   #49
titizyiğido
Usta Yiğido

Alıntı:
Ön yargıyı bir yana bırakalım her belediye başkanı sivasımız için hizmet etmeye geliyor sayın ürgüpte sivasımızın bir insanı 5 sene sayın sami aydın beye tahamül gösterdik 1 aylığına olsun sayın doğan ürgüp beye tahamül gösteremiyoruz Her seferinde bu konu silinmezse diyorsunuz burada konular silinmez tabiki sitemizin kurallarına uygun konulardan bahsediyorum
tamam abi şöyle söylim......... site habercimiz KENT MEYDANI BAKIMSIZ adı altında bi konu açmış bende bu konuya yorumumu ekledim.........yorumumdan dolayı bana önyargili diyosunuz............insanlar yorumlarını yapıyorlar bunun ön yargılı olmakla bi alakası yok...........o zaman böyle bi konu açtığından dolayı size göre sitemizde mi önyargılı........
Alt 06.05.2009, 17:14   #50
altuntas58
Usta Yiğido

Alıntı:
tamam abi şöyle söylim......... site habercimiz KENT MEYDANI BAKIMSIZ adı altında bi konu açmış bende bu konuya yorumumu ekledim.........yorumumdan dolayı bana önyargili diyosunuz............insanlar yorumlarını yapıyorlar bunun ön yargılı olmakla bi alakası yok...........o zaman böyle bi konu açtığından dolayı size göre sitemizde mi önyargılı........
Beni anlamak istemiyorsan yapacak bir şey yoktur asıl benim sorduklarıma neden cevap yazmadınız(Her belediye başkanı sivasımız için hizmet etmeye geliyor.Sayın ürgüpte sivasımızın bir insanı .5 sene sayın sami aydın beye tahamül gösterdik 1 aylığına olsun sayın doğan ürgüp beye tahamül gösteremiyoruz Her seferinde bu konu silinmezse diyorsunuz burada konular silinmez tabiki sitemizin kurallarına uygun konulardan bahsediyorum)

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)