Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Eğitim > Cumhuriyet Üniversitesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Üniversitesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.09.2008, 13:34   #61
melek89
Yeni Yiğido

melek89 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

melek89 Şuan melek89 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2008 19:12

Tecrübe Puanı: 0 melek89 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: lütfen burs..::(

bu dernegin nerde oldugunu öğrenebilirmiyim..
melek89 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2008, 14:06   #62
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: Cevap: --->: lütfen burs..::(

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu arkadaşımız Sivas'ta sanıyorum.
Eğer Sivas'taysa orada bir DERNEK_67 diye bir dernek var. Orayla irtibata geçmesi ve oradan biri burayla irtibata geçmesi yeterli olur sanıyorum.
O derneğin bu konuyla bir ilgisi yoktur.... Orası Taraftar Derneği konumuz burs ve orası sivasspor.com hakkında bilgi verebilir bu siteyle pek ilgileri yoktur...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2008, 14:14   #63
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: -->: Cevap: --->: lütfen burs..::(

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O derneğin bu konuyla bir ilgisi yoktur.... Orası Taraftar Derneği konumuz burs ve orası sivasspor.com hakkında bilgi verebilir bu siteyle pek ilgileri yoktur...
Sanırım konuyu yalnış anladın,
Yazılanları baştan takip edersen sanırım daha iyi anlaşılır.
Bursu dernek versin demiyoruz. Sadece arkadaşla tanışıp burs konusunun gerçekliliğini belirlemek içindi.
Yardımcı olmak isteyenler çünkü emin olmak istiyor.
Alt 28.09.2008, 14:34   #64
melek89
Yeni Yiğido

melek89 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

melek89 Şuan melek89 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2008 19:12

Tecrübe Puanı: 0 melek89 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: lütfen burs..::(

ben anladım fakat oraya gidip ne yapmam gerekiyor...
melek89 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2008, 15:06   #65
Arif Coşkun
Moderator

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: --->: lütfen burs..::(

Alıntı:
melek89 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben anladım fakat oraya gidip ne yapmam gerekiyor...
Özelden size yazıyorum ne yapmanız gerektiğini
Alt 30.11.2008, 16:16   #66
meryemmm058
Yeni Yiğido
NO AVATAR

meryemmm058 Şuan meryemmm058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2008 12:50

Tecrübe Puanı: 0 meryemmm058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: lütfen burs..::(

selam öğrenciler olarak yaşam standartlarımız gerçekten çok kısıtlı yardımcı olabilecek büyüklerimiz olursa inanın çok seviniriz...

ben cumhuriyet üniversitesinde okuyorum ailemden ayrıyım kendi başıma okul masraflarımı karşılamak zorundayım yurtta kalamıyorum çünkü bunu karşılayacak bütçem yok bu konuda banada yardımcı olabilecek arkadaşar ve büyüklerimiz varsa çok sevinirim...

gerçekten ihtiyacım olmazsa inanın bu şekilde kendimi deşifre etmezdim... :( hakkımda sorulacak soruların tümüne açığım....

bu konuyu açan arkadaşta umarım en kısa zamanda sıkıntılarını giderir ... tüm öğrenci arkadaşlarım içinde aynısını temenni ediyorum ... şimdiden teşekkürler...
meryemmm058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2008, 17:30   #67
COBANYILDIZI
Yiğido

COBANYILDIZI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

COBANYILDIZI Şuan COBANYILDIZI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.01.2009 01:45

Tecrübe Puanı: 591 COBANYILDIZI isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
meryemmm058 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
selam öğrenciler olarak yaşam standartlarımız gerçekten çok kısıtlı yardımcı olabilecek büyüklerimiz olursa inanın çok seviniriz...

ben cumhuriyet üniversitesinde okuyorum ailemden ayrıyım kendi başıma okul masraflarımı karşılamak zorundayım yurtta kalamıyorum çünkü bunu karşılayacak bütçem yok bu konuda banada yardımcı olabilecek arkadaşar ve büyüklerimiz varsa çok sevinirim...

gerçekten ihtiyacım olmazsa inanın bu şekilde kendimi deşifre etmezdim... :( hakkımda sorulacak soruların tümüne açığım....

bu konuyu açan arkadaşta umarım en kısa zamanda sıkıntılarını giderir ... tüm öğrenci arkadaşlarım içinde aynısını temenni ediyorum ... şimdiden teşekkürler...
devlet yurtlarının yıllık fakır ogrencıler ıcın ayırmıs oldukları fon vardır yemek ve barınma bence yurt muduru ıle bı gorusun derım ayrıca sosyal yardımlasma derneklerıne gıder senız mutlaka yardımcı olurlar gercek ıhtıyac sahıbı ısenız nette burs aramak bana sacma gelır
COBANYILDIZI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.11.2008, 17:40   #68
Arif Coşkun
Moderator

Alıntı:
meryemmm058 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Bu konuda ne yazıkki öğrenci gençlerimiz büyük problem yaşıyor. Koskacaman ünüversite var illerde ancak devlet yurtları yetersiz. Açıkta çok öğrenci kalıyor. Öğrenciler ya ev tutmaya zorlanıyor yada tarikat yurtlarına düşük ücret diye yönlendiriliyorlar. Devletin yapamsı gerekeni bunlar yapıyor. Aynı sorunu geçen sene biz yaşadık. Öğrenciler tutmak zorunda diye ev ücretelride fahiş şekilde yukarı çekiliyor. Bu sistem çok yalnış devlet adam gibi el atıp bu sorunu bir an evvel çözmeli çoluğu çocuğu kurda kuşa yem etmeden.
Alt 30.11.2008, 17:51   #69
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 742 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ailenin yardımı olmadan üniversitede okumak çok zor. Hele hele bir kız çocuğu için imkansız gibi. Hemen Sivas Valiliğine başvurman şart. Fakirlere dünya kadar yardım edenler herhalde okumak isteyen bir geç kıza daha çok yardımcı olacaktır. Ne olacak fakir olmayan bir kaç aileye yardım etmeseler bu işi çözerler. Sanırım belediyelerinde böyle bir fonu var. Kolay gelsin.
Alt 06.12.2008, 16:21   #70
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5448 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Ben bu kardesimize yardim etmek isterdim.
Haydi Yigidolar pamuk eller cebe....
Egitimli bir toplumdan kimseye zarar gelmez.
Ilim Isiktir Besikten mezara kadar.
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)